Buradasın : / /

Akdeniz

 • Yaşar Kemal’in köyünde...
  Mar142015

  Yaşar Kemal’in köyünde...

  BİR MECBUR ADAMIN HEYKELİ Yaşar Kemal’in köyü Hemite’nin girişinde, iki eliyle kayalıkların arasından doğrulan genç bir adamın heykeli var. Önünden akıp giden Ceyhan’a çevirmiş bakışlarını, yarı beline dek çıplak. Birini bekliyor gibi; düz ovayı çepeçevre sarmış dumanlı dağların ötesinden gelecek bir haberciyi,..

  Devamını Oku
 • ?BARBA? TEKNESİ İLE ARTIK BOĞAZ? DA!
  Ağu012014

  ?BARBA? TEKNESİ İLE ARTIK BOĞAZ? DA!

  “BARBA” TEKNESİ İLE ARTIK BOĞAZ’ DA!   Nişantaşı ’ndaki Barba Meyhane, Teknesi ile zengin ve kendine özgü mönüsüyle meyhane keyfini sizler için İstanbul Boğazı na taşıyor.

  Devamını Oku
 • Bodruma sezonun ilk turist kafilesi geldi
  Ağu012014

  Bodruma sezonun ilk turist kafilesi geldi

  Muğlanın Bodrum ilçesine Danimarkadan gelen sezonun ilk turist kafilesi, çiçeklerle karşılandı. Bodrum - Bodruma turist getiren yolcu uçağı, Milas-Bodrum Havalimanına iniş yaptı. Acente yetkilileri, sezonun ilk turist kafilesi olan Danimarkalı turistleri, çiçeklerle karş..

  Devamını Oku
 • Köprülü Kanyon’da hırçın dalgalara karşı rafting
  Ağu012014

  Köprülü Kanyon’da hırçın dalgalara karşı rafting

  Farklı bir tatil mi arıyorsunuz? O zaman size bir tavsiyemiz var. Denize, havuza girmeyi hatta güneşlenmeyi bir süreliğine rafa kaldırın ve doğa sporlarıyla uğraşın. Rafting yaparken adrenaliniz yükselecek, teleferikle 2 bin 365 metreye çıkarken gördüğünüz manzaraya hayr..

  Devamını Oku
 • Burdur, Antik Sagalassos"un görkemi ile yeniden ayaklandı
  Ağu012014

  Burdur, Antik Sagalassos"un görkemi ile yeniden ayaklandı

  Sagalassos Antik Kenti Burdur’un Ağlasun ilçesine 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İlk yerleşim izleri M.Ö 4200 yılına kadar uzanan Sagalassos’un 1800 yıllık görkemli yapıtlarından Antoninler Çeşmesi, 13 yıl süren restorasyonun ardından yeniden suyla buluştu. Her yıl ger..

  Devamını Oku
 • Taş evleri, tarihi kalıntıları ve sualtı zenginlikleriyle ünlü Kekova...
  Ağu012014

  Taş evleri, tarihi kalıntıları ve sualtı zenginlikleriyle ünlü Kekova...

  Taş evleri, tarihi kalıntıları ve sualtı zenginlikleriyle ünlü Kekovada cam tabanlı teknelerle çıkılan yolculukları bir daha unutmak kolay değil. Akdenizin en büyük adası olan Kekovanın kıyılarından biri, baştan sona batık yerleşimlerle dolu. Bu nedenle sualtı arkeolojisine meraklı t..

  Devamını Oku
 • Kekova Gün Işığına Çıkarılıyor
  Ağu012014

  Kekova Gün Işığına Çıkarılıyor

     Yılda ortalama 1 milyon kişinin ziyaret ettiği Kekova, mavi yolculuğa çıkan yatların mutlaka uğradığı, birkaç gün geçirdiği dünyaca ünlü bir turizm merkezi. Batık kent, Simena ve Theimussa antik kentleri, Tersane Koyu, Gökkaya Koyu ve Korsanlar Mağarası,..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler