Buradasın : / /

Konser

 • Yürek parçalayan
  Ağu152015

  Yürek parçalayan' sesiyle Buika ilk kez Troia'da!

  Cazla harmanlayarak flamenkoyu farklı boyutlara taşıyan Buika, söylediği şarkıları adeta yaşıyor, kelimelerle oynuyor ve duyguları kulaklara fısıldıyor... Ünlü yönetmen Pedro Almodovar, birçok filminin en can alıcı sahnelerinde şarkılarını kullandığı Buika’yla ilgili “Tek yaptığı yüreği parçalanırcasına şarkı sö..

  Devamını Oku
 • DJ Fem K yoğun ilgi üzerine yeniden...
  Ağu152015

  DJ Fem K yoğun ilgi üzerine yeniden...

  Çeşme Alaçatı’nın en popüler plajlarından Fly–Inn Beach, Bej Karaköy ve Hora by Bej’den sonra rotasını Çeşme’ye çeviren Bej’le işbirliğine giderek 1 Ağustos ’ta başlayan Sense Müzik Festivali kapsamında elektronik müziğin yerli-yabancı ünlü isimlerini ağırlıyor. House, lounge, deep house ve dance tarzında hazırl..

  Devamını Oku
 • Korn: Gerçek bir şov olacak, kaçırmak istemeyeceksiniz
  Tem292015

  Korn: Gerçek bir şov olacak, kaçırmak istemeyeceksiniz

  Birçok kez Türkiye ’de konser verdiniz. Tükiye’deki dinleyici hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence harika bir yer. Büyük bir enerji ve heyecan var ve herkes bu heyecanın içinde. Dünyanın her yerinde insanlar ellerinde telefonlarla ve içecek almaya çalışıyor. Türkiye’de konser verdiğimiz her zaman herkes oldukça ilg..

  Devamını Oku
 • İKSV
  Tem242015

  İKSV'den festivaller raporu

  34. İSTANBUL FİLM FESTİVALİ’NE 130 BİN SEYİRCİ 34. İstanbul Film Festivali, 4-19 Nisan tarihleri arasında 11. kez Akbank sponsorluğunda düzenlendi. İki hafta boyunca 8 salonda, 455 seansta uzun ve kısa metrajlı toplam 171 filmin gösterildiği festivali toplam 130 bin sinemasever izledi. Festival boyunca film göst..

  Devamını Oku
 • Marcus Miller bas gitar çalmıyor, bas gitar olmuş!
  Tem072015

  Marcus Miller bas gitar çalmıyor, bas gitar olmuş!

  “Müzik hakkında konuşmak, mimarlık hakkında dans etmeye benzer” demiş zamanında Frank Zappa. Etten, kemikten, ruhtan müzik olmuş Marcus Miller’ı ve performansını anlatmaya başlamadan belirtelim, bunca zor bir meseleye kalkışıyoruz. Hakkını vermek zor elimizdeki sınırlı ifadelerle. “Açıkhava inledi!” gibi klişele..

  Devamını Oku
 • Sahnesinden geçmeyen yok, şimdi İstanbul
  Tem072015

  Sahnesinden geçmeyen yok, şimdi İstanbul'dan geçecek!

  Dünyanın herhangi bir köşesindeki herhangi bir televizyon kanalının program toplantısına uzanalım. Uzun bir masanın başında oturmuş insanlar, yeni yayın döneminde kanallarının izlenme oranını artıracağına inandıkları bir program ‘yakalamak’ derdindeler. 1992 yılından günümüze bu toplantıların değişmez cümlesini ..

  Devamını Oku
 • Gezi
  Tem072015

  Gezi'den ilham aldı, Facebook arkadaşlarıyla...

  22. Istanbul Caz Festivali, Melody Gardot’nun sahne alacağını açıkladığından beri dört gözle konser gününü bekliyoruz.. Ve beklenen an dün geldi… Sepetçiler Kasrı’nın bahçesinde, arkamızda şahane Istanbul günbatımı, koltuklarda, çimlerde, hatta ayakta Melody Gardot’yu dinledik... Bang & Olufsen sponsorluğund..

  Devamını Oku
 • Gay korosu konserini verdi
  Tem022015

  Gay korosu konserini verdi

  Türkiye ’de konser veren, isminde eşcinsel kelimesi geçen ilk koro olma özelliğini taşıyan Boston Gay Men’s Chorus, dün Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs otoparkında ücretsiz bir konser verdi. Böylece ilk Ortadoğu turnesini tamamlayan koro, bazı gazetelerin kışkırtıcı haberlerine ve alınan tehditlere rağmen kon..

  Devamını Oku
 • Joan Baez
  Tem022015

  Joan Baez'den Grup Yorum'a: Kırılan ne varsa tamir edeceğiz

  Grup Yorum ’un 30’ncu yıl konserlerinden 3’ncüsü Adana ve İzmir’den sonra İstanbul ’da gerçekleştirildi. İstanbul Valiliği tarafından 12 Nisan ve 28 Haziran’da iki kez yasaklanan konser, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi’nin yasak kararını kaldırmasının ardından Bakırköy Halk Pazarı Meydanı’nda dün gerçekleştiri..

  Devamını Oku
 • Fazıl Say ve Serenad Bağcan konseri evinize geliyor!
  Tem022015

  Fazıl Say ve Serenad Bağcan konseri evinize geliyor!

  Fazıl Say 2 Temmuz Perşembe akşamı, ‘Yeni Şarkılar’ albümünden parçalarla, Serenad Bağcan eşliğinde ENKA Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Geçen martta yayımlanan albümün İstanbul galası niteliğindeki konserin biletleri tükenmiş durumda. Yine de bu geceyi oturduğunuz izlemek için bir şansınız var: ViV Live. Yayın..

  Devamını Oku
 • Dinleyicileri benimle birlikte dans ederken görünce çok mutlu oluyorum
  Tem022015

  Dinleyicileri benimle birlikte dans ederken görünce çok mutlu oluyorum

  "Şarkı söylediğim zaman o anda aşkı anlatıyorsam bunu hissetmeliyim ve hissettiğimi göstermeliyim. Eğer bunu yapmazsam bomboş ve yanlış bir şey yaratmış olurum." Bu sözler, 65 yıldır Küba şarkılarını dünyanın her yerinde söyleyip Kübanın en büyük sanatçısı unvanını almış Omara Portuondonun. Bu röpörtajı, dinl..

  Devamını Oku
 • Selen Gülün
  Tem022015

  Selen Gülün'e Japonya ilgisi

  Besteci, piyanist, vokalist Selen Gülün, Tokyo’da verdiği iki konserle eserlerinin çalındığı ülkeler listesine Japonya’yı da ekledi. Daha önce eserleri Avusturya, Almanya , Hollanda, Ingiltere, Isveç, Danimarka, Finlandiya, Italya, Fransa, ABD , Brezilya, Pakistan, Litvanya ve Rusya’da seslendirilen Selen Gülün,..

  Devamını Oku
 • Galiba bize büyü yaptı!
  Tem022015

  Galiba bize büyü yaptı!

  Tigran Hamasyan ve Ermenistan Devlet Oda Korosu, dünyanın dört bir yanındaki 100 kilisede gerçekleştirecekleri projeleri ‘Luys I Luso’yla dün gece 22. Istanbul Caz Festivali kapsamında Aya İrini’de sahne aldı. Hamasyan ve ekibi, 5’nci yüzyıldan 19’uncu yüzyıla geleneksel Ermeni müziklerinin yorumlarıyla galiba b..

  Devamını Oku
 • Jessie J
  Tem022015

  Jessie J'nin İstanbul konseri ertelendi

  Geçtiğimiz günlerde sanatçının ardı ardına geçirdiği operasyonlar sonrasında doktorları tarafından konsere çıkması uygun bulunmadı. Bu nedenle konser yeni bir tarihe ertelendi. Yeni konser tarihi en kısa zamanda açıklanacak. Jessie J’in İstanbul konseri için alınan biletler, açıklanacak yeni tarih için de geçer..

  Devamını Oku
 • Özgürlüğün sesi: Joan Baez
  Tem022015

  Özgürlüğün sesi: Joan Baez

  60’lı yıllarda, ilk gençliğini, ikinci, üçüncü, dördüncü, hatta sonuncu gençliğini yaşayanlar Joan Baez’i tanımışlardı. Onun şarkılarıyla yeryüzü dediğimiz bu mucizenin güzelliklerine gönül veriyor, sömürüye başkaldırıyor, yeryüzündeki yalanlara ve kötülüklere isyan ediyor, âşık oluyor, gülüyor, ağlıyor, öfke..

  Devamını Oku
 • Her yer Taksim her yer Joan Baez!
  Tem022015

  Her yer Taksim her yer Joan Baez!

  İstanbul Caz Festivali direktörü Pelin Opcin, “Joan Baez’in Türkiye ’ye ilgisi biliniyor. Sürprizlere hazır olun!” demişti, öyle de oldu. 11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a gelen Amerikalı folk müzik efsanesi Joan Baez, Harbiye Açıkhava’yı hıncahınç dolduran yaklaşık 5000 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. ..

  Devamını Oku
 • Fazıl Say
  Haz082015

  Fazıl Say'dan dört günlük Mozart maratonu

  Dünyaca ünlü piyanist ve bestecimiz Fazıl Say, 43. İstanbul Müzik Festivali konserleri kapsamında İstanbul’un dört ayrı mekânında, soluksuz bir Mozart maratonuna çıkacak. Mozart’ın konçertolarını seslendirdiği albümü ilgi gören ve bu yıl bestecinin sonatlarını içeren albümü piyasaya çıkacak olan Fazıl Say, bu m..

  Devamını Oku
 • Hugh Jackman dönüyor
  May282015

  Hugh Jackman dönüyor

  Zorlu PSMde 17 Mart’te gerçekleştirdiği şovla İstanbul ’u büyüleyen Hugh Jackman, geri dönüyor. İlk gösterisinin ardından ses tellerinde meydana gelen kanamanın ilerlemesi sonucu doktorlarının sahneye çıkmasına izin vermediği ünlü oyuncu, yeniden İstanbulda. Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de..

  Devamını Oku
 • İzlanda
  May252015

  İzlanda'dan 'ılık' hava dalgası: múm

  Türk dinleyicisi için İzlanda dendiğinde akla ilk gelen isim Björk olmalı. Sonrasında da biraz daha meraklısı için Sigur Ros belki. Ancak Björk’ün açtığı yoldan dünyaya müzik ihracatı başladığından bugüne, Avrupa’nın kuzeybatı ucundaki bu ‘uzak ada’dan bolca iyi grup ve müzisyen çıktı. İşte bu grupların en önde ..

  Devamını Oku
 • Kaçırırsanız üzülürsünüz!
  May252015

  Kaçırırsanız üzülürsünüz!

  Kültür Sanat Vakfı tarafından Borusan Holding sponsorluğunda düzenlenen 43. İstanbul Müzik Festivali, bu yıl ‘Kültürel Manzaralar’ temasıyla 31 Mayıs-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 2 dünya prömiyeri ile 3 Türkiye prömiyerine ev sahipliği yapacak festival, senfoni ve oda orkestraları, vokal müz..

  Devamını Oku
 • John Legend İstanbulda
  Ağu012014

  John Legend İstanbulda

     "Dünyaya Yön Veren 100" kişi listesinde olan 9 Grammy sahibi John Legend, İstanbulda ilk kez sahne alacak.   Konuyla ilgili açıklamaya göre, İstanbul Kültür Sanat Vakfının düzenlediği İstanbul Caz Festivali’nin gösteri sponsorları aras..

  Devamını Oku
 • Beyonce Konserde Saçını Fena Kaptırdı
  Ağu012014

  Beyonce Konserde Saçını Fena Kaptırdı

      Şarkısına ara vermeden kurtarılmayı bekleyen Beyoncé soğukkanlılığını korumayı başardı.   Sanatçıyı zor durumdan kurtarmak için alarma geçen sahne görevlileri çareyi bir makas bulup, pervaneye dolanan saçı kesmekte buldu.   Beyoncé..

  Devamını Oku
 • İstanbul Shopping Fest Hadise Konseriyle Başladı!
  Ağu012014

  İstanbul Shopping Fest Hadise Konseriyle Başladı!

      Hadise sahnede! Festivalin sürprizlerinden biri olan ünlü pop sanatçısı Hadise birbirinden eğlenceli şarkıları ve dans şovlarıyla konuklara yaklaşık 2 saat boyunca doyamayacakları bir konser sergiledi. Festivale damgasını vuran gece, uzun saatler misafirlerine renkli ve do..

  Devamını Oku
 • Acıların kadını
  Ağu012014

  Acıların kadını

  Önceki gün Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkan Sıla, mekanın bu yılki en kalabalık konserine imza attı.         Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği şarkıcı, ilk şarkısı söledikten sonra kalabalığı şaşkın gözlerle inceledi ve şöyle dedi: “Bu..

  Devamını Oku
 • Jessie J verdiği konserde hayran bıraktı
  Ağu012014

  Jessie J verdiği konserde hayran bıraktı

    Jessie J öncesi sahne alan Multitap grubu müzikseverlere heyecan dolu dakikalar yaşatmayı başardı. Asıl adı Jessica Ellen Cornish olan İngilizlerin en genç pop idolü haline gelen Jessie J, 26 Haziran Salı akşamı Küçükçiftlik Park’ta unutulmaz bir kons..

  Devamını Oku
 • Kadıköy Yaz Sanat Etkinlikleri
  Ağu012014

  Kadıköy Yaz Sanat Etkinlikleri

    Kadıköy Belediyesi, havaların ısınmasıyla kapalı salonlarda yapılan sanat etkinliklerini, parklara ve sokaklara taşıdı.   Belediyeden yapılan açıklamaya göre, başta Özgürlük,  Fenerbahçe , Kalamış ve Koşuyolu parkları olmak üzere ilçedeki par..

  Devamını Oku
 • Candan Erçetin Konseri
  Ağu012014

  Candan Erçetin Konseri

    Albüm çalışmasının ardından ilk kez dinleyicisiyle buluşacak olan sanatçı, son albümünden ve  unutulmaz şarkılarından oluşan bir repertuar hazırladı.     17 Temmuz Çarşamba ve 18 Temmuz Perşembe akşamları saat 21:30’da gerçekleşecek konser..

  Devamını Oku
 • Arctic Monkeys ve Hurts Türkiyede
  Ağu012014

  Arctic Monkeys ve Hurts Türkiyede

    Bu sene 6-7 ve 8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleşecek olan Rock’n Coke’un sahnelerini sallayacak isimler belli oluyor! 10. yılını geride bırakırken, sekizinci kez düzenlenecek olan Rock’n Coke’un ilk sürprizleri ülkemizde ilk kez ..

  Devamını Oku
 • LMFAO Çeşmeye Geliyor
  Ağu012014

  LMFAO Çeşmeye Geliyor

    Dünyanın sayılı müzik ve dans gruplarından olan LMFAO, 9 Ağustosta Çeşmeye gelerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.   Geçtiğimiz yıl İstanbul ve İzmir’de 20 bin müzikseveri eğlencenin doruğuna çıkaran, dünyanın en büyük dans mü..

  Devamını Oku
 • 50 Cent, Akon, Inna İstanbula Geliyor
  Ağu012014

  50 Cent, Akon, Inna İstanbula Geliyor

     İstanbulun tarihindeki ilk urban festivali olan VELVET VILLIANS VESTİVAL, R&B, house, dubstep, trap, disco gibi farklı müzik türlerini;  Amsterdam, Paris, Londra ve daha bir çok farklı şehirden uluslararası DJ‘leri ve çeşitli müzik türlerini bir araya..

  Devamını Oku
 • Taş Ocağında Müzik Festivali
  Ağu012014

  Taş Ocağında Müzik Festivali

     “LET’S Bodrum Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali”, devlet sanatçısı piyanist Gülsin Onay ve keman sanatçısı oğlu Erkin Onay’ın konseriyle önceki akşam başladı. 10 yıldır Bodrum’un Gümüşlük Beldesi&rsqu..

  Devamını Oku
 • The Wall 75 Tırla Geliyor
  Ağu012014

  The Wall 75 Tırla Geliyor

    Dünyanın en büyük prodüksiyonlarından kabul edilen ‘The Wall’ İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak. BKM Organizasyonu ile 4 Ağustos akşamı İTÜ Arena’da gerçekleşecek konserde Roger Waters adeta marş haline gelmiş parçalarını seslendirecek. &nb..

  Devamını Oku
 • Emin İgüs Ruhi Su 100 sahnesinde konser verecek
  Ağu012014

  Emin İgüs Ruhi Su 100 sahnesinde konser verecek

  Büyük usta Ruhi Su’nun doğumunun 100’üncü yılı nedeniyle düzenlenen Ruhi Su 100 etkinliklerinde Emin İgüs de sahne alacak. 1976–1980 yılları arasında Dostlar Korosu’nda yer alan İgüs, 10 Mayıs Perşembe günü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ü..

  Devamını Oku
 • Kübalı piyanist Nussa Ghetto sahnesinde yer alacak
  Ağu012014

  Kübalı piyanist Nussa Ghetto sahnesinde yer alacak

  Kübalı piyanist Nussa, ilk albümü Canciones ile Küba Müzik Endüstrisinin en önemli ödülleri olan Cubadiscoda En İyi Yeni Artist ödülüne layık görüldü. 2006 yılında Montreux Jazz Festivaline katılmasının ardından festival kurucusu Claude N..

  Devamını Oku
 • Lenny Kravitz yeniden İstanbulda
  Ağu012014

  Lenny Kravitz yeniden İstanbulda

  4 yıl önce Turkcell Kuruçeşme Arenada seyircinin arasına karışmakla kalmayıp, seyircinin elleri üzerinde adeta sörf yapan Kravitz yeniden muhteşem bir gece için İstanbullu müzik severler ile buluşuyor! 4 yıl üst üste “En iyi erkek rock vokal performansı” d..

  Devamını Oku
 • Candan Erçetin 12 Mayısta Bostancıda
  Ağu012014

  Candan Erçetin 12 Mayısta Bostancıda

  Candan Erçetin sevenleri, hazırladığı geniş repertuarı ve başarılı sahne performansıyla Bostancı Gösteri Merkezinde harika bir gece bekliyor. Unutamayacağınız bu gece için biletler; tüm Biletix gişelerinde ve Bostancı Gösteri Merkezi gişesinde. Milliyet

  Devamını Oku
 • Beirut grubunun konser biletleri satışa çıktı
  Ağu012014

  Beirut grubunun konser biletleri satışa çıktı

  Bu yaz farklı müzik tarzlarından, önemli konukları ağırlayacak olan Turkcell Kuruçeşme Arena’nın, alternatif müzik alanındaki en renkli konuğu, Beirut olacak. Büyük bir Balkan orkestrası gibi tınlayan ve herhangi bir müzik türüne koymakta zorlanacağınız grup, ..

  Devamını Oku
 • Pekin Operasının Eskişehirdeki konserine ilgi büyüktü
  Ağu012014

  Pekin Operasının Eskişehirdeki konserine ilgi büyüktü

  2012 Türkiyede Çin Kültür Yılı etkinlikleri kapsamında, Çin Kültürünün önemli yapı taşlarından olan Pekin Operası Eskişehirlilerle buluştu. Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayında düzenlenen gösteriye çok sayıda E..

  Devamını Oku
 • 18 Mayısta Icebarda eğlence doruklara ulaşacak
  Ağu012014

  18 Mayısta Icebarda eğlence doruklara ulaşacak

  Hollandalı Tessa Maria van Zwol ve Frank Anton Jan Zwol’dan oluşan Pancake, farklı tarzlarıyla unutulmaz bir gece yaşatacak.   ICEBAR ISTANBUL’da, 18 Mayıs 2012 Cuma gecesi Hollandalı Pancake ile eğlence doruklara ulaşacak.  Tessa Maria van Zwol ve Frank Anton Jan Zwol’dan oluşan Panc..

  Devamını Oku
 • Duran Duran turne kapsamında İstanbula geliyor
  Ağu012014

  Duran Duran turne kapsamında İstanbula geliyor

  Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Duran Duran, MAP İletişim’in organizasyonu ile 9 Temmuz Pazartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’da müzikseverlerle buluşacak. Ayrıca “Club House&rdqu..

  Devamını Oku
 • Caz etkinlikleri kapsamında efsane Steve Wonder İstanbulda
  Ağu012014

  Caz etkinlikleri kapsamında efsane Steve Wonder İstanbulda

  İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, 40. yaşında İstanbul’da ağırlayacağı isimlere bir dev daha ekleniyor! Müzikseverlerin yıllardır dört gözle beklediği, popüler müziğin büyük ismi Stevie Wonder, caza desteğinin 15. yılını kutlayan Garanti Bankası’nın &..

  Devamını Oku
 • Flamenkocu kardeşler Los Vivancos kapanışı İstanbulda yapacak
  Ağu012014

  Flamenkocu kardeşler Los Vivancos kapanışı İstanbulda yapacak

  Daha önce de Türkiye’de gösteri yapan grup sihir dolu ve senfonik müziklerle zenginleşen epik bir flamenko gösterisi olan Aeternum ile dans severlere doğaüstü olayları ve limitlerini sorgulayan bir dans şöleni sunacak. Gösterinin Los Vivancos tarafından bestelen..

  Devamını Oku
 • Trash metal grubu Megadeth İstanbula geliyor
  Ağu012014

  Trash metal grubu Megadeth İstanbula geliyor

  Türkiye’de rock etkinliklerine yeni bir soluk getirecek olan Hi-Voltage, Charm Music ve KüçükÇiftlik Park işbirliği ile 19 Haziran’da gerçekleşiyor. İlk kez düzenlenecek olan Hi-Voltage, rock severler arasında büyük heyecan yarattı. Şimdiden adından ..

  Devamını Oku
 • Oscar ödüllü müzisyen Mary McBride Bursada konser verecek
  Ağu012014

  Oscar ödüllü müzisyen Mary McBride Bursada konser verecek

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, ABD İstanbul Başkonsolosluğu ve Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen konser, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde yarın saat 20.00de halka açık yapılacak. Mary McBride, country rock türünün en çok sat..

  Devamını Oku
 • Cemal Reşit Rey Konser Salonu bu sezon 80 konsere ev sahipliği yapacak
  Ağu012014

  Cemal Reşit Rey Konser Salonu bu sezon 80 konsere ev sahipliği yapacak

  CRR Genel Sanat Yönetmeni Kemal Karaöz,  yaptığı açıklamada, caz, klasik müzik, flamenko, klasik Türk müziği gibi birçok alanda konser verdiklerini belirterek, uluslararası alanda önemli sanatçıları İstanbullular ile buluşturmayı amaçladıklarını kayd..

  Devamını Oku
 • Feminİstanbul ilk konserini Dünya Kadınlar Gününde verdi
  Ağu012014

  Feminİstanbul ilk konserini Dünya Kadınlar Gününde verdi

  Marta Gulyas ve Birsen Ulucan tarafından gerçekleştirilen konserde, Franz Schubertin Macaristanın renklerinden, seslerinden, kokularından esinlenerek bestelediği Macar Stilinde Eğlencelik ile başlı başına bir dört el piyano şöleni sunuldu. Konser de ayrıca müzisyen Renan Koenin Feministan..

  Devamını Oku
 • Fatih Erkoç 12 Nisan da İstanbulda akustik ziyafet verecek
  Ağu012014

  Fatih Erkoç 12 Nisan da İstanbulda akustik ziyafet verecek

  Türk müziğinin en önde gelen sanatçılarından Fatih Erkoç hayata geçirmeye hazırlandığı yeni projesiyle yine ses getirecek. Bugüne kadar imza attığı müzik çalışmalarıyla başarısı Türkiye sınırlarını aşıp dünyada yankı bulan Fatih Erkoç, dinley..

  Devamını Oku
 • Efsanevi müzisyen Morrissey İstanbul Caz Festivalinde
  Ağu012014

  Efsanevi müzisyen Morrissey İstanbul Caz Festivalinde

  İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Garanti Bankası sponsorluğunda 3-19 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek 19. İstanbul Caz Festivali, bu yıl da cazın önde gelen isimlerinden güncel müziğin yıldızlarına kadar birçok sanatçıyı ağırlayarak, iki hafta boyun..

  Devamını Oku
 • En iyi flamenko sanatçısı Cemal Reşit Reyde konser verecek
  Ağu012014

  En iyi flamenko sanatçısı Cemal Reşit Reyde konser verecek

  Henüz 3 yaşındayken flamenko eğitimine başlayan, 16 yaşında dünyanın önemli festivallerinde sahne alan ve aynı yıl Albarizuela Balesinin baş dansçısı olan, 1997 yılında İspanya’da ülke genelinde yapılan ankette İspanyanın en iyi flamenko dansçısı seçilen Joaquin Gri..

  Devamını Oku
 • Zaz tekrar Türkiyeye geliyor
  Ağu012014

  Zaz tekrar Türkiyeye geliyor

  Je Veux parçasıyla uzun süre müzik listelerinde ilk sırada kalmayı başaran Fransız şarkıcı Zaz, yeniden Türkiye’ye geliyor. Fransa’nın son dönemdeki en popüler müzisyenlerinden olan Zaz, Pozitif Live tarafından düzenlenen Türkiye turunda İstanbul, İzmir..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler