Buradasın : / /

İç Anadolu

 • Kapadokya hiç böyle reklam olmamıştı
  Ağu012014

  Kapadokya hiç böyle reklam olmamıştı

  Özel bikini sayısı çekimlerini Kapadokya’da yapan Sports Illustrated, Türkiye’ye 14 sayfa ayırdı. Dergi sadece ABD’de 69 milyon sattı, internet sitesini on günde 228 milyon kişi ziyaret etti. NEW YORK - Sports Illustrated dergisinin yılda bir kez yayımlanan özel eki ..

  Devamını Oku
 • Anıtkabir artık internette gezilebilecek..
  Ağu012014

  Anıtkabir artık internette gezilebilecek..

  Büyük Önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir, artık internet ortamında da gezilebilecek. ANKARA - Genelkurmay Başkanlığı, Anıtkabir internet sitesine büyük önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahına ait fotoğraflar ve açıklayıcı notların y..

  Devamını Oku
 • Kapadokyaya bir yılda yaklaşık 200 bin turistin balon turu yapmak için geliyor
  Ağu012014

  Kapadokyaya bir yılda yaklaşık 200 bin turistin balon turu yapmak için geliyor

    Son yıllarda Kapadokya’nın adeta simgesi haline gelen balon turlarına yabancı turistler büyük ilgi gösteriyor. Bölgede 5 yıldır balon turları düzenleyen Anatolia Baloons Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uluer, yılda yaklaşık 200 bin turistin balon turu yapabilmek içi..

  Devamını Oku
 • Kapadokya da görsel şölen balon turu
  Ağu012014

  Kapadokya da görsel şölen balon turu

  Biz fotoğrafçılar için sonbaharın gelişi herkese olduğundan daha güzeldir. Çünkü gün ışığının en güzel mevsimidir. Doğru saatlerde çekilen fotoğraflar daima daha etkileyici olur. Bu nedenle “ Kapadokya ’da balon turu içi en ideal zaman sonba..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler