Buradasın : / /

Sahne Sanatları

 • Heyecan verici oyunlarla 2015-2016 tiyatro sezonu başladı
  Eki042015

  Heyecan verici oyunlarla 2015-2016 tiyatro sezonu başladı

  Taptaze ve heyecan verici oyunlarla tiyatro sezonu başladı. Sahneler; Shakespeare metinlerinden kadın öykülerini başrole koyan müzikallere, klasiklerden çağdaşlara merak uyandıran yapımlarla dolu. Sinemadan ve televizyon ekranından aşina olduğumuz bir dolu oyuncuyu bu sene de tiyatroda izleyeceğiz. Aralarında ti..

  Devamını Oku
 • Prens Hamlet
  Ağu152015

  Prens Hamlet'in talimatıdır: Sahnedeyken beni kayda almayın!

  İngiltere ’de çok sayıda tiyatrosever bir süredir, adeta nefeslerini tutmuş bu performansı bekliyordu: ‘Sherlock’ dizisiyle şöhreti katmerlenen Hollywoodun İngiliz oyuncularından Benedict Cumberbatch, Barbican Tiyatro’da ‘Hamlet’ olarak çarşamba gecesinden beri seyirci karşısında. Cumberbatch’in Hamlet’i oynadı..

  Devamını Oku
 • Tem022015

  'Tiyatromuzda kendi devrimimizi yaptık'

  Bakırköy Belediye Tiyatroları’ndan (BBT) bir süredir can sıkıcı haberler geliyordu. En uzunu 15, en kısası üç senedir kurumda çalışmakta olan 29 sanatçının sözleşmelerine usule aykırı olarak son verilmişti. Haziranın ikinci haftası başka bir haber geldi BBTden: 25 yıllık ödenekli bir kurum olan Bakırköy Belediye..

  Devamını Oku
 • Kraliyet Operası
  Tem022015

  Kraliyet Operası'nda tecavüz sahnesi yuhalandı

  Rossininin William Tell’ operasının İngiliz Kraliyet Operası’nda yapılan prömiyer gösterimine, çıplak tecavüz sahnesinin seyirci tarafından yuhalanması damga vurdu. Gösterimin ardından açıklama yapan Opera sahnenin yarattığı rahatsızlık nedeniyle seyircilerden özür diledi. Operanın yönetmeni Kasper Holten,..

  Devamını Oku
 • Opera Festivali
  May282015

  Opera Festivali'ne hazır mısınız?

  Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 8-18 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 6. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, "Saraydan Kız Kaçırma" eseri ile açılacak. 6. Uluslararası İstanbul Opera Festivali kapsamında sanatseverler çok sayıda eseri izleme olanağı bulacak. Festival programının ilk eseri "..

  Devamını Oku
 • Türk yönetmenden çarpıcı bir Tahrir Operası
  May282015

  Türk yönetmenden çarpıcı bir Tahrir Operası

  Yekta Karanın sahneye koyduğu, besteci Hossam Mahmoudun Tahrir operasının prömiyeri geçtiğimiz günlerde Avusturyada, Salzburg Devlet Operasında gerçekleştirildi. Arap Baharını, Tahrir Meydanındaki özgürlük arayışını konu alan eseri, yönetmen Yekta Kara tamamen çağdaş bir anlayışla ve tiyatro salonunun her tarafı..

  Devamını Oku
 • Mersin
  May252015

  Mersin'de danslı müzikli Kore şovu

  Mersin, Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ‘Arirang Kantat’ adlı danslı Kore geleneksel müziği konserine ev sahipliği yapacak. 3 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre Salonunda düzenlenecek konsere Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı..

  Devamını Oku
 • Şehir Tiyatrosu
  Nis022015

  Şehir Tiyatrosu'nun sevilen sanat yönetmeni istifanın eşiğinde

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, istifa etmeye hazırlanıyor. Bir süredir yönetmelik değişikliği, istifalar ve görevden almalarla kaynayan kurumun başına Ağustos ayında Erhan Yazıcıoğlu gelmişti. Yönetmelik değişikliği ile Belediye bürokratlarının yönetimde..

  Devamını Oku
 • Mesai çıkışı sahneye çıkmak ister misiniz?
  Nis022015

  Mesai çıkışı sahneye çıkmak ister misiniz?

  Kendisi de ‘çalışan tiyatrosu’ fikriyle kurulan ve 16 senede tiyatroda önemli işlere imza atmış olan Altıdan Sonra Tiyatro ekibi şimdi farklı mesleklerden olup da tiyatro yapmak isteyen yetişkinlere bir kapı açıyor: Ondokuzotuz. Altıdan Sonra Tiyatro ekibinin yürütücülüğünde ve Kumbaracı50 organizasyonuyla gerçe..

  Devamını Oku
 • İstanbul’da yeni bir striptiz clubü Foliberjer açıldı
  Oca052015

  İstanbul’da yeni bir striptiz clubü Foliberjer açıldı

  Fevzi Akkoç, striptizi batakhanelerden çıkarıp elit bir eğlence kültürüne dönüştürmeye soyunmuş bir gece hayatı yatırımcısı... Talimhane’de yeni açılan Foliberjer, “uzaydan gelme”(!) kızları ve modern mimarisiyle bir ekol olma yolunda... Yıllardır Türkiye’de sadece Parizyen vardı, onu bilirdik. Elmadağ’da önünd..

  Devamını Oku
 • DOT Tiyatrosu da okullarda yaşanılan şiddeti Punk Rock ile izleyicisine izletiyor
  Oca052015

  DOT Tiyatrosu da okullarda yaşanılan şiddeti Punk Rock ile izleyicisine izletiyor

  Yeni dünya düzeninde şiddet sadece sokaklarda değil sözlü, sözsüz hayatın her alanında. “Gözlerinizi açın ve etrafınıza bakın” dedirten oyunları sahnesine taşıyan DOT Tiyatrosu da okullarda yaşanılan şiddeti Punk Rock ile izleyicisine izletiyor. Demir kafesin içinde yedi liseli genç kendileri ile yüzleşiyor ve s..

  Devamını Oku
 • İstanbul Tiyatro Festivalı Çarşamba akşamı başladı
  Ağu012014

  İstanbul Tiyatro Festivalı Çarşamba akşamı başladı

  Törene, tiyatro oyuncularının yanı sıra sanat dünyasından ünlü isimler de katıldı.   Sunuculuğunu, festivalde Tiyatro Pangar’ın Macbeth adlı oyununun başrolünde yer alan Demet Evgar’ın üstlendiği 18. İstanbul Tiyatro Festivali Açılış Töreni’n..

  Devamını Oku
 • Elin Elimde oyununun prova görüntüleri film oldu
  Ağu012014

  Elin Elimde oyununun prova görüntüleri film oldu

  İstanbul Tiyatro Festivali Onur Ödülü’nün bu yılki sahiplerinden, 1 Mayıs’ta aramızdan ayrılan Cüneyt Türel’in festival kapsamında Başar Sabuncu’nun yönetmenliğinde, Tilbe Saran’la aynı sahneyi paylaşacağı duyurulan ‘Elin Elimde’ oyunu ..

  Devamını Oku
 • Sun Pekuysal Tiyatro Ödüllerinin sahipleri belli oldu
  Ağu012014

  Sun Pekuysal Tiyatro Ödüllerinin sahipleri belli oldu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Musahipzade Celal Sahnesi’ndeki program, vefat eden tiyatro sanatçısı Suna Pekuysal’ın oyunlarının bir bölümünün yer aldığı video gösterimiyle başladı. Törende, jürinin değerlendirmesi sonucu, İstanbu..

  Devamını Oku
 • 3. Uluslararası İstanbul Opera Festivalinin programı açıklandı
  Ağu012014

  3. Uluslararası İstanbul Opera Festivalinin programı açıklandı

  Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, 3. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, etkinlik mekanı olarak Aya İrini, Topkapı Sarayı, Yıldız Sarayı ve Rumeli Hisarı gibi İstanbulun tarihi mekanlarını kullanacak. Türk kültürü ve yaşantısını konu ..

  Devamını Oku
 • Hamleti Tüm Ülkelerde Oynayacaklar
  Ağu012014

  Hamleti Tüm Ülkelerde Oynayacaklar

     Shakespeare’s Globe Tiyatrosu, “Hamlet”i dünyanın 205 ülkesinde sahneleyeceğini açıkladı. Küçük ölçekli bir prodüksiyon olacak oyunda 8 oyuncu ve değişken bir kadro görev alacak. 2014 yılının nisan ayında başlayacak turne, Wil..

  Devamını Oku
 • İyi Günde Kötü Günde tiyatro oyunu Nisan programı
  Ağu012014

  İyi Günde Kötü Günde tiyatro oyunu Nisan programı

  Ali Poyrazoğlu ve Nilgün Belgün’ün oynadığı “İyi Günde Kötü Günde” 14 Nisan Cumartesi akşamı saat 20:30’da Şişli Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda, 18 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:30’da ise Caddebostan Kültür Merkezi’nde (C..

  Devamını Oku
 • Devlet Tiyatrolarından çocuklara 23 Nisan müjdesi
  Ağu012014

  Devlet Tiyatrolarından çocuklara 23 Nisan müjdesi

  Devlet Tiyatrolarından (DT), yapılan yazılı açıklamaya göre, 19-30 Nisan tarihleri arasında 12 bölgedeki sahnelerde, 17 değişik çocuk oyununu 24 kez ücretsiz temsil edecek. Ücretsiz biletler, gişelerden ve ilgili müdürlüklerden temin edilebilecek. Habertürk

  Devamını Oku
 • William Shakespearein Venedik taciri 17 Nisanda Ankarada
  Ağu012014

  William Shakespearein Venedik taciri 17 Nisanda Ankarada

  Ötekileştirme temasıyla adalet sistemini irdeleyen oyun, rejisör Erhan Gökgücünün yorumuyla seyircinin beğenisine sunulacak. Oyunun yönetmeni Erhan Gökgücü, Venedik Tacirinin Shakespearein en bilinen oyunlarından olduğunu belirterek, eserin şehir ve özel ti..

  Devamını Oku
 • Ertuğrul Günay Kenan Işıkın tiyatro oyununun ilk gösterimine gitti
  Ağu012014

  Ertuğrul Günay Kenan Işıkın tiyatro oyununun ilk gösterimine gitti

  Günay, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, ününü çok duyduğu oyunun Ankaradaki ilk gösterimine koşa koşa geldiğini söyledi. Kenan Işıkın her alanda çok başarılı, değerli bir sanatçı olduğunu ifade eden Günay, 2 bin 500 yıl önce bug&u..

  Devamını Oku
 • Sağlık Olsun Tiyatro Kulübü güldürüyor
  Ağu012014

  Sağlık Olsun Tiyatro Kulübü güldürüyor

  Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü, Sağlık olsun Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan ve Türkiye genelinde birçok kentte sahnelenen Suçlu Kim oyunu Diyarbakırlılardan yoğun ilgi gördü. Oyunun amacının sadece doktorların değil, hastaların da yaşadığı sıkıntıları ..

  Devamını Oku
 • Kim Kime Dum Duma oyunu Mayıs programı
  Ağu012014

  Kim Kime Dum Duma oyunu Mayıs programı

  ‘Kim Kime Dum Duma’ uzun süren hazırlık aşamasından sonra başarılı kadrosu ve eğlenceli konusu ile seyircisi ile buluşuyor... Onur Şenay ve Arzu Yanardağ’ın zengin bir karı kocayı canlandırdığı oyunda, hırsız rolündeki Eser Ali ile birlikte Aslı Şahin ve konuk oyuncu olarak da Mehmet ..

  Devamını Oku
 • Ali Poyrazoğlunun Beni Yeniden Sev oyunu Mayıs programı
  Ağu012014

  Ali Poyrazoğlunun Beni Yeniden Sev oyunu Mayıs programı

  Genç misiniz? Ortayaşlı mısınız? İkinci baharınızda mısınız? Yeni mi aşık oldunuz? Nişanlı mısınız? Evli misiniz? Ayrılmak üzere misiniz? Ayrıldınız mı? “BENİ YENİDEN SEV”i görmeden karar vermeyin...   Ali Poyrazoğlu ve muhteşem oyuncu kadrosunun yeni oyunu ‘&rsq..

  Devamını Oku
 • İstanbul Tiyatro Festivalinde İstanbul tiyatroya doyacak
  Ağu012014

  İstanbul Tiyatro Festivalinde İstanbul tiyatroya doyacak

  Festival, "Özgürlükler-Sorgulamalar" teması altında, insan haklarından göçe, savaştan şiddete insanı sarmalayan durumları irdeleyecek. Festival kapsamında yurtdışından beş, Türkiyeden 40a yakın tiyatro ve dans topluluğunun 100den fazla gösterisi sanat severlerin be..

  Devamını Oku
 • Dev Shrek Türkiyeye geliyor
  Ağu012014

  Dev Shrek Türkiyeye geliyor

  Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 40. Yılı kapsamında ilk defa bir Broadway müzik ali Türk oyuncular ile Türkiye’de sergilenecek. Türkiye’nin en uzun soluklu çocuk tiyatrosu Akbank Çocuk Tiyatrosu   40. yılını kutlarken, Oscar ödüllü se..

  Devamını Oku
 • Vasıf Öngörenin yazdığı Oyun Nasıl Oynanmalı Mask-Kara Tiyatrosunda
  Ağu012014

  Vasıf Öngörenin yazdığı Oyun Nasıl Oynanmalı Mask-Kara Tiyatrosunda

  Mask-Kara Tiyatrosu, 2012 yılı tiyatro sezonunu Vasıf ÖngöreninOyun Nasıl Oynanmalı adlı oyunuyla açıyor! Usta yazar Vasıf Öngörenin 40 yıl önce kaleme aldığı oyun, bir yarışmayı ele alıyor. Yarışmacılar oyunun içindeki oyunu, verdikleri kararlarla, yönlendiriyorlar&he..

  Devamını Oku
 • Sabahattin Alinin öldürülmesine tanıklık eden ağaç Ağaç İrfan oyunuyla dile geldi
  Ağu012014

  Sabahattin Alinin öldürülmesine tanıklık eden ağaç Ağaç İrfan oyunuyla dile geldi

  Ormanın derinliklerindeki karanlık onun trajik ölümünü mü saklıyordu, yoksa aynı orman onun en iyi arkadaşı mıydı? Sabahattin Ali, Istıranca Ormanları’nda katledildiğinde 41 yaşındaydı. Hep o sırtını dayayıp kitap okuduğu ağaç, bu cinayete tanıklık etmişti. Sabahattin Ali&rs..

  Devamını Oku
 • Sıradışı dans ve müzik gözterisi les Signes Exterieurs Borusan Müzik Evinde
  Ağu012014

  Sıradışı dans ve müzik gözterisi les Signes Exterieurs Borusan Müzik Evinde

  Gösteride alışılagelmiş dans imajlarından çok filmlerden, belgesellerden, gazetelerden ve politik söylemlerden kareler çıkıyor. Dünya prömiyeri 2008 yılında Villette Caz Festivali’nde yapılan, Fransız caz klarnetçisi louis Sclavis ve koreograf Mathilde Monnier&rsquo..

  Devamını Oku
 • Metin Akpınar Zeki Alasya ikilisi Devekuşu Kabare ile yeniden sahnede
  Ağu012014

  Metin Akpınar Zeki Alasya ikilisi Devekuşu Kabare ile yeniden sahnede

  Efsane ikili, nisan ayından itibaren seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken birbirinden ünlü isimler Devekuşu Kabare-Dün Bugün Yarının yeni kadrosunda yer almak için desteklerini gösteriyorlar. 20 yıl önceki Devekuşu Kabare oyuncularını da heyecanlandıran projeye T&uu..

  Devamını Oku
 • Ali Poyrazoğlu Tiyatrosundan yeni oyun Beni Yeniden Sev
  Ağu012014

  Ali Poyrazoğlu Tiyatrosundan yeni oyun Beni Yeniden Sev

  Genç misiniz? Ortayaşlı mısınız? İkinci baharınızda mısınız? Yeni mi aşık oldunuz? Nişanlı mısınız? Evli misiniz? Ayrılmak üzere misiniz? Ayrıldınız mı? “BENİ YENİDEN SEV”i görmeden karar vermeyin...     Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunun son yıllarda sergilediği, büy&u..

  Devamını Oku
 • Pippa 31 Mart günü Akbank Sanat sahnesinde
  Ağu012014

  Pippa 31 Mart günü Akbank Sanat sahnesinde

  2011 yılı "Tiyatro Tiyatro Ödülleri" en iyi oyun yazarı adaylarından Deniz Altunun imzasını taşıya oyunda birbiriyle paralel ilerleyen iki ayrı hikayede, varolma savaşı veren bir göçmen ile projesini tamamlamaya çalışan bir sanatçının merceklerinden yol hikayeleri an..

  Devamını Oku
 • Yılın Tiyatro Oyunu Ödüllü Ben Bertolt Brecht Anadolu turnesine çıkıyor
  Ağu012014

  Yılın Tiyatro Oyunu Ödüllü Ben Bertolt Brecht Anadolu turnesine çıkıyor

  Usta oyuncu Genco Erkal’ın; insanın gözünü açan, ufkunu genişleten, sorduğu sorularla kışkırtan, uyaran, baştan çıkaran Brecht’i sahneye davet ederek “Şimdi Brecht zamanı!” demesi Erkal’a ödül getirdi. Yazarın, şiir, şarkı ve öyküleri..

  Devamını Oku
 • Ali Baba ve Kırk Haramiler Avrupadaki ilk operamız
  Ağu012014

  Ali Baba ve Kırk Haramiler Avrupadaki ilk operamız

  Entrika, kıskançlık ve aşkın yanı sıra günümüze göndermeler yapan konusu, makamsal müziği ve görsel zenginliğiyle Selman Adanın Türk operasına kazandırdığı Ali Baba ve 40 Haramiler adlı eser, Almanyadaki Wuppertal Devlet Operasının repertuvarına alındı. Eserde Ali Baba ..

  Devamını Oku
 • Türk oyuncu New Yorkta sahneye çıkmanın gururunu yaşıyor
  Ağu012014

  Türk oyuncu New Yorkta sahneye çıkmanın gururunu yaşıyor

  Onur Özaydın, Kevin Spacey Vakfı tarafından gerçekleştirilen bir proje kapsamında dokuz ülkede yapılan elemeler ve atölye çalışmaları sonucunda seçilen 16 genç tiyatrocu arasına girmeyi başaran iki Türk oyuncudan biri. "Richards Rampage" (Richardın Ö..

  Devamını Oku
 • Broadway in ünlü müzikali Batı Yakası Hikayesi izleyiciyle buluşacak
  Ağu012014

  Broadway in ünlü müzikali Batı Yakası Hikayesi izleyiciyle buluşacak

  Sahnelendiği ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan eserin müzikleri Amerikalı besteci Leonard Bernsteina ait. William Shakespearein Romeo ve Juliet eserinin güncel bir uyarlaması olan Batı Yakası Hikayesi, 12 ve 14 Ocakta Haşim İşcan Kültür Merkezinde yeniden sahnelenecek. İ..

  Devamını Oku
 • Genco Erkal Kerem Gibi adlı tek kişilik oyunuyla Muammer Karaca Tiyatrosu nda
  Ağu012014

  Genco Erkal Kerem Gibi adlı tek kişilik oyunuyla Muammer Karaca Tiyatrosu nda

  Genco Erkal’ın Türkiye’den New York’a, Sydney’den Toronto’ya, Selanik’ten Berlin’e ve Paris’e uzan Nâzım çalışmalarının bir ürünü olan “Kerem Gibi” adlı oyunu, usta tiyatrocunun kurduğu Dostlar Tiyatrosu tarafından sahne..

  Devamını Oku
 • Devlet Tiyatroları turnelerini sürdürüyor
  Ağu012014

  Devlet Tiyatroları turnelerini sürdürüyor

  Yeni yılın ilk turnelerini 1 Ocakta başlatan Devlet Tiyatroları; yerleşik sahnelerindeki temsillerinin yanı sıra belirlediği turne programını olumsuz hava şartlarına rağmen uyguluyor. Programa göre turne programı devam eden oyunlar ile sahneleri şöyle: Ankara Devlet Tiyatrosu; Aristofanesin yazdığı, Y..

  Devamını Oku
 • Kanlı Nigar ı bu defa Perihan Savaş canlandırıyor
  Ağu012014

  Kanlı Nigar ı bu defa Perihan Savaş canlandırıyor

  Yönetmenliğini Müfit Kayacan’ın yaptığı usta yazar Sadık Şendil’in tiyatro eseri ‘Kanlı Nigar’ önceki akşam Profilo Kültür Sanat Merkezi’nde gala gösterisi yaptı. Gecede birçok ünlü ve sevilen isimyer aldı. Başta Orhan Gencebay-Sevim Em..

  Devamını Oku
 • Türkan Saylanı başarıyla canlandıran Pınar Öğün Londrada başrole hazırlanıyor
  Ağu012014

  Türkan Saylanı başarıyla canlandıran Pınar Öğün Londrada başrole hazırlanıyor

  David Edgarın yazdığı Gavin McAlindenın sahneye koyacağı “Pentecost” isimli oyun 7 Mart- 9 Nisan tarihleri arasında Londrada sahnelenecek ve Pınar Öğün oyunun başrolü olan Gabriella karakterini canlandıracak. Balkanlarda bir kilisede geçen oyunda Avrupa tarihi politik bir bakış ..

  Devamını Oku
 • Sarah Kane in son yazdığı oyun Tiyatro POT tarafından cesurca sahneleniyor
  Ağu012014

  Sarah Kane in son yazdığı oyun Tiyatro POT tarafından cesurca sahneleniyor

  4.48 Psikoz, 90’ların sonunda ortaya çıkan ve tiyatro dünyasına damgasını vuran in-yer-face akımının en önemli temsilcilerinden, İngiliz tiyatrosunun ‘kötü kızı’ Sarak Kane’in son oyunu, yaşamının son sözü. Oyun bir psikoz hastasının monologundan oluşu..

  Devamını Oku
 • Aysun Metiner Barış Hayta ve Nurhan Yılma dan muhteşem bir oyun
  Ağu012014

  Aysun Metiner Barış Hayta ve Nurhan Yılma dan muhteşem bir oyun

  "Size kendi öykümü anlatmak istiyorum. Bu, dramatik bir öykü... Aşk, ihtiras, kıskançlıklar ve yanlış anlaşılmalarla dolu bir öykü.... İçinde yalnızlık, arkadaşlık, cinsellik, ayrılmanın dört klasik evresi ve 83 adet tel toka olan bir öykü... 3..

  Devamını Oku
 • Notre Dame ın Kamburu balesinden ilginç detaylar
  Ağu012014

  Notre Dame ın Kamburu balesinden ilginç detaylar

  3 boyutlu dekor tasarımı ile Notre Dame Kilisesinin bütün ihtişamıyla seyircinin karşısına çıktığı eserde, kostüm ve makyaj da ilgi görüyor. Eserde zangoç Quasimodoyu canlandıran bale sanatçısı Gabriel Gogua, özel plastik makyajla 3 saat süren çalışm..

  Devamını Oku
 • Doğum Günü Partisi nin galası yapıldı
  Ağu012014

  Doğum Günü Partisi nin galası yapıldı

  Harold Pinter’ın yazdığı Yıldıray Şahinler’in yönettiği oyunun galası önceki akşam Haldun Taner Sahnesi’nde yapıldı. Cem Davran, Jülide Kural, Yıldıray Şahinler, Mert Tanık, Özge Borak, Bahtiyar Engin’in rol aldığı oyunun galasına ilgi büyüktü. Habert&u..

  Devamını Oku
 • JOYTÜRK,“Karaoke Geceleri”nde bu ay Soner Sarıkabadayı’yı ağırlayacak.
  Ağu012014

  JOYTÜRK,“Karaoke Geceleri”nde bu ay Soner Sarıkabadayı’yı ağırlayacak.

  JOYTÜRK’ÜN KARAOKE GECELERİ SONER SARIKABADAYI İLE DEVAM EDİYOR… JOYTÜRK, her ayın bir Pazar günü Mask Beyoğlu’nda düzenlediği “Karaoke Geceleri”nde bu ay Soner Sarıkabadayı’yı ağırlayacak. Güzel besteleriyle müzik piyasasına dillerde..

  Devamını Oku
 • Tevellütten Mütevellit MS hastalarına yardım için sahnede
  Ağu012014

  Tevellütten Mütevellit MS hastalarına yardım için sahnede

  “TEVELLÜTTEN MÜTEVELLİT” MS HASTALARI İÇİN SAHNEDE Yılın en dikkat çeken oyunlarından, “beoyuncuları”nın sahnelediği “Tevellütten Mütevellit”, Türkiye MS Derneği yararına 25 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Harbiye..

  Devamını Oku
 • Kaygan Zemin oyunu yeniden Kadıköy Halk Eğitim de
  Ağu012014

  Kaygan Zemin oyunu yeniden Kadıköy Halk Eğitim de

  Espri Standartları Enstitüsü Kurumundan yeni bir kahkaha bombası… "Beraber eğlenemeyen insanlar, beraber bir gelecek kuramazlar." Yazan&Yöneten: Uğur Uludağ Yard. Yönet.: Enginay Günaydın Dekor :  Murat Sener Kostüm  :  Doğa Rutkay Ses&Işık&..

  Devamını Oku
 • Dört Köşe Palyaço adlı çocuk oyunu izleyicisiyle buluştu
  Ağu012014

  Dört Köşe Palyaço adlı çocuk oyunu izleyicisiyle buluştu

  Tamay Sayar ve Şekip Taşpınarın yazdığı, Oğuz Tunçun yönetmenliğini yaptığı oyunun dekor ve kostüm tasarım ı Günnur Orhona ait. Işık tasarımını Hakan Özdemirin, dans düzenini ise Banu Demirin üstlendiği oyunda, Meva Küçükakyüz, Yiğit Gümüşada,..

  Devamını Oku
 • Dans gösterisi SHEN YUN geliyor
  Ağu012014

  Dans gösterisi SHEN YUN geliyor

  Klasik Çin dansı ve müziğini görkemli renkler ve heyecan uyandırıcı şovlar ile sergileyen “Shen Yun Performing Arts” (Shen Yun Müzikal Tiyatrosu) dans gösterisi, 21-22 Mayıs tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde sahne alacak. Birkaç bin yıllık ge&cced..

  Devamını Oku
 • 12. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivalinde
  Ağu012014

  12. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivalinde

  12. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivalinde, tiyatro sanatçısı Müşfik Kentere Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi Adananın sadece Altın Koza Film Festivali yok. 11 yıldır Çukurovanın bereketli şehrinde, Sabancı Vakfının desteklediği bir de tiyatro festivali var. Önceki g&..

  Devamını Oku
 • Hareket Atölyesi Topluluğu “Ahhval” adlı oyunuyla bugün Garajistanbul’da
  Ağu012014

  Hareket Atölyesi Topluluğu “Ahhval” adlı oyunuyla bugün Garajistanbul’da

  Hareket Atölyesi Topluluğu son çalışmaları “Ahhval” ile bugün Garajistanbul’da sahneye çıkıyor. Zeynep Günsür’ün yönettiği oyunda farklı yaşlar ve mesleklerdeki 10 kadın Türkiye ’nin sivil tarihini sözden çok hareketle g&..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler