Buradasın : / /

Ev Tekstilia

 • Evde hangi çiçekler yetiştirilir?
  Şub182016

  Evde hangi çiçekler yetiştirilir?

  Çiçek yetiştirmek incelik ve sabır ister. Evlerimizin dekorasyonlarında mis kokulu, güzel görünümlü çiçeklerden yararlanmak çok güzel bir fikir gibi görünse de sorumluluk gerektirdiğini aklımızdan çıkartmamalıyız. Afrika Menekşesi: Genellikle ışık alan pencere kıyılarını seven Afrika menekşesi az su gereksinimi..

  Devamını Oku
 • Evlerinizi güzelleştirmek için düşük bütçeli öneriler
  Şub182016

  Evlerinizi güzelleştirmek için düşük bütçeli öneriler

  Çalışma hayatının giderek daha da ağırlaştığı, koşturma, telaş ve stresin her geçen gün biraz daha arttığı, gelişen teknoloji ve uzayan mesafelerle orantılı olarak azalan insan ilişkileri ve yalnızlaşmanın sonuçlarından biri de, modern yaşamın tüm olumsuz yanlarından uzaklaştığımız ve olumlu özellikleriyle iç iç..

  Devamını Oku
 • modern çizgiler taşıyan perde koleksiyonu
  Ağu012014

  modern çizgiler taşıyan perde koleksiyonu

  Türkiye’nin lider perde ve ev tekstili markası olan Brillant, düğün hazırlığı yapanların heyecanla beklediği, evlilik dünyasındaki son trendleri tanıtan Evlilik Dünyası Fuarı’na sponsor oldu. Perdede moda devi Baydemirler Tekstil, Brillant markasıyla mağazalar açmaya ..

  Devamını Oku
 • URART ANADOLUNUN BİNLERCE YILLIK ÖYKÜLERİ İLE BEYMEN HOMEDA
  Ağu012014

  URART ANADOLUNUN BİNLERCE YILLIK ÖYKÜLERİ İLE BEYMEN HOMEDA

  Anadolu ve Balkanlar’ın  renkli  dokusunda Osmanlı ve Selçuklu’nun  600 yılı aşkın saltanatından esinlenen, Türk kültür ve sanatını temsil eden çağdaş yorumları, antik çağların birçok uygarlığının mirasını bugüne uyarlayan  benzersiz..

  Devamını Oku
 • Bien Seramik Elhamra Sarayının ihtişamını evlerinize getiriyor
  Ağu012014

  Bien Seramik Elhamra Sarayının ihtişamını evlerinize getiriyor

  1001 gece masallarındaki rüya sarayların mekanlarınızdaki izdüşümü Elhamra serisi, adını, doğal çevreye uyumu, girift yapısı, farklı süslemeleri ile göz alıcı bir güzelliğe sahip, döneminin tüm ihtişamını yansıtan efsanevi saraydan alıyor. Bu saraylara layık &o..

  Devamını Oku
 • Sandalyeci nin Paradise modeliyle evinizin başköşesi sizin olacak
  Ağu012014

  Sandalyeci nin Paradise modeliyle evinizin başköşesi sizin olacak

  Tüm gün şehrin gürültüsü, kalabalığı ve koşuşturmadan yorulup, huzurlu rahat evinize geldiniz. Şimdi dinlenme zamanı… Şöyle ayaklarınızı uzatıp TV izlemek, kitap okumak, müzik dinlemek istiyorsunuz. İşte bulundukları köşeleri evin en rahat alanı haline getiren..

  Devamını Oku
 • Evlenecek Çiftlere Mimari Öneriler
  Ağu012014

  Evlenecek Çiftlere Mimari Öneriler

      Mekan tasarımı sade, kullanışlı  ve yaratıcı olduğu sürece kalıcı  olacaktır. Sadeliği ve kullanışlığı  herkes öngörebilecekken  yaratıcılığı yalnızca sanat  kabiliyeti olanlar ve tasarımcılar  ortaya koyabilmektedir.  Tasarım kabaca biçim ve..

  Devamını Oku
 • Evinizi Güzelleştirmenin Püf Noktaları
  Ağu012014

  Evinizi Güzelleştirmenin Püf Noktaları

    Dekorasyonunun temel amacı en sevdiğiniz ve rahat edeceğiniz dizaynı evinize uygulamaktan geçer.   Yeni bir ev için dekorasyon yapıyorsanız veya mevcut odalarınızda yeniliğe geçecekseniz, öncelikle yapmanız gereken keyif aldığınız noktaları oluşturmak.   Çok ..

  Devamını Oku
 • Fiat 500 İle İlginç Tasarım
  Ağu012014

  Fiat 500 İle İlginç Tasarım

     Fiat firması farklı bir tasarımla 500 modelini otomobil sevenlerin evlerine taşıyor.Sıradışı bir tasarıma imza atan firma, 500 modelinin ön kısmını kullanarak çeşitli dekoratif koltuklar dizayn etti.   Farklı renk seçenekleri ile müşterisine seçenekler halinde s..

  Devamını Oku
 • Broderi Narin çakıl taşları ile baharı müjdeliyor
  Ağu012014

  Broderi Narin çakıl taşları ile baharı müjdeliyor

  Broderi Narin, yeni koleksiyonunda sahillerin ve derelerin kenar süsü olan küçük ve yassı çakıl taşlarından oluşan desenlerle, adeta baharı müjdeliyor. Çakıl taşları desenleriyle bezeli kumaşlar, pencerelere sıra dışı bir görünüm, odalara ışık oyunla..

  Devamını Oku
 • Yatak odası dekore etmenin temel kuralları
  Ağu012014

  Yatak odası dekore etmenin temel kuralları

  Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır. Odanızı dekore ederken akıllı davranın. Rüya gibi bir yatak odası için tavsiyelerimiz bu yazıda Yatak odası dekore etmenin temel kuralları Her şeyden ö..

  Devamını Oku
 • 2010’un sonbaharında kapılarını açmaya hazırlanan Veneris, 125 bin 500 metrekare kapalı alanda 403 mağazayla hizmet verecek
  Ağu012014

  2010’un sonbaharında kapılarını açmaya hazırlanan Veneris, 125 bin 500 metrekare kapalı alanda 403 mağazayla hizmet verecek

  Beylikdüzü’nde ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında toplayan dev alışveriş merkezi Veneris ismini, mitolojide güzelliğin simgesi olan; aşkı, doğurganlığı, verimliliği temsil eden; astrolojide ise en parlak yıldız olan Venüs’ten aldı. 2010&rsq..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler