Buradasın : / /

Etkinlikler

 • Mehmet Uluğ müzik evi çocukları bekliyor
  Tem292015

  Mehmet Uluğ müzik evi çocukları bekliyor

  Türkiye ’de müzik ve eğlence sektöründe öncü işlere imza atan ve 2 yıl önce hayatını kaybeden Pozitif’in kurucu ortaklarından Mehmet Uluğ’un adı Kaş’ta Düşler Akademisi bünyesindeki müzik evinde yaşatılıyor. Geçtiğimiz yıl Akbank Caz Festivali kapsamında gerçekleştirilen Mehmet Uluğ Anma Gecesi’nden elde edi..

  Devamını Oku
 • Ramazanda Caz
  Tem022015

  Ramazanda Caz'da Roman havası ve Yasmine Hamdan!

  Türkiye ’nin ilk ve tek Ramazanda Caz festivali 4 – 11 Temmuz tarihleri arasında 6. kez müzikseverlerle buluşuyor. Festivalin 3 konserine doğayla iç içe açıkhava konserleriyle Uniq İstanbul ev sahipliği yapacak. Roman müziğinin ağırlıkta olduğu bir programla izleyici karşısına çıkacak Ramazanda Caz, 4 Temmuz..

  Devamını Oku
 • Türkiye
  Tem022015

  Türkiye'yi İskeletor temsil edecek

  1998’den beri dünyayı dolaşarak kentleri müzikle buluşturan Red Bull Music Academy, bu yıl 25 Ekim-27 Kasım arasında Avrupa kültürünün beşiği Paris’teki La Gaîté lyrique’de gerçekleştirilecek. 37 ülkeden 61 müzisyenin bir ay boyunca eğitim alacağı ve birlikte müzik üreteceği akademiye bu yıl Türkiye’den İskeleto..

  Devamını Oku
 • Altı Nokta Körler Vakfının "ses kayıt odası" nın yapımı için düzenlediği YILBAŞI KONSER DAVETİYESİ
  Mar302015

  Altı Nokta Körler Vakfının "ses kayıt odası" nın yapımı için düzenlediği YILBAŞI KONSER DAVETİYESİ

  Emirgan Altı Nokta Körler Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde "ses kayıt odası" yapımı ve donanımı için kaynak sağlamak amacıyla düzenlediği , Şef Coloratura Soprano Leyla PEKİN  yönetiminde Kadıköy Belediyesi Dünya Müzikleri Korosu ile düzenlediği YILBAŞI KONSERİ ne davet ediyoruz. İlgilenenlerin aşağıdaki ..

  Devamını Oku
 • Henkel Dünya Offshore Şampiyonası
  Oca122015

  Henkel Dünya Offshore Şampiyonası

  Bu yıl Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda 40 numaralı takım, Henkel’in koruyucu-yağlayıcı ve pas sökücü ürünü & markası WD-40 sponsorluğunda yarışıyor. Dünyanın en heyecanlı motor sporları organizasyonlarından biri olan offshore yarışlarının 20 Ekim tarihine kadar devam etmesi planlanıyor. Offshore ..

  Devamını Oku
 • İkinci Malatya Uluslararası Film Festivali ikinci gününde jüriden tam not aldı
  Oca062015

  İkinci Malatya Uluslararası Film Festivali ikinci gününde jüriden tam not aldı

  “Festival çok profesyonel insanların ellerinde” 2. Malatya Uluslararası Film Festivali ilk günden göz doldurdu. Daha önce Cannes ve Moskova film festivallerinde de jüri üyelikleri yapmış bu yıl da festivalin Uluslararası Uzun Film Yarışması’nda jüri üyesi olan İran doğumlu Fransız sinema eleştirmeni Shahla Nahi..

  Devamını Oku
 • Altı Nokta Körler vakfı Yeni yıl kutlama konseri
  Oca052015

  Altı Nokta Körler vakfı Yeni yıl kutlama konseri

  Altı Nokta Körlet Vakfı nın dijital kütüphanesinde, gönüllüler tarafından okunan her türlü kitapların, daha iyi anlaşılabilir ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşması için yapılacak "ses kayıt odası" için düzenlenen bu etkinliğe katılmanızı ve katılımın sağlanmasını rica ediyoruz. 28.12.2010 tarihinde Bostancı G..

  Devamını Oku
 • Gümüşlük Festivali 10 Yaşında
  Ağu012014

  Gümüşlük Festivali 10 Yaşında

    Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali 10’uncu yılına giriyor.Dokuz yıl boyunca 4 asırlık bir Ortodoks şapeli olan Eklisia’da süregelen sanat serüveninin bu yıldan sonra yeni mekânı, 2500 yıllık Antik Taşocağı olacak. Festivalin geçen yıl vefat ..

  Devamını Oku
 • Süper Motora Orkestralı Övgü
  Ağu012014

  Süper Motora Orkestralı Övgü

  Piyanist Kerem Görsev, bugün İstanbul Caz Festivali kapsamında vereceği konserde efsanevi V8 otomobil motorları için yazdığı eseri orkestra eşliğinde seslendirecek.   V8, sarsıntıyı azaltan tasarımıyla 1920’lerde Amerikan otomobil endüstrisinde yaşanan bir devrimin adıydı. 1960..

  Devamını Oku
 • Benim Adım Kırmızı Avignonda
  Ağu012014

  Benim Adım Kırmızı Avignonda

    Orhan Pamuk’un başyapıtlarından biri olan Benim Adım Kırmızı, Fransa’nın en meşhur festivallerinden Avignon Tiyatro Festivali kapsamında 8 - 24 Temmuz tarihleri arasında Caserne des Pompiers’de sahneleniyor.   Alain Lecucq ve Narguess Majd’ın sahneye uyarladığı, Brice Coupey..

  Devamını Oku
 • Cannes Moonrise Kingdom ile açılıyor
  Ağu012014

  Cannes Moonrise Kingdom ile açılıyor

  65. yılını Marilyn Monroe’nun bir doğum günü pastasını üflediği özel afişiyle kutlayan Cannes Film Festivali başlıyor. Cannes’da David Cronenberg’den Ken Loach’a birçok büyük yönetmen son işleriyle seyirci karşısına çıkacak. Açılış i..

  Devamını Oku
 • Cannes Film Festivali Monrise Kingdom ile başladı
  Ağu012014

  Cannes Film Festivali Monrise Kingdom ile başladı

  Festivalin jüri başkanı İtalyan Nanni Moretti, açılıştan önce yaptığı konuşmada, Dünyanın en önemli film festivalinin jüri başkanlığını üstlenmenin kendisi için büyük bir onur, ayrıcalık ve sorumluluk olduğunu söyledi. Festivalde, Altın Palmiye iç..

  Devamını Oku
 • Cannesda Nuri Bilge Ceylana Altın Fayton ödülü
  Ağu012014

  Cannesda Nuri Bilge Ceylana Altın Fayton ödülü

  Fransa’daki Sinema Yönetmen ve Yapımcıları Derneği, Cannes FilmFestivali kapsamında, yönetmen Nuri Bilge Ceylan’a, “2012 Carossee d’or’’ (Altın Fayton) sinema ödülünü verdi. Törende, Ceylan’ın, dünya sinemasına katkısı, sinemayı an..

  Devamını Oku
 • Altın Kozanın bu yil jüri başkanı Ferzan Özpetek
  Ağu012014

  Altın Kozanın bu yil jüri başkanı Ferzan Özpetek

  Türkiyenin en önemli film festivallerinden Altın Kozanın bu yılki jüri başkanlığını İtalyada yaşayan Türk yönetmen Ferzan Özpetek üstlenecek. 65. Cannes Film Festivalinde düzenlenen bir etkinliğe katılan Özpetek, 17-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Altın ..

  Devamını Oku
 • Necip Fazıl Kepez Belediyesinin etkinliğiyle anıldı
  Ağu012014

  Necip Fazıl Kepez Belediyesinin etkinliğiyle anıldı

  Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte Aykut Kuşkaya tarafından bestelenen Necip Fazıl Kısakürek şiirleri seslendirildi. Etkinliğe katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de şairin Sakarya Türküsü adlı eserini okudu. Tütünc&..

  Devamını Oku
 • Belgesel festivali Documentarist seyirciyle buluşuyor
  Ağu012014

  Belgesel festivali Documentarist seyirciyle buluşuyor

  Yaygın belgesel algısını değiştirmek için yola çıkan Documentarist, 1-6 Haziran tarihlerinde dopdolu bir programla seyirci karşısına çıkıyor. Belgesel sinema nın en nitelikli ürünlerini bir araya getiren seçkisiyle yaygın belgesel algısını değiştirmeyi hedefleyen festival, ..

  Devamını Oku
 • Dünyaca ünlü Caz ustaları ve gençler Akbank Caz Festivalinde
  Ağu012014

  Dünyaca ünlü Caz ustaları ve gençler Akbank Caz Festivalinde

  JAmZZ Akbank Caz Festivali Genç Yetenekler Yarışması”nın ödüllü müzisyenleri; Utku Akyol, Nilay Tezsay, Bengisu Önal, Ali Tolga Demirtaş, Efe Oğur ve Volkan Topakoğlu’nun 07 Haziran Perşembe günü gerçekleştirecekleri konser ile başlayacak olan Akbank S..

  Devamını Oku
 • Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması
  Ağu012014

  Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması

    Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonunda yapılan yarışmanın Kültürpark Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleştirilen açılış gecesinde, ilk olarak tüm ekipler izleyicileri toplu olarak selamladı. Daha so..

  Devamını Oku
 • Uluslararası Didim Dans Festivalinin ilki başlıyor
  Ağu012014

  Uluslararası Didim Dans Festivalinin ilki başlıyor

  Didim Belediyesi Sosyal ve Kültür el etkinlikler kapsamında ve Didimin tanıtımı amacıyla aralarında yabancı ekiplerinde yer alacağı 1. Uluslar arası Didim Dans Festivali gerçekleştirilecek. Didim Belediyesinin öncülüğünde Bodrum Dans Kulübü Derneği ve D-Marin Didim..

  Devamını Oku
 • Eskişehir Uluslararası Film Festivalinin 14üncüsü başlıyor
  Ağu012014

  Eskişehir Uluslararası Film Festivalinin 14üncüsü başlıyor

  Festival Başkanı Prof. Dr. Gülseren Güçhan, Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yaprak İşçibaşı ve Festival Yönetmeni Yrd. Doç. Dr. S. Serhat Serterin katıldığı toplantı ile festivalin içeriğinden, ödül alacak isimlerden ve festivalin sürekliliğinin 14..

  Devamını Oku
 • Haliç Kongre Merkezindeki törenle Afife Tiyatro ödülleri sahiplerine kavuştu
  Ağu012014

  Haliç Kongre Merkezindeki törenle Afife Tiyatro ödülleri sahiplerine kavuştu

  Sunuculuğunu Korhan Abayın yaptığı törende bir konuşma yapan Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Faik Açıkalın, Türkiyenin kültür-sanat hayatını desteklemek ve geliştirmek adına bir çok çalışmada bulunduklarını kaydetti. Sanatın farklı alanlarına verdikleri destek ..

  Devamını Oku
 • Babylon Soundgarden Festivali 26 Mayısta Parkormanda
  Ağu012014

  Babylon Soundgarden Festivali 26 Mayısta Parkormanda

  Babylon’un yepyeni festivali Soundgarden bu sene ilk kez 26 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da Parkorman’da düzenleniyor. Kapılarını 14.00’te açacak olan Babylon Soundgarden Festivali’nde Happy Sounds sahnesinde The Parov Stelar Band, Oi Va Voi, Caravan Palace, B..

  Devamını Oku
 • Uluslararası Yedinci Dadaş Film Festivali Erzurumda gerçekleşecek
  Ağu012014

  Uluslararası Yedinci Dadaş Film Festivali Erzurumda gerçekleşecek

  7. Uluslararası Dadaş Film Festivali, 14 - 19 Mayıs 2012 tarihleri arasında Erzurum’da düzenleniyor. Festivalin bu yılki Onur Ödülü 14 Mayıs 2012 akşamı Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak açılış töreninde Kadir İnanır’a verilec..

  Devamını Oku
 • Burgazadada Sait aik anısına anma etkinliği
  Ağu012014

  Burgazadada Sait aik anısına anma etkinliği

  Adalar Belediyesi Kültür Sanat Müdürlüğünün koordinatörlüğünde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve bazı üniversitelerin katkısıyla gerçekleşecek etkinlikte Sait Faik anıtının açılışı yapılacak. Etkinlik, 12 Mayıs, Cumartesi g&u..

  Devamını Oku
 • Uluslararası İkinci Suç ve Ceza Film Festivali hazırlıklarını sürüyor
  Ağu012014

  Uluslararası İkinci Suç ve Ceza Film Festivali hazırlıklarını sürüyor

  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Adem Sözüerin öncülüğünde, Başakşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen adalet, sinema ilişkisini çok kapsamlı bir kültürel etkinlikle gündeme getirmeyi hedefleyen Uluslararası Suç ve ..

  Devamını Oku
 • 10uncu Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Başlıyor
  Ağu012014

  10uncu Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Başlıyor

  Festival 9–19 Mart’ta İstanbul’da olacak, ardından Van Kadın Derneği (VAKAD) ortaklığıyla prefabrikler, çadır kentlerde de olsa Van’da, Yüksekova Kadın Derneği ortaklığıyla Hakkari’de, Çanakkale El Emeğini Değerlendirme Derneği (ELDER) ortaklığıyla Çanakkal..

  Devamını Oku
 • Akbank Kısa Film Yarışmasının ön eleme sonuçları belli oldu
  Ağu012014

  Akbank Kısa Film Yarışmasının ön eleme sonuçları belli oldu

  Festivalin yarışma ve yarışma dışı kategorilerine bu yıl toplam 557 filmin başvurdu. Belgesel yönetmeni Emel Çelebi, kurgucu Bora Gökşingöl ve yönetmen Selim Evciden oluşan ön eleme jüri kurulunun değerlendirmesi sonucu, yarışmalı bölüme katılan eserler arasından 2..

  Devamını Oku
 • 14. İstanbul Uluslararası Kukla Festivali
  Ağu012014

  14. İstanbul Uluslararası Kukla Festivali

  İstanbul’u adeta bir kukla şölenine çeviren 14. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali, bu sene 4-14 Mayıs tarihleri arasında izleyici ile bulaşacak. Cengiz Özek’in sanat yönetmenliğinde gerçekleşecek olan festivalin açılışı 4 Mayıs’ta Kenter Tiyatrosunda Yuna..

  Devamını Oku
 • İstanbul Modern 8 Mart içinkadınları ağırlayacak
  Ağu012014

  İstanbul Modern 8 Mart içinkadınları ağırlayacak

  İstanbul Modern Sanat Müzesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kadınlara özel rehberli turda, modern ve çağdaş sanatın temsilcileri olan 10 kadın sanatçının eserlerinden oluşan sergi gezilecek. Sanat üretiminde kişisel ifadenin önemini keşfetmeye, duygu ve dü..

  Devamını Oku
 • 31inci İstanbul Film Festivali programı açıklandı
  Ağu012014

  31inci İstanbul Film Festivali programı açıklandı

  Dünya sinema sının nabzını tutacak festival, son yıllarda olduğu gibi sinemaseverlerin karşısına yine 20 farklı bölümde 200’ün üzerinde filmle çıkacak. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Akbank sponsorluğunda düzenlenen 31. İstanbul Film Festivali, yeni y..

  Devamını Oku
 • Yedinci Leyla Gencer Şan Yarışması başvuru süresi uzatıldı
  Ağu012014

  Yedinci Leyla Gencer Şan Yarışması başvuru süresi uzatıldı

  7. Leyla Gencer Şan Yarışması’nda yer alarak opera dünyasında kendini göstermek isteyen genç şancıların katılım belgelerini 23 Nisan Pazartesi akşamına kadar info@leylagencer.org e-posta adresine göndermeleri ya da İKSV’ye (Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi No:5 Şişh..

  Devamını Oku
 • 15 Nisan Dünya Sanat Günü bu sene ilk kez kutlanacak
  Ağu012014

  15 Nisan Dünya Sanat Günü bu sene ilk kez kutlanacak

  Geçen sene nisan ayında Guadalajara /Mexico’da gerçekleşen International Association of Art Genel Kurul Toplantısı’nda Bedri Baykam’ın sunumunun ardından, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği’nin önerisi üzerine, Leonardo da Vinci’nin doğum günü ol..

  Devamını Oku
 • Bayramda da lezzet, eğlence ve keyif Yegane olacak!
  Ağu012014

  Bayramda da lezzet, eğlence ve keyif Yegane olacak!

  Damak tadına düşkün olanlar, manzaradan ve eğlenceden vazgeçemeyenler için artık Anadolu Yakası’nda yepyeni bir mekan var; “Yegane”...  Açıldığı günden itibaren farklı menüsü ve eğlenceli geceleri ile yoğun ilgi gören Yegane yeniliklerine ..

  Devamını Oku
 • Alice Gold İndigo da
  Ağu012014

  Alice Gold İndigo da

  Mika Group tarafından 2009 yılında hayata geçirilmesi ardından İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen Tomtom, birbirinden farklı, her eğlence anlayışına hitap eden mekanlarıyla müşterilerine birbirinden farklı eğlence konseptleri sunmaya devam ediyor. Indigo, bugüne kadar yaptığı eşsiz p..

  Devamını Oku
 • Kavinsky ile Indigoda eğlenceye devam
  Ağu012014

  Kavinsky ile Indigoda eğlenceye devam

  Mika Group tarafından 2009 yılında hayata geçirilmesi ardından İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen Tomtom, birbirinden farklı, her eğlence anlayışına hitap eden mekanlarıyla müşterilerine birbirinden farklı eğlence konseptleri sunmaya devam ediyor. Indigo, bugüne kadar yaptığı eşsiz pr..

  Devamını Oku
 • Bob Marley in grubu The Wailers 15 Şubat ta İstanbul Küçükçiftlik Park ta
  Ağu012014

  Bob Marley in grubu The Wailers 15 Şubat ta İstanbul Küçükçiftlik Park ta

  1963 yılında Bob Marley, Peter Tosh ve Bunny Wailer tarafından kurulan The Wailers, Jamaika kökenli Ska, Rocksteady ve Reggae müzik tarzlarının en önemli grubu olarak kabul ediliyor. Albümleri 250 milyondan fazla satan 40 yıllık efsane grubun konserlerini bugüne kadar 24 milyondan fazla ..

  Devamını Oku
 • Emir Kusturica nın organize ettiği Kustendorf film ve müzik festivali 17-23 Ocak ta yapılacak
  Ağu012014

  Emir Kusturica nın organize ettiği Kustendorf film ve müzik festivali 17-23 Ocak ta yapılacak

  Sırbistanın batısında yer alan Zlatibor dağındaki Mokra Gora adlı doğa parkında Kusturica tarafından kurulan ve ahşap evlerden oluşan Drvengradda (Tahta Kent) 2008 yılından bu yana düzenlenen Kustendorf festivalinde, bu yıl da değişik etkinlikler yapılacak çok sayıda sanatçıyı ağırlıyor. Fest..

  Devamını Oku
 • Haftanın kaçırmamanız gereken etkinlikleri
  Ağu012014

  Haftanın kaçırmamanız gereken etkinlikleri

  DJ performansları, fotoğraf sergileri, festivaller, konserler, indirimler, fırsatlar... Haftanın kaçırmamanız gereken etkinliklerini, derledik. Keyifli bir hafta için işte ajandanız. Oi Va Voi konserlerini kaçırmayın Köklerinde Yahudi müziğinin tınılarını bulduğumuz ve soul, ska, ..

  Devamını Oku
 • Sevgililere özel hafta sonu
  Ağu012014

  Sevgililere özel hafta sonu

  Gençliğin gücü dağları deler gnçtrkcll sponsorluğunda bu yıl beşincisi düzenlenen gnçtrkcll ARK Winterfest 2011, indirimler, sürprizler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler ile 13-17 Şubatta devam edecek. Türkiyenin en büyük gençlik kulübü ..

  Devamını Oku
 • Jack Daniel’s Tennessee Whiskey; “Jack Friday” ile Cuma gecelerinize eğlence katıyor!
  Ağu012014

  Jack Daniel’s Tennessee Whiskey; “Jack Friday” ile Cuma gecelerinize eğlence katıyor!

  “JACK FRIDAY” İLE EĞLENCE CUMA’DAN BAŞLIYOR! 1800’lü yıllardan bu yana ortaya koyulan karakteriyle, bugün 130’dan fazla ülkede sembol isim haline gelen Jack Daniel’s Tennessee Whiskey; “Jack Friday” ile Cuma gecelerinize eğlence katıyor! Haftanın y..

  Devamını Oku
 • Jack Friday İle Eğlence Bu Cuma Bodrum Kübada
  Ağu012014

  Jack Friday İle Eğlence Bu Cuma Bodrum Kübada

                        1800’lü yıllardan bu yana ortaya koyulan karakteriyle, bugün 130’dan fazla ülkede sembol isim haline gelen Jack Daniel’s Tennessee Whiskey ; “Jack Friday” ile Cuma gecelerinize e..

  Devamını Oku
 • Jack Friday Divan Kalamışta...!
  Ağu012014

  Jack Friday Divan Kalamışta...!

                    Haftanın yoğun koşuşturmasını keyifli bir Cuma akşamı ile bitirmek isteyen Jack Daniel’s severler 29 Nisan – 03 Haziran tarihleri arasında “Jack Friday” ler ile eğleniyor! Her hafta farklı bir mekanda birbirinden ke..

  Devamını Oku
 • Sanat ve tasarımda eleştirel düşünceler Kadir Has Üniversitesi nde tartışılıyor
  Ağu012014

  Sanat ve tasarımda eleştirel düşünceler Kadir Has Üniversitesi nde tartışılıyor

  Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 10 Ocak 2011 tarihinde,  sanat ve tasarım disiplinlerindeki güncel araştırma ve eğitim yaklaşımlarının tartışılacağı “Eylem ve Söylem: Sanat ve Tasarımda Araştırma/Eğitim Üzerine Eleştirel Düşünceler” adlı p..

  Devamını Oku
 • BEN 10, Türkiye ye geliyor
  Ağu012014

  BEN 10, Türkiye ye geliyor

  ÇOCUKLARIN KAHRAMANI BEN10 TÜRKİYE’YE GELİYOR 166 ülkede yayınlanan ve 240 milyondan fazla çocuğu ekran başına bağlayan çizgi film karakteri BEN 10, Türkiye’ye geliyor. Cartoon Network’ün en çok seyredilen çizgi karakteri sömestr tat..

  Devamını Oku
 • İstanbul Çizgi Roman Festivali Fransız Kültür Merkezi’nde
  Ağu012014

  İstanbul Çizgi Roman Festivali Fransız Kültür Merkezi’nde

  60’a yakın belge, büyük boy çalışmalar, üç boyutlu yapıtlar ve orijinal çizimlerin yer alacağı “İstanbul’da Bir Kedi” adındaki sergi Le Chat’nın çizgi film görüntülerini izleme imkanı da sunacak. Geluck’un 1983 yılında ..

  Devamını Oku
 • Haftanın etkinlikleri
  Ağu012014

  Haftanın etkinlikleri

  Caz gecesi İstanbul un eğlence merkezi haline gelen ve bir kentsel dönüşüm projesi olan Tomtom Fun Aidde bulunan Alt. Cazda cumartesi gecesi Akın Eldes Project sahne alıyor. Bir ilke imza atan Alt. Caz, denenmemiş konseptiyle her ay yerli ve yabancı caz ve rock gruplarının performanslarına ev sah..

  Devamını Oku
 • Haftanın sergi, sinema, konser ve tiyatro etkinlikleri
  Ağu012014

  Haftanın sergi, sinema, konser ve tiyatro etkinlikleri

  Sergi Tersane Tomtom Fun Aide taşınıyor Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Kulübü SÜFOK Tersane adlı fotoğraf sergisi ile Tomtom Fun Aidde Tuzla tersanelerine bir pencere aralıyor... SÜFOKun bir kentsel dönüşüm projesi olan Tomtom Fun Aidin katkılarıyla düzenlediği sergi, ..

  Devamını Oku
 • mucit Dr. Sadeg Faris,Türkiye Geleceğini Teknoloji Devrimi ile Değiştirecek” konulu konferans için Türkiye de
  Ağu012014

  mucit Dr. Sadeg Faris,Türkiye Geleceğini Teknoloji Devrimi ile Değiştirecek” konulu konferans için Türkiye de

  YENİ ÇAĞI YARATANLAR BİR ARAYA GELDİ Dünyaca tanınmış mucit Dr. Sadeg Faris, Türkiye ilaç sektörünün lider firması Novartis ve Türkiye Fütüristler Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye Geleceğini Teknoloji Devrimi ile Değiştirecek..

  Devamını Oku
 • Haftanın konser, caz, sergi ve etkinlikleri
  Ağu012014

  Haftanın konser, caz, sergi ve etkinlikleri

  Konser Candan Erçetin Bostancı’da Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Candan Erçetin bu gece Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıkıyor. Biletix’teki biletlerin fiyatı 34 ile 89,50 TL arasında. MFÖ Santral’e geliyor Santral İst..

  Devamını Oku
 • Bu hafta da kaçırılmaması gereken etkinlikler ve alışverişteki son yenilikler
  Ağu012014

  Bu hafta da kaçırılmaması gereken etkinlikler ve alışverişteki son yenilikler

  Houseun Divası 360istanbulda! So Many Times isimli parçası ile dans müzik listelerine bomba gibi düşen Alexandra Prince, çok yakında piyasaya çıkacak albümü öncesi, bu akşam, 360istanbulda müzikseverlerle buluşuyor. Karakteristik sesi, muhteşem vokali ve sahne p..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler