Buradasın : / /

Ege

 • Alaçatı ot festvali
  Mar282015

  Alaçatı ot festvali

  Alaçatı’nın o kendine özgü dar sokaklarında yaşanmış kültürel değerleri tekrar canlandırmak, sokaklara kadar taşan kafelerinde buluşmak, sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için yola koyulan Otların Rüzgarlı Öyküsü: Alaçatı Ot Festivali, 26-29 Mart 2015 tarihleri arasında altıncı kez düzenleniyor. 6. Ala..

  Devamını Oku
 • Marmaristeki cennet: Selimiye
  Oca052015

  Marmaristeki cennet: Selimiye

  Marmaris ten 40 kilometre uzaklıktaki Selimiye, Hisarönü Körfezinin içinde bir balıkçı köyü, etrafı dağlarla çevrili bir saklı cennet. Beton istilasına uğramamış nadir yerlerden biri... Bu istiladan şimdiye kadar kurtulabilmiş olmasının sebebi, köye karayolunun 1992 yılında gelmesi. 1900lü yılların başından iti..

  Devamını Oku
 • 48 saatte Bozcaada: Kavuşuruz elbet bir bağ bozumu
  Eyl132014

  48 saatte Bozcaada: Kavuşuruz elbet bir bağ bozumu

  18.00 Adanın en güzel koylarından biri Akvaryum’da denize girerek Bozcaada’daki ilk gününüze “Merhaba” deyin. Ayazma Plajı’nın hemen yanında yer alan Beylik Koyu sakinliğiyle cezbedici. Deniz faslından sonra ada merkezine dönüp Rum Mahallesi’ndeki Çiçek Pastanesi’nde (www.bozcaadacicekekmek.com) meşhur Bozcaada..

  Devamını Oku
 • Ege’nin en güzel 10 kasabası
  Ağu012014

  Ege’nin en güzel 10 kasabası

  Daha önce Türkiye’nin en güzel 10 kasabasını seçmiştik. Söz konusu listede de Ege Bölgesi’nden birkaç önemli yerleşim alanı bulunuyordu. Ama bu kez, bu eşsiz güzellikteki bölgemizin hakkını tam olarak vermek istedik ve seçim alanı olarak Eg..

  Devamını Oku
 • Göcek’in en güzel koylarından olan, doğal güzellikleri ve restoranı ile ünlenen Göbün
  Ağu012014

  Göcek’in en güzel koylarından olan, doğal güzellikleri ve restoranı ile ünlenen Göbün

  Bir İngiliz denizci şöyle söylemiş: “Bütün dünya denizlerini dolaştım. Çok güzel yerler gördüm. Ama Göbün’e gelince anladım ki, burası Tanrı’nın yeryüzünde kendisi için yarattığı evdir.” Göcek’e denizden..

  Devamını Oku
 • Bozburunun mavi cenneti Sabrinas Haus
  Ağu012014

  Bozburunun mavi cenneti Sabrinas Haus

  Dını ilk sahibinden alan ve o zamanlar pek de tanınmayan Sabrinas Haus, bugün Semra ve Mesut Gümüştaş’ın kaliteli hizmet anlayışı ile kendini özel hissetmek isteyenler için incelikle tasarlanmış bir butik otel. Marmaris ’ten yola çıkıp harika doğa manzaraları eşliğin..

  Devamını Oku
 • Çeşme’deki eğlence hayatı, Çeşme’nin dört marinasına da yansımış
  Ağu012014

  Çeşme’deki eğlence hayatı, Çeşme’nin dört marinasına da yansımış

  19.07.2010 Gazetelerin tatil ve magazin sayfalarında yoğun bir şekilde Çeşme haberleri yer alıyor. Cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile ikoncanlar Çeşme gecelerinde boy gösteriyor. Şık mekanlardaki canlı müzikli eğlenceler ve her akşam birbirinden farklı yerde konserler, Ç..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler