Buradasın : / /

Arşiv

 • Bien’e İtalya’dan ödül yağdı!
  Oca062015

  Bien’e İtalya’dan ödül yağdı!

    Bien, İtalya’daki Como Kültür Departmanı Avrupa Tasarım Kuruluşları Bürosu tarafından düzenlenen A Design Awards ‘da başvurduğu 5 tasarımıyla 5 ödül birden aldı. Bien, Lotus ve İnci tasarımlarıyla yarışmanın en yüksek ödülü olan Platin sertifikasını kazanarak tasarımlarının dünya standartlarına ulaştığı..

  Devamını Oku
 • Yılbaşı için ilginç hediye yerleri ve seçenekler
  Oca062015

  Yılbaşı için ilginç hediye yerleri ve seçenekler

  Yeni yıla sayılı gün kaldı... Ve her sene olduğu gibi aramızdan birileri hediye almakta ya kararsızlıktan ya zamansızlıktan ya da seçeneksizlikten, geç kaldı! Ahırkapı’da kurulan ‘Meraklı Pazarı’nda antika ve tasarım; Kanyon Alışveriş Merkezi’nin pazaryerinde ise ünlü markaların hediyelik eşyaları hemen elinizi..

  Devamını Oku
 • Ne, nerede, kaça satılıyor; en iyi indirimler hangi mağazalarda; haftanın 'buluşu', gizli adresler
  Oca062015

  Ne, nerede, kaça satılıyor; en iyi indirimler hangi mağazalarda; haftanın 'buluşu', gizli adresler

  Bir çocuk, lunaparka gittiğinde nasıl hissediyorsa, mağazalar da aynı duyguyu yaşatıyor bana. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, içlerinde saatler geçirebilirim. Kabinlerdeki aynalarla, en yakın arkadaşımdan sık görüşüyoruz. Alışveriş merkezlerinde hayatımın geri kalanını geçirebilirim. Outletler ise tapınakları..

  Devamını Oku
 • Alışveriş bahane restoranlar şahane
  Oca062015

  Alışveriş bahane restoranlar şahane

  Büyük bir alışveriş merkezi, cadde alışverişi ile bütünleşmiş Nişantaşı'nın ruhuna aykırı mı değil mi tartışmaları arasında, City's Alışveriş Merkezi gösterişli bir açılışla hizmete girdi. Biz de sizin için gezdik ve şehrin ortasındaki bu merkezde nelerle karşılaşacağınızı araştırdık.. İstanbul'da neredeyse h..

  Devamını Oku
 • Akıllı bir alışverişle karlı çıkabilirsiniz
  Oca052015

  Akıllı bir alışverişle karlı çıkabilirsiniz

  İndirim döneminde ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almak paranızı sokağa atmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Oysa akıllı bir alışverişle karlı çıkabilirsiniz İndirim dönemleri özellikle alışverişi sevenler için en keyifli günlerdendir. Sezonda çok beğenip de etiketini görünce vazgeçtiğiniz giysiler, ayakka..

  Devamını Oku
 • Lale Çiçeker Butik’te en trend ürünleri bulabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz
  Oca052015

  Lale Çiçeker Butik’te en trend ürünleri bulabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz

  Lale Çiçeker Butik’te en trend ürünleri bulabilir böylece modayı çok yakından takip edebilir; aklınız karışıksa danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Kendi adını taşıyan butiğinde İstanbul’un elit kadınlarına hizmet veriyor Lale Çiçeker. Bir yandan yüzlerce alternatifin arasından gardırobunuz için seçim yapıyor..

  Devamını Oku
 • Markalar,koleksiyonlarının genel havasına uygun şemsiyeler çıkarıyor artık.
  Oca052015

  Markalar,koleksiyonlarının genel havasına uygun şemsiyeler çıkarıyor artık.

  Yağmur demek şemsiye demek. Pek çok giyim ve aksesuvar markası klasik tek tip koyu renk modeller yerine koleksiyonlarının genel havasına uygun şemsiyeler çıkarıyor artık. Bu yıl klasiklerin yanısıra kadın şemsiyelerinde pembe, mor, turuncu, yeşil, mavi gibi canlı renkler göze çarpıyor. Bir başka eğilim ise şeff..

  Devamını Oku
 • Alışveriş ve stil danışmanlarından, kıyafet dolaplarına check-up
  Oca052015

  Alışveriş ve stil danışmanlarından, kıyafet dolaplarına check-up

  Alışveriş yapmaya zamanınız yok, o kadar çok mağaza var ki neyi nereden alacağınızı bilemiyorsunuz. Kombin yapmak sizin için çok zor. Hangi pantolonu hangi bluzla giymeli? Alışveriş ve stil danışmanları Başak Dizer Fransez ve Deniz Marşan tarzı olmayanlara tarz yaratıyor, tarzı olanlar için ise mağazaları geziyo..

  Devamını Oku
 • Alışveriş Hastalığı
  Ağu012014

  Alışveriş Hastalığı

     Alışveriş hayatın odak noktası haline gelirse, karşılanabilenden fazla harcama söz konusu olursa tehlike çanları çalmaya başlamıştır.   KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi Uzman Klinik Psikoloğu Merve Büyükkucak, neden tutkuyla alışveriş yaptığımızı, bu tutkunun a..

  Devamını Oku
 • İstiklal Caddesi'nin çevresindeki favori butikler
  Ağu012014

  İstiklal Caddesi'nin çevresindeki favori butikler

  Geçen haftanın tamamını yüzde 80'lere varan Harvey Nichols indiriminde ve çeşitli alışveriş merkezlerinde geçirdim. Hafta sonu, biraz mekân ve hava değişikliğinin iyi geleceğini düşünerek, Beyoğlu'ndaki favori butiklerimin yolunu tuttum. İlk durak, Galatasaray'daki Antijen. Antijen'in ürünlerind..

  Devamını Oku
 • MOL Mağazasının açılışında % 90 indirim izdihamı
  Ağu012014

  MOL Mağazasının açılışında % 90 indirim izdihamı

  Hazırgiyim mağazası MOL, açılışı 'Yüzde 90 indirim'le yapınca tüketici elektroniği mağazalarında görmeye alıştığımız izdiham görüntüleri bu kez giysiler için yaşandı 1.5 saat boyunca süren talanda yaşlılar ezilme tehlikesi geçirdi. Bayılanlar da oldu. Sonuç; 300 bin lira ciro, 100 bin lira kırılan kapı ..

  Devamını Oku
 • 2009'da Kıyafet Süpermarketleri Türkiye'ye geliyor.
  Ağu012014

  2009'da Kıyafet Süpermarketleri Türkiye'ye geliyor.

  Müjdemi isterim! Hayatımıza yepyeni bir moda kavramı giriyor: Value mağazacılık. Türkiye 'ye Avrupa'dakilerle kıyasla mini minnacık mağazalarla giren Topshop, Miss Selfridge, River Island gibi markaları ucuz mu sanıyorsunuz? Bir de bu yeni ürünlerinin fiyatlarını görseniz şaşırırsınız. Girdikleri pazarl..

  Devamını Oku
 • Organik ve doğal ürün alışveriş adresleri
  Ağu012014

  Organik ve doğal ürün alışveriş adresleri

  Sertifikalı organik ya da sertifikasız ama doğal ürünler, her geçen gün daha çok talep görüyor. Üstelik üretim arttıkça fiyatlar da makul seviyelere geriliyor. Jüri üyelerimize organik ve doğal ürünleri nerelerden aldıklarını sorduk.. Şişli Ekolojik Halk Pazarı (Aldığı oy: 7) Jüri üyelerimizden en çok oyu..

  Devamını Oku
 • Sıra dışı kıyafetler sokağında alışveriş
  Ağu012014

  Sıra dışı kıyafetler sokağında alışveriş

  İlginç kıyafetlerden hoşlanıyor ve giysilerinizi bir başkasının üzerinde görünce rahatsızlık duyuyorsanız Galatasaray Lisesi’nin arka sokaklarında dolaşmanızda yarar var Galatasaray Lisesi’nin yanından aşağı inen yolda ve ileride Fransız Sokağı girişini biraz geçince 200’er metre arayla dö..

  Devamını Oku
 • Yılbaşı hediyesi nasıl bedava geterilebilir
  Ağu012014

  Yılbaşı hediyesi nasıl bedava geterilebilir

  Kriz yüzünden bu yılbaşında hediye almak cebinizi yakabilir. Ama biraz emekle çok ucuza hatta bedavaya asla unutulmayacak özel hediyeler yaratabilirsiniz. Nasıl mı? İşte birkaç yaratıcı fikir... Fotoğraf albümü hazırlayın Sevdİklerİnİz için mükemmel bir hediye. Hem kendi arşivinizden hem de o kişinin aile ve ark..

  Devamını Oku
 • Nişantaşı' nda butik keşfi
  Ağu012014

  Nişantaşı' nda butik keşfi

  Geçtiğimiz hafta evimde uslu uslu otururken, cep telefonuma gelen mesaj sesiyle irkildim. Bizim kızlardandı. En sevdiğimiz alışveriş muhitlerinden Nişantaşı'na iki yeni butik açılıyordu. Genç Türk tasarımcılara ait, iki mağaza daha! Bir anda kalp atışlarımın hızlandığını hissettim. Elif Cığızoğlu, Bihter Ay..

  Devamını Oku
 • Beymen, “Blender” isimli yeni bir spor mağaza konsepti yarattı.
  Ağu012014

  Beymen, “Blender” isimli yeni bir spor mağaza konsepti yarattı.

  Beymen, müşterilerin yoğun talebi üzerine “jean” bölümünü, Nişantaşı’ndaki mağazasından çıkarıp yan taraftaki 5 katlı binaya taşıdı. Burada “Blender” isimli yeni bir spor mağaza konsepti yarattı. Beymen Genel Müdürü Esel Çekin, Blender’ın bir marka dan ya da üründen çok konsep..

  Devamını Oku
 • City’s Nişantaşı’nda.Bayram alışverişi
  Ağu012014

  City’s Nişantaşı’nda.Bayram alışverişi

  Bayram alışverişinde en hararetli günlere giriyoruz. Bu, alışveriş yapmak için son haftasonu. Çocuklara ve kendinize yeni giyecekler almanız, ziyarete giderken götürmek üzere hediye veya çikolata seçmeniz gerekiyor. Alışveriş yaparken, güleryüzle karşılanacağınız, hayatınızı kolaylaştıracak, önünüze farklı seçen..

  Devamını Oku
 • Herşey satan Muji, İstanbul’a da geldi
  Ağu012014

  Herşey satan Muji, İstanbul’a da geldi

  Gündoğumundan günbatımına kadar kullanacağınız, cımbızdan otomobile akla gelen her şeyi üreten Muji’nin Avrupa Bölge Başkanı Hirohito Oki: “Asla üretmeyeceğimiz iki şey var. Silah ve değerli taş. Çünkü ikisi de doğaya karşı bir hamle” Muji‘yi bilen Türklerin çoğu bu “markasız mark..

  Devamını Oku
 • Alışverişte 'ince' ayarlar
  Ağu012014

  Alışverişte 'ince' ayarlar

  Alışverişe düşkünlüğünüz olsun ya da olmasın, gardırobunuzda hiç giyilmeden bekleyen kıyafetleriniz var değil mi? Bilinçli alışverişle bu sorunu aşabilirsiniz. Bu arada zaman geçirmek için alışveriş merkezlerine gitmeyi unutun.. 1- Alışverişe gittiğimde aldığım parçaları evde ne ile tamamlayacağıma karar vere..

  Devamını Oku
 • Yaz alışverişinizi henüz tamamlamadıysanız indirimden faydalanın.
  Ağu012014

  Yaz alışverişinizi henüz tamamlamadıysanız indirimden faydalanın.

  Yaz alışverişinizi henüz tamamlamadıysanız indirimden faydalanın. Çünkü indirim dönemleri akıllı moda tutkunları için avantajlı bir alışverişe dönüşebilir. Yeni sezonda nelerin moda olduğunu bilirseniz aldıklarınızı kışın da giyebilirsiniz UÇUŞAN KUMAŞLAR Bu yaz modasında şifon çok kullanıldı. Biz hanımlar dave..

  Devamını Oku
 • Kişiye özel alışveriş danışmanları
  Ağu012014

  Kişiye özel alışveriş danışmanları

  Alışveriş artık mağazalarla sınırlı değil. Lüks mağazalar sizin için alışveriş yapan danışmanlar tutuyor “Aldıklarınızı” evinize, ofisinize ya da şehir dışındaki evinize yolluyorlar. Dünyada gitgide yayılan kişiye özel alışverişi Harvey Nichols İstanbul Mağaza Müdürü Nedret Birim anlattı. Bir mağaza ..

  Devamını Oku
 • Desa artık çok daha renkli
  Ağu012014

  Desa artık çok daha renkli

  Ceket, ayakkabı ve çanta gibi deri ürünleriyle tanınan Desa şimdi de hazır giyim koleksiyonu hazırlıyor. Desa'nın yeni tasarımcısı İtalyan Fred Tutino, artık Desa'nın çok daha renkli bir yüzü olduğunu söylüyor.. Bugüne kadar Desa deyince aklımıza hep deri ceketler, ayakkabı ve çantalar gelirdi. Ama ar..

  Devamını Oku
 • Babalar günü için,Kampanyalar ve indirimlerden yararlanın
  Ağu012014

  Babalar günü için,Kampanyalar ve indirimlerden yararlanın

  Babalar Günü’ne bir hafta kaldı. Hediyenizi son güne bırakmak yerine şimdiden seçenekleri değerlendirin. Kampanyalardan ve indirimlerden yararlanın Turnuvayı kazanana oyun konsolu 13-14-15 Haziran tarihlerinde Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki Nintendo Wii turnuvasına katılarak en yüksek skoru el..

  Devamını Oku
 • Ankara’da alışveriş merkezlerinin sayısı neredeyse her ay artıyor.
  Ağu012014

  Ankara’da alışveriş merkezlerinin sayısı neredeyse her ay artıyor.

  Ankara’da alışveriş merkezlerinin sayısı neredeyse her ay artıyor. Geçen ay, iki merkez daha açıldı. Hollandalı gayrimenkul yatırım şirketi Corio’nun açtığı 365, kategorilendirilmiş mağaza düzeni ile diğerlerinden ayrılıyor. Birlik Yapı ile Nata İnşaat’ın ortak girişimi Dolunay’ın yaptığı..

  Devamını Oku
 • Çariçe yumurtaları 14 bin Euro
  Ağu012014

  Çariçe yumurtaları 14 bin Euro

  1987 yılından bu yana hediyelik eşya, sofra malzemeleri ve aksesuvar firmalarının objelerini satan Prestige mağazaları bir sofrada gereken her türlü ürünü bulunduruyor. Son olarak koleksiyonlarına Lladro, Faberge, Rogaska ve Dibbern gibi yeni markaları da eklediler. Bunların içinde en ünlüsü, son iki çariçe için..

  Devamını Oku
 • 'Lokum' kadını nasıl bir kadın?
  Ağu012014

  'Lokum' kadını nasıl bir kadın?

  Yeni yerler keşfim devam ediyor. Bu haftaki keşfim Türkiye'nin en stil sahibi kadınlarından Zeynep Garan'ın açtığı mağaza... Her zaman göze çarpan ama abartısız bir tarzı olan Garan'ın Kuruçeşme'deki ' lokum " isimli mağazasını duyunca hemen gittim ve sordum sorularımı... * Böyle b..

  Devamını Oku
 • Sokak modasının buluştuğu yer
  Ağu012014

  Sokak modasının buluştuğu yer

  Hazır giyim markalarının birbirine benzeyen koleksiyonlarından sıkıldınız ve artık kendi tarzınıza uygun farklı tasarımlar giymek istiyorsunuz. Ama işin ‘çuvalla para verme’ kısmı sizi düşündürüyorsa, bir adres vereceğim: Nişantaşı’nda Valikonağı Caddesi’ndeki Kuyumcu İrfan Sokak’ta..

  Devamını Oku
 • Üç tasarımcı Boyner mağazalarında
  Ağu012014

  Üç tasarımcı Boyner mağazalarında

  Moda Tasarımcıları Derneği ile Boyner, geçen sene "designers corner" adı altında bir işbirliğine imza attı. İstanbul İstiye Park Boyner’de oluşturulan özel tasarım corner’ı aracılığıyla, moda tasarımcılarının üretimleri geniş kitlelere ulaştırıldı. İşte bu proje başka bir proje daha doğurdu..

  Devamını Oku
 • Anneye özel tasarlanmış mücevherler
  Ağu012014

  Anneye özel tasarlanmış mücevherler

  Pırlantayla süslü yüzükler Jival Pırlanta, Anneler Günü için birbirinden şık yüzükler tasarladı. Yüksek kaliteli pırlanta ve değerli taşlarla süslenen bu yüzüklerin fiyatı 400 - 4 bin YTL arasında değişiyor. Size en yakın Jival satış noktasını öğrenmek için 0212 472 01 80 numaralı telefonu arayabilir ya da www.j..

  Devamını Oku
 • Annelere masaj kürleri
  Ağu012014

  Annelere masaj kürleri

  MASAJ KÜRÜ The Marmara İstanbul GYM, alışılagelmiş Anneler Günü hediyelerine alternatif olarak annelere masaj kürleri sunuyor. Bir ve iki saatlik seçeneklerden oluşan kürlerde, aromaterapi masajı, Reflexoloji ve solaryum dahil. 2 saati bulan kür 140 YTL. Aromaterapi, İsveç ve spor masajları toplam ..

  Devamını Oku
 • Annenizin tarzına göre hediye seçin
  Ağu012014

  Annenizin tarzına göre hediye seçin

  Anneler günü hediyesini 'sorun' edenlerden mi, yoksa sorun etmeyenlerden misiniz? Benim seçtiğim anneler günü hediyeleri bunlar... Ne yazık ki ben 'ona', anneme alamasam da :(, siz alın derim... Yeni anneye... Ne aşklar var! Paul Smith, eşine gül almak varken, kendi gülünü kendi yaratmış ve bir ..

  Devamını Oku
 • Canes,"Ünlü"lerin ayakkabıcısı
  Ağu012014

  Canes,"Ünlü"lerin ayakkabıcısı

  Swarovski taşlı, platform topuklu, sezonun trend renkleriyle tasarlanan ayakkabılarıyla ilgi gören Canes, ‘ünlü’ isimlere abiye tasarımlar yapıyor. 1978 yılından beri sektörde olan Canes; Fatih, Şaşkınbakkal ve Nişantaşı'nda butik mağazacılık anlayışıyla hizmet veren bir marka. Bülent Ersoy, Gülb..

  Devamını Oku
 • Tüm aile için tek mağaza
  Ağu012014

  Tüm aile için tek mağaza

  Çocuğunuza giysi alacaksınız ya da yatak örtünüz eskidi. Eşinizin yepyeni bir takım elbiseye ihtiyacı var. Hafta sonu arkadaşınızın düğünü için gece kıyafeti lazım... Bütün ihtiyaçlarınızı, başlı başına bir alışveriş merkezi olan mağazalardan karşılayabilirsiniz YKM ya da Boyner mağazalarını (eski adıyla Çarşı)..

  Devamını Oku
 • Ucuz ve akıllı alışverişin dünyadaki 10 adresi
  Ağu012014

  Ucuz ve akıllı alışverişin dünyadaki 10 adresi

  Pazarlar, mağazalar, alışveriş merkezleri... Marakeş’ten Paris’e Londra’dan Tayland’a ucuz ve kaliteli alışverişin nerelerde yapılabileceğini merak edenler için 10 adres seçtik. İşte dünyanın dört bir yanından birbirinden hesaplı alışveriş mekânları... Colette Fransa, Paris Özellikle moda..

  Devamını Oku
 • Burası İstanbul'un 'modern mahallesi'.
  Ağu012014

  Burası İstanbul'un 'modern mahallesi'.

  Burası İstanbul'un 'modern mahallesi'. Butik oteli, dünya markaları, Avrupai kafe ve restoranlarıyla Akaretler Sıra Evleri, İstanbul'a yeni bir soluk getiriyor.. Burayı her zaman sevmişimdir. Beşiktaş'tan Nişantaşı'na giderken karşıma çıkan tarih kokan Akaretler sıraevlerinin büyüsünü ..

  Devamını Oku
 • Bir kutu çikolata da, mp3 çalar da annenizi aynı derecede sevindirecektir
  Ağu012014

  Bir kutu çikolata da, mp3 çalar da annenizi aynı derecede sevindirecektir

  Anneler Günü hediyesi almak için son şansınız değil belki ama yarın sabah bu telaşı yaşamak istemiyorsanız gün bugündür. Merak etmeyin, bir kutu çikolata da, mp3 çalar da annenizi aynı derecede sevindirecektir   Anneler Günü vazgeçilmezi: Çiçek Daha o sabah yaptırılmış bir buket çiçek, Anneler GünüR..

  Devamını Oku
 • Çikolatalı elbisenin fiyatı 8 bin dolar
  Ağu012014

  Çikolatalı elbisenin fiyatı 8 bin dolar

  İstanbul’dan Filipinler’in başkenti Manila’daki Makati Shangri-La Oteli’ne transfer olan Türk pasta ve tatlı şefi Yusuf Yaran’ın çikolatan yaptığı kıyafetler tüm ülkede büyük ilgi görüyor. Yaren, Peru’dan gelen ve içerisinde yüzde 78 kakao bulunan elbiseler ve çantalar için si..

  Devamını Oku
 • Piknikçinin alışveriş rehberi
  Ağu012014

  Piknikçinin alışveriş rehberi

  Piknik yapmak için en güzel zamanlar. Günler uzadı, yağışlar azaldı, hava ne çok soğuk, ne de bunaltacak kadar sıcak. Ama öyle hazırlıksız yola çıkmak olmaz. Termos, soğutucu, piknik sepeti, plastik tabak, çatal, bıçak almak lazım. Mağazalarda bu ürünlerin pek çok çeşidini, farklı fiyatlarla bulabilirsiniz. Sizi..

  Devamını Oku
 • Cevahir'de Anneler günü
  Ağu012014

  Cevahir'de Anneler günü

  Alışveriş için son günler, Anneler Günü kapıya dayandı ve sizin hálá bir planınız yok. Onun için hangi hediyeyi seçeceksiniz, 11 Mayıs’ı nasıl geçireceksiniz, birlikte neler yapacaksınız? Hiç telaşlanmayın. 343 mağazası, tiyatro ve sinema salonları, eğlence merkezi ile hizmet veren İstanbul Cevahir Alışver..

  Devamını Oku
 • Evdeki hesap modaya uyacak
  Ağu012014

  Evdeki hesap modaya uyacak

  Hesaplı alışverişin sırları Moda tutkunlarının en büyük rüyası, bütçeyi sarsmayan hesaplı alışverişler yapmak. Bunun için seri sonu mağazaları güzel fırsatlar sunuyor. İşte az para harcayarak, akıllı alışveriş yapmanın yolları..   1- Alışveriş için ayırdığım bütçe çok sınırlı. Yine de gardırobuma yeni..

  Devamını Oku
 • Ünlü markalarda etiketler çoktan yarıya indi
  Ağu012014

  Ünlü markalarda etiketler çoktan yarıya indi

  Yeni sezon ürünleri vitrinlere çıkmadan gardırobunuzdaki eksikleri tamamlamak için vakit kaybetmeyin. Ünlü markalarda etiketler çoktan yarıya indi bile. Üstelik taksit de var K ış sona ermedi ama ünlü markalarda indirim son hız devam ediyor. İndirim oranı yüzde 30 -70 arasında değişiyor. C&A ’..

  Devamını Oku
 • Dünyanın önemli moda markaları Türkiye’ye gelmeye devam ediyor.
  Ağu012014

  Dünyanın önemli moda markaları Türkiye’ye gelmeye devam ediyor.

  Yeni açılan alışveriş merkezleriyle birlikte dünyanın önemli moda markaları Türkiye’ye gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de BSO Grup’un Ataköy Galleria Alışveriş Merkezi’nden sonra ikinci mağazasını Mecidiyeköy Astoria’da açtığı İtalyan Tosca Blu. İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkele..

  Devamını Oku
 • İşte çok özel markalardan en güzel hediyeler
  Ağu012014

  İşte çok özel markalardan en güzel hediyeler

  Sevgililer Günü yaklaşıyor. Hâlâ sevgilinize kendini özel hissetirecek bir hediye bulamadıysanız telaşlanmanıza gerek yok. İşte çok özel markalardan en güzel hediyeler Zenith dişiliğin pırıltısını bileklere taşıyor Zenith Saatleri, “Golden Star” ile zamanı şekillendiriyor. Kışkırtıcı bir görünüme sah..

  Devamını Oku
 • Alışveriş yaparken mikrop almayın!
  Ağu012014

  Alışveriş yaparken mikrop almayın!

  Alışveriş yapmak mikrop istilasına uğramak demek. Mikroplarla savaşmak için, alışverişe çıkarken yanınızda iç çamaşırı ve çorap taşıyın.. Alışveriş merkezleri hastalıklara yol açabilecek mikroplarla doludur! Uzmanlara göre bu mikropların çoğu korkunç zararlar vermiyor ama yine de bu mikroplardan nasıl kaçabil..

  Devamını Oku
 • Yüzde 70'lere ulaşan sezon sonu indirimler
  Ağu012014

  Yüzde 70'lere ulaşan sezon sonu indirimler

  Hava sıcaklıklarının hissedilir derecede arttı son günlerde birçok firma kış sezonunu kapatırken, bazıları hem kışlık hem de yazlık ürünlerini birlikte satıyor. Genelde yazlık ürünler vitrinleri süslerken, firmaların yaptığı yüzde 70'lere ulaşan sezon sonu indirimler, tüketicilere önümüzdeki kış ayları için ..

  Devamını Oku
 • Uzmanlardan yeni sezon alışverişine özel rehber
  Ağu012014

  Uzmanlardan yeni sezon alışverişine özel rehber

  Beş ünlü moda editörü, yeni sezonun dikkat çekici trendlerini anlattı. Transparan ve bol desen bu sezonun olmazsa olmazlarından..... Melis Ağazat Transparan İpek, şifon, tül, organze gibi ince ve transparan kumaşlar ve aksesuvarlar hem gündüz, hem de gece seksapelinizi ortaya koymanızı sağlıyor. İncecik bir b..

  Devamını Oku
 • İstanbul'da "5 yıldızlı" yılbaşı
  Ağu012014

  İstanbul'da "5 yıldızlı" yılbaşı

  İstanbul'daki 5 yıldızlı otellerin, müşterilerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmak için farklı alternatifler sundukları programlarda, kral dairesinde iki kişi, tek gece konaklamayı da kapsayan kutlamanın bedeli, KDV hariç 2008 avroya (yaklaşık 3 bin 400 YTL) kadar çıkıyor. Yeni yılı Ceylan Intercontinen..

  Devamını Oku
 • Birçok markadan yılbaşına özel indirimler...
  Ağu012014

  Birçok markadan yılbaşına özel indirimler...

  Birçok markanın yılbaşına özel başladığı indirimli satışlar 31 Aralık'ta sona erecek. O yüzden elinizi çabuk tutup yılbaşı alışverişinizi tamamlayın   Yeni yıla sayılı günler kaldı. Eğer hâlâ eşinize dostunuza hediye almadıysanız markaların indirimli satışlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca sezon alışv..

  Devamını Oku
 • Böyle alışveriş dostlar başına
  Ağu012014

  Böyle alışveriş dostlar başına

  VIP (Very Important Person), yani çok önemli kişi anlamına geliyor. Alışveriş yaparken de VIP olduğunuzu hissetmek ister misiniz? Özel bir odada şampanyanızı yudumlarken bir şeyler satın almak, sandığınızdan çok daha keyifli olabiliyor.. Paris'te saat 19.00'dan sonra Christian Louboutin mağazasının aç..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler