Buradasın : / /

Sergi

 • Ai Weiwei
  Tem242015

  Ai Weiwei'nin dört yıldır beklediği an!

  Çinli muhalif sanatçı Ai Weiwei’nin yıllardır beklediği an geldi. 4 yıldan fazladır Çin hükümeti tarafından el konulan pasaportunun geri verildiğini Instagram hesabından duyurdu. Sanatçı yeni pasaportunu tuttuğu fotoğrafını “ Bugün bana bir pasaport geldi” başlığıyla paylaştı. 2011’de Pekin’den Hong Kong’a uça..

  Devamını Oku
 • Çin
  Tem072015

  Çin'in Ai Weiwei yasağı kalkıyor

  Çinli muhalif sanatçı Ai Weiwei, 4 yılın ardından Pekin çağdaş sanat hayatına geri dönmeye başladı. İnternet sitesi Hyperallergic yazarı Laura C. Mallonee’ye göre Çin hükümeti haziran ayından beri başkentte tek başına 4 sergi açan Ai’ye karşı aldığı sansür tavrını hafifletmeye çalışıyor olabilir. The Art Newspap..

  Devamını Oku
 • Bu genç sanatçılara dikkat!
  Tem022015

  Bu genç sanatçılara dikkat!

  30 yılı aşkın süredir Türkiye ’de çağdaş sanat alanındaki gelişmeleri teşvik etmek ve genç sanatçılara destek olmak amacıyla Resim ve Heykel Müzeleri Derneği’nin bir süredir Akbank Sanat işbirliğiyle düzenlediği Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü Yarışması sonuçlandı. “Arada olmak: her zaman - hiçbir zaman” temal..

  Devamını Oku
 • Barış için müziğin resmi
  Tem022015

  Barış için müziğin resmi

  Barış İçin Müzik Vakfı, ortak sosyal ve kültürel yaşam alanları oluşturarak çocukların sanata katılım hakkı önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyor. Edirnekapı’da imkanları sınırlı olan binlerce çocuğa ulaşan vakfın çalışmaları bir yıl süreyle İstanbul Kalkınma Ajansı’nın “2014 yılı Çocuklar ve Gençler Mali Des..

  Devamını Oku
 • Sanatçılardan
  Haz082015

  Sanatçılardan 'Kent, İnsan ve Yaşam'a dair

  Atlas Sanat Galerisi’nin daha önce gerçekleştirdiği sergilerden oluşturduğu ‘Kent, İnsan ve Yaşam ’ başlıklı resim ve heykel seçkisi, yeni kuşak sanatçıların çağdaş dünyaya, kent, insan ve yaşama bakışlarını, eleştirilerini hissettiren yeni ve güçlü sembolleri içeriyor. Kaotik kent yaşantısı, şehirleşme ve günüm..

  Devamını Oku
 • Aziz Nesin: Hep ölmemek istemiş ve bunu başarmış bir adam
  Haz082015

  Aziz Nesin: Hep ölmemek istemiş ve bunu başarmış bir adam

  Sergi Aziz Nesin’in arşivleriyle öne çıkıyor. Bu arşivlerde neler var, Aziz Nesin neleri arşivlemiş? Aziz Nesin, yazarlığının, politik kimliğinin ortaya çıkardığı tüm ürünlerin ve yaşam mücadelesinin yanı sıra iflah olmaz bir arşivci ve koleksiyoncu. Yapıt olarak sonuçlandırdığı veya buna fırsat bulamadığı yüzl..

  Devamını Oku
 • Fatih
  Haz082015

  Fatih'in ünlü portresi Sotheby's'de satılıyor

  müzayede devi Sotheby’s, daha önce müzayedeye çıkmamış nadir bir Fatih Sultan Mehmet portresini alıcıların beğenisine sunuyor. Büyük Osmanlı padişahı Fatih’i betimleyen ikili portre, Sotheby’s’in 8 Temmuz’da Londra’da düzenleyeceği Eski Ustalar ve İngiliz Resimleri Akşam Müzayedesi’nde satışa sunulacak. Osmanlı..

  Devamını Oku
 • Tasarım Bienali
  May282015

  Tasarım Bienali'nin küratörleri Princeton ve Columbia'dan

  Princeton Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren mimarlık tarihçisi ve kuramcı Beatriz Colomina, yine aynı üniversitede Medya ve Modernite Programı’nın da kurucu direktörü. Colomina’nın küratörlüğünü yaptığı, Klipsle/Bas/Katla: Küçük Dergilerin Radikal Mimarisi 196X-197X sergisi 2006 yılında New York’taki Store..

  Devamını Oku
 • Ekin Saçlıoğlu kafası
  May202015

  Ekin Saçlıoğlu kafası

  Capcanlı, pırıl pırıl bir mavinin ortasında pek güzel kuşlar; tam da tanıyamadığınız bazı bitkilerin arasında durup duruyorlar. Sevimli, çekici ve tekinsiz… İşte tipik bir Ekin Saçlıoğlu sergisindesiniz. Galeri X-ist’deki ‘Seç Sakla’ hem de dört başı mamur bir Ekin Saçlıoğlu sergisi. Hayır, bu sergide işler dört..

  Devamını Oku
 • May202015

  'Çebişim, seni deli gibi seviyorum'

  Bir telefon geldi; İş Sanat’tan... “Bir sergi hazırlıyoruz. Adı: Biz Mektup Yazardık’- Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Çağdaşlarından Mektuplar, 1930- 1974)” Harika haber ! Bedri Rahmi’nin el yazısı mektupları sergilenecek. Hem de kimlerle: Nâzım Hikmet, Ahmet Hamdi Tanpınar, Fikret Muallâ, Âşık Veysel, Adalet Cimcoz, ..

  Devamını Oku
 • İstanbul Bienali 30 mekanda olacak
  May202015

  İstanbul Bienali 30 mekanda olacak

  Carolyn Christov-Bakargiev tarafından TUZLU SU: Düşünce Biçimleri Üzerine Bir Teori başlığıyla bir dizi işbirliği içerisinde şekillenmeye devam eden 14. İstanbul Bienali, 5 Eylül –1 Kasım 2015 tarihleri arasında şehre dalga dalga yayılacak. Bienaldeki sanat yapıtları ve projeler, 5 Eylül’den itibaren Boğaz hattı..

  Devamını Oku
 • Bu resimlerin gizli bir emeli var
  Mar282015

  Bu resimlerin gizli bir emeli var

  Resimlerine konu olan bahçeleri, bir bekleyiş ve evrenin aşkın kapısının en huzurlu formu olarak tasvir eden Emel Şahinkayanın 100e yakın tablosu Beyoğlundaki Hanif Handa yer alan Versus Art Project ve Karşı Sanat Çalışmalarında sanatseverlerle buluşuyor. Resimlerinde Paul Gauguin sevgisi derinden hissedilen Şah..

  Devamını Oku
 • Biber heykeli yapmak
  Mar282015

  Biber heykeli yapmak

  Türkiyede heykelin büyük ismi Rahmi Aksungur, biberli, elmalı, armutlu, çok renkli, kısaca bol vitaminli bir sergiyle Evin Sanat Galerisine konuk oluyor! "Bütün yemeklerimde kırmızı pul biberi kullanıyorsam benim biber heykeli yapmam kadar doğal bir şey olamaz" diyen Aksungur, sergideki Gezi heykeliyle ilgili de..

  Devamını Oku
 • Metehan Özcan ın mimari içerikli fotoğraflarından oluşan “Vacum” isimli sergisi
  Oca122015

  Metehan Özcan ın mimari içerikli fotoğraflarından oluşan “Vacum” isimli sergisi

   METEHAN ÖZCAN’IN “VACUM” İSİMLİ YARATICI SERGİSİ LUCCA ART’DA SİZLERİ BEKLİYOR! Metehan Özcan’ın mimari içerikli fotoğraflarından oluşan “Vacum” isimli sergisi 03 Kasım- 10 Aralık tarihleri arasında Lucca’nın duvarlarını süslüyor… Lucca Art, ALANistanbul işbirliğiyle 03 Kasım–10 Aralık 2010 tarihleri a..

  Devamını Oku
 • TULUMBACILARIN TARİHİ REZAN HAS MÜZESİ NDE
  Oca122015

  TULUMBACILARIN TARİHİ REZAN HAS MÜZESİ NDE

  ATEŞ PERVANELERİ TULUMBACILARIN TARİHİ REZAN HAS MÜZESİ’NDE “Ateş Pervaneleri: Tulumbacılar” başlıklı sergi, Osmanlı İmparatorluğu’nda, asker-sivil itfaiye neferi olarak tanımlanan ve aynı zamanda da mahallenin yiğitlik, şeref ve namus sembolü olan tulumbacıların, günümüz itfaiye teşkilatına nasıl dönüştüğünü ..

  Devamını Oku
 • "Çingeneler" İdart Sanat Galerisinde görücüye çıkıyor
  Oca122015

  "Çingeneler" İdart Sanat Galerisinde görücüye çıkıyor

  Bodrum İDART Sanat Galerisi, bu kez genç bir ismi ağırlıyor. 24 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında Hasan CİNGİZin "Çingeneler" isimli sergisi sanatseverler ile buluşacak. Pek çok karma sergide işleri yar alan Cingizin ilk kişisel sergisi olan "Çingeneler", 2008 tarihinde yapmaya başladığı bir serinin devamı. Daha..

  Devamını Oku
 • Tophane hattı üzerinde yedi galeri sergileriyle sizleri bekliyor
  Oca052015

  Tophane hattı üzerinde yedi galeri sergileriyle sizleri bekliyor

  Geç saatlere kadar çalışanlardansanız hafta içi sergileri görmekte zorlanıyorsunuzdur. Malum pazar günleri de galeriler kapalı; dolayısıyla cumartesileri çalışanlardansanız yine böyle bir şansınız olmuyordur. Outlet İhraç Fazlası Sanat’ın yöneticisi Azra Tüzünoğlu ile Pi Artworks’ün yöneticisi Yeşim Turanlı baş ..

  Devamını Oku
 • Ruhcan Akil’in “Troya Önünde Atlar” temalı resim sergisi Bodrum İdart Sanat Galerisi’nde
  Oca052015

  Ruhcan Akil’in “Troya Önünde Atlar” temalı resim sergisi Bodrum İdart Sanat Galerisi’nde

        TROYA ÖNÜNDE ATLAR   Ruhcan Akil’in “Troya Önünde Atlar” temalı resim sergisi Bodrum İdart Sanat Galerisi’nde. 11 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında izleyici ile buluşan sergi, sanatçının, Yunan Mitolojisi’nin başyapıtlarından biri olan İlyada destanından yola çıkarak ürettiği iş..

  Devamını Oku
 • Hasretim İstanbul sergisinde duygusal anlar
  Oca052015

  Hasretim İstanbul sergisinde duygusal anlar

  İstanbul"u farklı zamanlarda, farklı nedenlerle terk etmek zorunda kalan ve artık yaşamlarını Atina ve Selanik"te sürdüren 47 eski İstanbullu Rum"un hikayesi "Hasretim İstanbul" sergi sinde toplandı. Sergide ülkenin politik yaşamına damgasını vurmuş trajik öyküler ile karşılaşıyorsunuz. Projeyi Lozan Mübadilleri..

  Devamını Oku
 • Fitaş-Artın Hayat Bir Oyunsa sergisi Bowl Roomda
  Ağu012014

  Fitaş-Artın Hayat Bir Oyunsa sergisi Bowl Roomda

  İstanbulda Beyoğlu İstiklal Caddesi, No:12deki 1964 yılından beri varolan, Beyoğlu’nun en önemli binalarından Fitaş Binasının 5. Katında, Fransız Konsolosluğu’nun sırasında yer alan “Bowl Room”, sanat severleri bekliyor.   Her ay değişen sergileri ile FİTAŞ-ART konseptine başl..

  Devamını Oku
 • RuhiSuyüz Sergisi Tophane-i Amirede açılıyor
  Ağu012014

  RuhiSuyüz Sergisi Tophane-i Amirede açılıyor

  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Ruhi Su Kültür ve Sanat Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri “Ruhi Su 100” etkinlikleri kapsamında Ruhi Su’nun yaşamından kesitler veren ve özel eşyaları ile desteklenen “RuhiSuyüz” sergi si Tophane-..

  Devamını Oku
 • Çelişkiler isimli sergisiyle Maureen Connor Akbank Sanatta
  Ağu012014

  Çelişkiler isimli sergisiyle Maureen Connor Akbank Sanatta

  Çelişkiler, neredeyse her şeyin sonuna eriştiği, ‘sonculuğun’ (endism) hakim söylem haline geldiği ve ‘sonrası’ (post) söylemlerinin başladığı bir dönemde, bireysel ve tekil, toplumsal ve çoğul olanın ancak çelişkiler içinde üreyebildiğini s..

  Devamını Oku
 • Hayal gücünüzü zorlayın: Görünmez Sergi
  Ağu012014

  Hayal gücünüzü zorlayın: Görünmez Sergi

    Hayward Gallery‘de Invisible: Art of the Unseen 1952-2012 isimli yeni sergisi görünmez eserleriyle ziyaretçilerini bekliyor ve sizden hayal gücünüzü zorlamanızı istiyor. Londra’nın en ünlü galerilerinden Hayward Gallery’de açılan I..

  Devamını Oku
 • Hollandalı Ressamın Sergisine Yoğun İlgi
  Ağu012014

  Hollandalı Ressamın Sergisine Yoğun İlgi

     Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Dilek Sabancı Sanat Galerisindeki Hollandalı oryantalist ressam Marius Bauerin eserlerinin yer aldığı sergiyi 2 ayda 8 bin 500 kişi gezdi. Mardin- Müze Müdürü Gani Tarkan, Mardinde, 2. Abdülhamit döneminde Süvari Kışlası ol..

  Devamını Oku
 • Hastanede Sergi Açtı
  Ağu012014

  Hastanede Sergi Açtı

     Emekli öğretmen ve ressam Nuran Sezer Demirkaya, Ankaranın Sincan ilçesindeki Lokman Hekim Hastanesi’nde resim sergisi açtı.   Bir ilke imza atmak istediğini söyleyen ressam Nuran Sezer Demirkaya, hastane koridorlarını sergi alanına çevirdi. Doktor, hemşir..

  Devamını Oku
 • Bruce Lee Sergisi Açıldı
  Ağu012014

  Bruce Lee Sergisi Açıldı

     Hong Kong hükümeti ve Bruce Lee Vakfının katkılarıyla ölümünün 40. yıldönümü dolayısıyla açılan, "Bruce Lee: Kung fu. Sanat. Hayat" adlı sergide, Leenin unutulmaz filmleri arasında yeralan, Ölüm Oyununda giydiği ünlü s..

  Devamını Oku
 • Burcu Perçinin Duvar İktidarı isimli sergisi Art On The Galleryde
  Ağu012014

  Burcu Perçinin Duvar İktidarı isimli sergisi Art On The Galleryde

  İlk kişisel sergi sini 2005 yılında açan Burcu Perçin genç sanatçılar içinde öne çıkan isimlerden biri. Sanatçının eserleri birçok yerli ve yabancı (Almanya, İsviçre, Avusturya) koleksiyonda yer alıyor. Ayrıca 2009 yılında Sotheby’s Mü..

  Devamını Oku
 • Sanatçı Mehmet Arpacık New Yorkta eserlerini sergileyecek
  Ağu012014

  Sanatçı Mehmet Arpacık New Yorkta eserlerini sergileyecek

  Açılışta insan-doğa konulu bir konferansın verileceği sergi , Türkiye Cumhuriyeti Amerikan Başkonsolosluğu ve Light Millennium işbirliğiyle Türk Hava Yolları sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. İnsanoğlunun doğası, doğanın ta kendisi. İçinde bulunduğumuz, pozitif bilimlerle ç..

  Devamını Oku
 • Melek Atakanın resim sergisi Benim Tangom
  Ağu012014

  Melek Atakanın resim sergisi Benim Tangom

  MSÜ Devlet Güzel Sanat lar Akademisi Yüksek Resim Bölümü Devrim Erbil atölyesinden mezun olan Melek Atakan, 22 yıldır resim öğretmeni olarak çalışmaktadır.  1985 den bu yana resimlerini sergilemekte olan sanatçının pek çok eseri devlet arşivinde v..

  Devamını Oku
 • Kadına Şiddete Son temalı fotoğraf sergisi Buyaka AVMde
  Ağu012014

  Kadına Şiddete Son temalı fotoğraf sergisi Buyaka AVMde

  Kiralaması ve yönetimi Bilfinger Berger bünyesindeki EPM Türkiye tarafından yapılan, seçkin marka karması ile Tepeüstü’ nde yepyeni bir yaşam deneyimi sunan “buyaka” AVM, kadına şiddeti sorgulayan sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapıyor. Yapımcılığını ve..

  Devamını Oku
 • Ayşe Özenden yeni algılama biçimiyle oluşturulmuş resim sergisi
  Ağu012014

  Ayşe Özenden yeni algılama biçimiyle oluşturulmuş resim sergisi

    Ayşe Özen’in "Affet Beni Afro@dit Teknoloji " adını verdiği resimlerinde, yeni algılama deneyimlerinin, günümüz görsel kültür ünü çevreleyen imaj hegemonyasının, tüketimin ve yozlaşmış klişelerin kimi zaman mizahi, kimi zaman ironik ..

  Devamını Oku
 • Red Kit İstanbulda sergisi 10 Mayısta Yapı Kredi Kültür Merkezinde
  Ağu012014

  Red Kit İstanbulda sergisi 10 Mayısta Yapı Kredi Kültür Merkezinde

  ”Red Kit İstanbul’da” sergisi, 10 Mayıs’ta Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde açılacak. Yapı Kredi Kültür Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, çizgi roman araştırmacısı Didier Pasamonikin küratörlüğünde hazırlanan ..

  Devamını Oku
 • Ölüm ve varoluş üzerine Olmak İçin Olmak sergisi
  Ağu012014

  Ölüm ve varoluş üzerine Olmak İçin Olmak sergisi

  Sergi , 16 Mayıs’a kadar İstanbul Modern Sanatlar Galerisi’nde görülebilecek Sanat büyük bir inceliktir. Resmetmek, şekil vermek, işlemek yaratıcılığın tanrısal unsurlarıdır. Sanatla yoğrulmuş ve devam eden bir yaşam öyküsüne sahip ressam ve heykeltıraş Recep &Cce..

  Devamını Oku
 • Rönesansın sırlarını açıklayan The Great Masters sergisi İstanbulda
  Ağu012014

  Rönesansın sırlarını açıklayan The Great Masters sergisi İstanbulda

  1 Haziran – 31 Temmuz 2012 tarih aralığında Museo Ideale Leoanardo Da Vinci, Arter Tasarım ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliği ile MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi, Beş Kubbe Salonu’nda gerçekleşecek sergi, Türkiye’de gerç..

  Devamını Oku
 • Menekşe Bilgiç in tezhip ve hat sanatı Küllerinden Doğanlar sergisinde
  Ağu012014

  Menekşe Bilgiç in tezhip ve hat sanatı Küllerinden Doğanlar sergisinde

  TBMM Mustafa Necati Kültür Evinde Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Polat tarafından açılan sergide, Bilgiçin 3 yıldır üzerinde çalıştığı 140 parça eser yer alıyor. Vazodaki Gün Batımı ve Anahtardaki Kadınnın ardından sanatçının üçüncü kiş..

  Devamını Oku
 • Nazım Hikmet e 110uncu doğumgünü hediyesi Beşiktaş Belediyesi nden
  Ağu012014

  Nazım Hikmet e 110uncu doğumgünü hediyesi Beşiktaş Belediyesi nden

  Beşiktaş Belediyesi ile Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfının Nazım Hikmetin 110uncu doğum yılı nedeniyle düzenlediği etkinlikler kapsamında, Nazım Hikmet Tiyatro Afişleri Sergisi açıldı. Serginin Akatlar Kültür Merkezinde gerçekleştirilen açılışında konuşan Beşikta..

  Devamını Oku
 • Dünyanın hac ile ilgili ilk kapsamlı sergisi British Museum da
  Ağu012014

  Dünyanın hac ile ilgili ilk kapsamlı sergisi British Museum da

  Müzenin giriş katındaki geniş sergi salonunda bulunan "İslamiyetin Kalbine Yolculuk: Hac" isimli sergi, ziyaretçileri, hacca gitmenin İslamın beş şartından biri olduğu bilgisinin yazılı olduğu duvar ve ezan sesiyle karşılıyor. Kabenin fotoğrafı ve Kabe örtüsünün de giri..

  Devamını Oku
 • Çoban Ressam Süleyman Şahin 101inci kişisel resim sergisi açtı
  Ağu012014

  Çoban Ressam Süleyman Şahin 101inci kişisel resim sergisi açtı

  Başkentte, çobanlık yaparken resim yapmaya başlayan ve çoban ressam olarak tanınan Süleyman Şahin, 101. kişisel resim sergisi açtı. Ankara Resim Heykel Müzesi Fahri Korutürk Salonunda düzenlenen sergide, Süleyman Şahin tarafından yapılan, Türkiyenin farklı y&ou..

  Devamını Oku
 • Van GoghAlive 2012 boyunca Türkiyede olacak
  Ağu012014

  Van GoghAlive 2012 boyunca Türkiyede olacak

  Kapılarını 9 Şubat Perşembe günü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın katılımıyla açan Van GoghAlive, ön gösterimi takip eden ilk üç günde 6 bin kişiyi ağırladı. Grande Exhibitions Avustralya tarafından tasarlanan ve Abdi İbrahim’in kat..

  Devamını Oku
 • Gianluca Malgerinin ikinci kişisel sergisi God Bless You (Tanrı Sizi Kutsasın) Galeri Artist İstanbul da
  Ağu012014

  Gianluca Malgerinin ikinci kişisel sergisi God Bless You (Tanrı Sizi Kutsasın) Galeri Artist İstanbul da

  Batılıların Doğuyu algılayış biçiminden yola çıkan Malgeri, son dönem eserlerini barındıran sergide, bir yandan Doğu-Batı karşıtlığını sorgularken diğer yandan Doğuyu romantize eden Oryantalist eserleri eleştiriyor. Sanatçının Eylül ayında Romada açtığı Inshallah (İnşallah)..

  Devamını Oku
 • Rembrandt ve Çağdaşları sergisi 8 Martta kadınlara ücretsiz
  Ağu012014

  Rembrandt ve Çağdaşları sergisi 8 Martta kadınlara ücretsiz

  Sakıp Sabancı Müzesinden yapılan açıklamaya göre, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir uygulama başlattı. Kadınlar, 8 Mart Perşembe günü geçerli olacak uygulama kapsamında müzeyi ücretsiz ziyaret edecek ve “Rembrandt ve Çağda..

  Devamını Oku
 • NeverLodge adlı kişisel sergisi New Yorklu sanatseverlerle buluştu
  Ağu012014

  NeverLodge adlı kişisel sergisi New Yorklu sanatseverlerle buluştu

  New Yorkta yaşayan ünlü işadamı ve koleksiyoner Aby Rosene ait Neo-İtalyan Rönesans tarzı malikanede gerçekleşen açılış resepsiyonuna aralarında Türkiyenin New York Başkonsolosu Levent Bilgenin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Sergi, yeni eklenecek eserlerle Nisa..

  Devamını Oku
 • Japonyadan Müthiş Bir Sergi...
  Ağu012014

  Japonyadan Müthiş Bir Sergi...

                  Bu sene Milano Tasarım Haftası’nın en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve ses getiren sergileriyle tasarım dünyasına bomba gibi düşen “Torafu Architects”, İstanbul’un ilk tasarım galerisi Haaz Art&De..

  Devamını Oku
 • İyi Beslenmek, İyi Gelecek
  Ağu012014

  İyi Beslenmek, İyi Gelecek

                    Sana ve TOÇEV tarafından, MEB Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın desteğiyle hayata geçirilen ve ülkemizde yeterli ve dengeli beslenemeyen 5 milyonu aşkın çocuğa ulaşmayı hedefleyen ‘İyi Beslenmek, İyi ..

  Devamını Oku
 • Işığın Peşindeki Çocuklar
  Ağu012014

  Işığın Peşindeki Çocuklar

  ‘Işığın Peşindeki Çocuklar’ Fotoğraf Sergisi Fotoğraf ışık demektir.Işık aydınlık, dünyayı görmek ve hissetmek demektir.Işığın peşinden koşan çocuklar,sislenmemiş,buğulanmamış ve perdelenmemiş gözleriyle bize dünyamızı en aydınlık haliyle aktarıyorlar... PhotoWorld..

  Devamını Oku
 • Çocuk Kitabı Tasarımı Sergisi
  Ağu012014

  Çocuk Kitabı Tasarımı Sergisi

      Koç Üniversitesi Psikoloji, Mühendislik, İşletme, Ekonomi Bölümü öğrencilerinin yazdıkları ve tasarladıkları çocuk kitapları, 10 Eylül 2011 tarihine kadar Koç Üniversitesi, İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi’nde sanatsev..

  Devamını Oku
 • İtalyan asıllı Avustralyalı sanatçı Patricia Piccinininin, Beni Bağrına Bas isimli sergisi Arter Sanat Galerisinde 21 Ağustosa kadar devam edecek.
  Ağu012014

  İtalyan asıllı Avustralyalı sanatçı Patricia Piccinininin, Beni Bağrına Bas isimli sergisi Arter Sanat Galerisinde 21 Ağustosa kadar devam edecek.

  İ talyan asıllı Avustralyalı tasarımcı Patricia Piccinininin şaşırtıcı ve bir o kadar da ilgi çekici eserleri, Beyoğlundaki Arter Sanat Galerisinde sergileniyor. Sanatçı, balmumundan yaptığı heykellerde, bambaşka dünyalardan gelmiş gibi duran canlıları insanlarla birlikte günlük hay..

  Devamını Oku
 • GIANLUCA MALGERI den Tarihî Bir Aşk Öyküsü İçin Enstelasyonlar
  Ağu012014

  GIANLUCA MALGERI den Tarihî Bir Aşk Öyküsü İçin Enstelasyonlar

  GIANLUCA MALGERI’den Tarihî Bir Aşk Öyküsü İçin Enstelasyonla r “Pese et Vainque”  18 Ocak - 17 Şubat 2011 GaleriArtist İstanbul Melankoli ile yaşama sevincinin, sanat ile tarihin iç içe geçtiği bir yolculuğa hazır mısınız? İtalyan san..

  Devamını Oku
 • İPEK KURŞUNCU nun Imaginary Tea Party adlı kişisel sergisi
  Ağu012014

  İPEK KURŞUNCU nun Imaginary Tea Party adlı kişisel sergisi

  Galeri Artist Çukurcuma, “27 Ocak-23 Şubat 2011” tarihleri arasında ressam  İPEK KURŞUNCU’nun “Imaginary Tea Party” adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. Ressam İpek Kurşuncu; 1984′de İstanbul’da doğdu. Saint Michel Fransız Lisesi ve Mimar Sinan G..

  Devamını Oku
 • Kuran-ı Kerim’lerden esinlenerek tasarlanmış muhteşem takı ve objeler
  Ağu012014

  Kuran-ı Kerim’lerden esinlenerek tasarlanmış muhteşem takı ve objeler

  Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nde, indirilişinin 1400. yılında, Kuran-ı Kerim sergisini düzenleyen küratörler böyle düşünmüyor. Sergi bitiminde tekrar depolara koyulacak Kuran-ı Kerim’lerden ve sergiden birkaç hatıra kalmasını istedikleri içi..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler