Buradasın : / /

Marmara

 • İstanbul’da Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey
  Mar092015

  İstanbul’da Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey

  "İstanbul’da Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey”in yazarı Akdoğan Özkan: “İstanbulluların günlük hayatın koşuşturması içinde ‘Nasıl olsa buradayız’ diye erteledikleri çok şey oluyor. Bu nedenle bu kitapla onlara yol g&östermek istedim” İstanbul’un en eski apartmanı nerede? Avrupa’nın en zarif camisi ve ..

  Devamını Oku
 • İstanbulda en güzel 10 art nouveau yapı
  Ağu012014

  İstanbulda en güzel 10 art nouveau yapı

  Art nouveau (Ar nuvo olarak okunuyor, Fransızca Yeni Sanat anlamında), dekoratif süslemelerin ön plana çıktığı, kıvrımların, çiçek ve bitki desenlerinin, vitrayların sık sık kullanıldığı, 19. yüzyılın ikinci yarısında ortaya çıkmış bir mimarlık akımı. İstanbul’a..

  Devamını Oku
 • Cundanın Ermeni Lezzetleri
  Ağu012014

  Cundanın Ermeni Lezzetleri

  Cunda’ya Ayvalık merkezindeki Cumhuriyet Meydanı yakınındaki iskeleden kalkan motorlar ya da yine meydandan geçen dolmuşlarla 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Zeytinlik ve çamlıklarla çevrili Cunda’ya indiğinizde pek çok tarihi yapı göreceksiniz, şaşırmayın. Cundalılar bu..

  Devamını Oku
 • Kilyos, Demirciköy ve Gümüşdere’de bulunan beach’ler
  Ağu012014

  Kilyos, Demirciköy ve Gümüşdere’de bulunan beach’ler

  Sıcaktan bunalan İstanbulluların imdadına Kilyos, Demirciköy ve Gümüşdere’de bulunan beach’ler yetişiyor. Ege sahillerini aratmayan plajların giriş ücretleri ise 10-35 YTL arasında değişiyor İstanbul’da yaşıyor ve deniz, kum, güneş hayali kuruyorsanız bir tatil beld..

  Devamını Oku
 • İstanbul da yeni açılan mekanlar
  Ağu012014

  İstanbul da yeni açılan mekanlar

  Ben çok sevmesem de kış geldi. Yine çok mutsuz olsam da oğlum beni bırakıp okuluna gitti yani kış bana bütün hüznüyle çöktü. Ama İstanbul kışa pek bir hızlı girdi. Her gün bir yerden parti ve açılış daveti alıyorum. Birçok yeni yer açıl..

  Devamını Oku
 • İnsan neden Gökçeada ya tatile gitmek ister?
  Ağu012014

  İnsan neden Gökçeada ya tatile gitmek ister?

  07.08.2010 Bunun pek çok nedeni olabilir ama öncelikler arasında sakinlik özlemi vardır. Dahası, trafik keşmekeşinden uzak, bağırış çağırışın olmadığı bir tatil isteği, deniz, kum, doğal besinlerle süslenen sofralar ve daha pek çok neden eklenebilir buna. Gökçeada ..

  Devamını Oku
 • Pera Palace Hotel 1 Eylül 2010’da açılıyor
  Ağu012014

  Pera Palace Hotel 1 Eylül 2010’da açılıyor

  04.07.2010 İki yıldan bu yana restorasyonda olan Pera Palace Hotel, Eylül ayı başında ilk günlerinin ihtişamıyla yeniden açılıyor. Birinci derece tarihi eser olan Pera Palace Hotel’in kente en mükemmel biçimde yeniden armağan edilmesi için çalışmalar büyü..

  Devamını Oku
 • İstanbul içinde küçücük bir İtalya, Galata...
  Ağu012014

  İstanbul içinde küçücük bir İtalya, Galata...

  Festivalleri, restoran, bar ve kafeleri, butikleri, ritim atölyeleri, fotoğraf stüdyoları ve asırlardır Kız Kulesi’ne olan amansız aşkıyla İstanbul içinde küçücük bir İtalya, Galata... Şimdilerde İstanbul’un en popüler yerlerinden biri. Sanat çevr..

  Devamını Oku
 • Pabucu dama atıldı sözünün DOĞUM YERİ bulundu
  Ağu012014

  Pabucu dama atıldı sözünün DOĞUM YERİ bulundu

    İŞTE PABUCUN DAMA ATILDIĞI İLÇE: SABAH gazetesinden Ali FAİK ATAYın haberi: Karabükün Safranbolu ilçesi 1416da Osmanlı hakimiyetine geçince, imparatorluğun gelenek ve görenekleri şehrin siyasal ve sosyal yaşamına hakim olmaya başladı. Bunlardan biri de aynı iş..

  Devamını Oku
 • Eski adı Trilye, yeni adı Zeytinbağı olan şirin belde
  Ağu012014

  Eski adı Trilye, yeni adı Zeytinbağı olan şirin belde

  stanbul’da tekne sahiplerinin ağırlıklı olarak üç rotası var. Boğaz, Prens adaları (Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Kınalı) ve Sivriada. Biraz daha uzak mesafede Trilye, resmi adıyla Zeytinbağı, teknesi İstanbul’da olanlar için harika bir gezi rotası. Şirin ve eski bir Rum..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler