Buradasın : / /

Fotoğraf

 • Instagramın en iyi 10 u
  Ağu012014

  Instagramın en iyi 10 u

  Fotoğraf uygulaması Instragramın öne çıkan isimlerinden Muhsin Akgün, en iyi on Instagram fotoğrafçısını Radikal için seçti. Instagram, Apple ürünlerinde kullanılan bir aplikasyon. Instagram’ı iPhone/iPad’inize indirip, kayıt olduğunuz anda kullanmaya b..

  Devamını Oku
 • Hiç görülmemiş Marilyn Monroe fotoğralarına yenileri eklendi
  Ağu012014

  Hiç görülmemiş Marilyn Monroe fotoğralarına yenileri eklendi

  Marilyn Monroenun aynı zaman dostu da olan ve kendisine çok güvendiği makyözü Allan Whitey Snydere verdiği pozlar ilk kez gün yüzüne çıktı. Daha 27 yaşındaki sanatçının birbirinden alımlı bu ilk pozlarının, Monroenun daha sonra ikon haline gelen pozlarıyla b&uu..

  Devamını Oku
 • John Lennon ve eşinin çıplak fotoğrafları müzayedede
  Ağu012014

  John Lennon ve eşinin çıplak fotoğrafları müzayedede

  Çiftin 1968 yılında kaydettiği ‘Unfinished Music No 1: Two Virgins’ adlı albümün kapağı için Beatles’ın davulcusu Ringo Starr’ın evinde zaman ayarlı fotoğraf makinesi ile kendi kendilerini çektikleri fotoğraflar, yıllar sonra bir evin tavan arasında bulu..

  Devamını Oku
 • Şöhretler Kaldırımındaki yeni yıldız Scarlett
  Ağu012014

  Şöhretler Kaldırımındaki yeni yıldız Scarlett

  Kaldırımdaki 2 bin 470’inci yıldız olan Johansson “Çocukluğumdan beri yani 20 yıla yakın süredir bu piyasadayım ama böyle bir yıldızım olacağı aklıma gelmemişti” dedi. “Yıldız koyma” törenine siyah-beyaz bir elbiseyle giden Scarlett Johansson’u hayranları..

  Devamını Oku
 • Atatürkün Fotoğrafları Satışta
  Ağu012014

  Atatürkün Fotoğrafları Satışta

     Pera Mezat Genel Koordinatörü Samet Tekin,18 Temmuz’da yapılacak müzayedede Atatürk’e ait çok sayıda bugüne kadar ortaya çıkmamış orijinal fotoğrafın yer alacağını söyledi. Fotoğrafların özel bir koleksiyondan çıktığını ifade eden ..

  Devamını Oku
 • Abdden Türk Fotoğrafçılara Ödül
  Ağu012014

  Abdden Türk Fotoğrafçılara Ödül

     Amerikan Türk Cemiyeti Moon and Stars Projectin düzenlediği Genç Fotoğrafçılar Ödülü Mimar Sinandan Osman Demirin oldu.   New York’ta 1949 yılında kurulan Amerikan Türk Cemiyeti’nin sanat/kültür programı Moon and Stars Project ..

  Devamını Oku
 • “Çağdaş Fotoğraf Serileri” söyleşisi Cumartesi İstanbul Modern Sinema’da
  Ağu012014

  “Çağdaş Fotoğraf Serileri” söyleşisi Cumartesi İstanbul Modern Sinema’da

  İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde Murat Germen ve Orhan Cem Çetin yönetiminde gerçekleştirilen Çağdaş Fotoğraf Serileri söyleşi dizisinde bu ay, fotoğrafta suyun kullanımı değerlendiriliyor. Daha önceleri bireysel fotoğrafçılara, ülke fotoğrafçılık..

  Devamını Oku
 • Son fotoğraflar ilk kez İstanbul Modernde...
  Ağu012014

  Son fotoğraflar ilk kez İstanbul Modernde...

  Dünyadaki son Ferrariyi kullanmak, son dondurmayı yemek, en güzel denize son bir kez girme hakkını kazanan kişi olmak gibi bir şey... Kodak firması, uzun yıllardır fotoğraf çıların en gözde filmi olan; renkleri yansıtmadaki kalitesi ve dayanıklılığı ile ün yapmış Kodachrome filminin &u..

  Devamını Oku
 • 13 Kare Sanat Günleri bando konseri ve tiyatro oyunuyla başladı
  Ağu012014

  13 Kare Sanat Günleri bando konseri ve tiyatro oyunuyla başladı

  Adana Büyükşehir Belediyesince, 19 Kasım 1995te Kapadokyaya fotoğraf çekmeye giderken Pozantı yakınlarında geçirdikleri trafik kazasında yaşamını yitiren Adana Amatör Fotoğrafçılar Derneği (AFAD) üyesi 13 fotoğraf gönüllüsünün anısına düzenle..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler