Buradasın : / /

İç Anadolu

 • Çikolatalı mantı
  Mar242015

  Çikolatalı mantı

  Kayseri’de bir alışveriş merkezinde açılan restoranda 16 çeşit mantı yapılıyor. Ispanaklı, kepekli, karidesli, pastırmalı ve çikolatalı mantı çeşitlerini müşterilerin beğenisine sunduklarını ifade eden işletme sahibi Durmuş Baştürk, özellikle çikolatalı mantıya son günlerde yoğun ilginin arttığını söyledi. Küçük..

  Devamını Oku
 • Mevlana’nın şehri Konya nın yöresel tatları
  Ağu012014

  Mevlana’nın şehri Konya nın yöresel tatları

  Mevlana’nın düşüncesinde mutfak kültürü çok önemli. Öyle ki Konya’daki Mevlevihane’yi gezmeye mutfaktan başlanıyor. Ama bu güzel şehrin size sunacağı zenginlikler bununla sınırlı değil. Konya tarihi dokusu, manevi atmosferi ve etli ekmek, fırın ke..

  Devamını Oku
 • Kayseri’nin Birbirinden Lezzetli Yemekleri Beğendik Kayseri Mutfağı’nda
  Ağu012014

  Kayseri’nin Birbirinden Lezzetli Yemekleri Beğendik Kayseri Mutfağı’nda

  29.07.2010 Kayseri Yemekleri Beğendik Kayseri Mutfağı’nda Yenir 1997 yılından beri hizmet veren Beğendik Kayseri Mutfağı, Ankara’da bulunan şubeleriyle, çeşitlerinin zenginliği ile ünlenen Kayseri mutfağının yöresel lezzetlerini sunuyor.  Beğendik Kayseri Mutfağı, konuklarına, ..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler