Buradasın : / /

Estetik

 • Obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın faydaları nelerdir?
  May262016

  Obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın faydaları nelerdir?

  Genel Cerrahi, Obezite Diyet Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Oktay Banlı, obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın faydalarını anlattı. Ameliyat sonrası normal kilosuna dönen kişilerin yaşam ömrü 10-15 yıl uzar, obeziteden kaynaklanan veya fazla kiloların tetiklediği hastalıklara yakalanma riski büyük ölçüde ..

  Devamını Oku
 • Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli?
  Eki212015

  Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli?

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve aynı zamanda perinatolog Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, vajina daraltma ameliyatını, etkilerini ve iyileşme sürecini anlattı: "DOĞUMDAN SONRA VAJİNADA DEFORMASYON OLABİLİR" Kadının dış genital organlarını oluşturan vajina, dış dudaklar, iç dudaklar ve klitoris doğal ola..

  Devamını Oku
 • Türk bilim adamı dünya literatüründe!
  Eyl082015

  Türk bilim adamı dünya literatüründe!

  Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Tezel, daha doğal bir burun estetiği için yeni teknikler üzerinde çalıştığını, burun ucu öncelikli kapalı rinoplasti (tip oriented closed rinoplasty)" ismi verilen yeni operasyon tekniğinin dünya liter..

  Devamını Oku
 • Göğüs büyütme ameliyatında en çok hangi silikonlar tercih ediliyor?
  May202015

  Göğüs büyütme ameliyatında en çok hangi silikonlar tercih ediliyor?

  Göğüs büyütme ameliyatında kullanılan protezleri yuvarlak ve damla şeklinde ikiye ayırabiliriz. Damla şeklinde olan protezler adını gözyaşı damlasından alır ve şekli de gözyaşı gibi göğüs şekli ile uyumlu bir görünümdedir. Damla protezlere anatomik adı verilir. Yuvarlak protezler ise yuvarlak şekilde ve çapları ..

  Devamını Oku
 • Burun estetiği ile baştan aşağı değişen ünlüler
  May202015

  Burun estetiği ile baştan aşağı değişen ünlüler

  Burnumuz yüzümüzün tam ortasında duran bir uzuv, bu yüzden de yüzümüzün şeklini sandığımızdan daha fazla belirliyor. Burunda yapılan bir estetik operasyon yüzün diğer organlarında değişiklik varmış gibi görünmesini de sağlıyor. Örneğin, büyük olan bir burun estetik ameliyatı ile küçültüldüğü zaman aslında ince o..

  Devamını Oku
 • Ben zannettiğiniz şey üçüncü meme ucunuz olabilir!
  Nis042015

  Ben zannettiğiniz şey üçüncü meme ucunuz olabilir!

  Dişiliğin ve üremenin sembolü memenin çoğul oluşu tarih boyunca doğurganlığı, bereketi ve verimliliği temsil eden Artemis ile hatırlanmıştır. Artemis bir doğa tanrıçasıdır. Boynundaki gerdanlığın altında bulunan dört sıra halindeki onlarca meme, bolluk ve bereketi sembolize etmiş ve bu durum çok memeli kadın fig..

  Devamını Oku
 • Estetiğin yaşı gittikçe küçülüyor
  Mar182015

  Estetiğin yaşı gittikçe küçülüyor

  Son yıllarda Türkiye de dahil dünyanın birçok ülkesinde gençlerin estetik ameliyatlara ilgisinin arttığını belirten Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Necmettin Kutlu, estetik operasyonların sağlık açısından ya da kişinin isteğine göre yapıldığını aktardı. Sağlığa zarar verecek estetik ..

  Devamını Oku
 • Doğum sonrası annenin vücudunun yenilenmesi
  Oca122015

  Doğum sonrası annenin vücudunun yenilenmesi

  Anneler doğumdan önceki vücudunuza, hatta daha iyisine ulaşmak hayal değil... Doğum sonrası estetik müdahalelerde amaç kilo kaybı değil vücudu şekillendirmek olmalıdır. Kilo kaybı vücut şekillendirici ameliyatların sonunda kendiliğinde elde edilir.       Hamilelikte kilonun büyük bir kısmı ..

  Devamını Oku
 • Meme estetiğinde her kadın kendinde olmayanı istiyor
  Oca052015

  Meme estetiğinde her kadın kendinde olmayanı istiyor

  Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel, meme estetiğiyle ilgili olarak, “Her kadın kendinde olmayanı istiyor” diyor. Türkiye genelinde küçültme ve büyütme oranlarının, sanılanın aksine birbirine çok yakın olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Yücel, “Türk kadınları, memesi büyük kadın profilinde yer al..

  Devamını Oku
 • Organik doku kokteyli ile kusursuz güzellik
  Oca052015

  Organik doku kokteyli ile kusursuz güzellik

  Yediğimiz, içtiğimiz her şeyin yapaylaştığı bir çağda yaşıyoruz. Bunun sonucu ortada: Kanser başta olmak üzere pek çok hastalık yaygınlaştı. Bu yüzden şimdi moda organik ürünler. Sadece gıdada değil, kozmetikte bile ürünler organikleşti. Sözü, Estetik International’dan Estetik Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ..

  Devamını Oku
 • Eşten Ayrılma,aldatma,işten ayrılma kadınlara estetik yaptırmaya yönlendiriyor
  Oca052015

  Eşten Ayrılma,aldatma,işten ayrılma kadınlara estetik yaptırmaya yönlendiriyor

  Eşten veya erkek arkadaştan ayrılma, aldatılma, ihmale uğradığını hissetme, iş değişikliği, iş kaybı ve yılların yorucu etkisi kadınları estetik ameliyatlara yönlendiriyor. Estetik ameliyat olanların yüzde 90’ını kadınlar oluşturuyor… Kendini; yüzünü ve bedeninin oluşturduğu güzellik hissini daha yoğun yaşamak ..

  Devamını Oku
 • Op. Dr. Tunç Tiryaki, şimdi de silikon kullanmadan göğüs büyütüyor.
  Oca052015

  Op. Dr. Tunç Tiryaki, şimdi de silikon kullanmadan göğüs büyütüyor.

  p. Dr. Tunç Tiryaki ile silikon ameliyatlarındaki son durumu ve yeni geliştirilen bir meme büyütme tekniği hakkında konuştuk. Kadının yağ fazlası alınarak memeye enjekte ediliyor. Yöntemin en basit tarifi bu. Hastalarına en uygun büyüklüğü tespit eden ve kişiye özel silikonlar kullanarak memnuniyet yüzdesini yük..

  Devamını Oku
 • Göz Estetiğinde son Trend
  Oca052015

  Göz Estetiğinde son Trend

  Kadınlarda doğallık trendi bu yıl da yükselişini sürdürüyor. Önceki yıllarda çok fazla kaşlarını alan ve bunun sonucunda kaşları ‘küsen’ kadınlar kaş naklini tercih etti. Genç ve doğal bir cilt için Dermacell ve I-Light Med tedavileri, daha sağlıklı saçlar için ise Reversa ve Hair Detox tedavileri tercih edildi...

  Devamını Oku
 • Burun Estetiğinden Sonraki 10 Gün
  Ağu012014

  Burun Estetiğinden Sonraki 10 Gün

     Burun estetiği ameliyatı sonrasında ilk 10 gün nelere dikkat etmeniz  gerekiyor liste halinde yazalım.   -Doktorunuzun yazdığı ilaçları düzenli kullanın -5 gun boyunca 3 yastıkla uyuyun. -Çok sıcak yerde kalmayın. -Burnunuza dokunabilirsiniz. Sadece darbe almay..

  Devamını Oku
 • Kemerli Burun Estetiği Hakkında Bilinmeyenler
  Ağu012014

  Kemerli Burun Estetiği Hakkında Bilinmeyenler

    Düşük kemerli burunlarda gözler birbirinden uzaklaşmış gibi görülür   Normalden daha düşük burun kemeri olan kişilere yandan baktığınızda burun kemeri yüze çok yakın görülür. Geniş burun kemerine karşıdan baktığınızda ise, yüz..

  Devamını Oku
 • Bıyık Nakli İçin Türkiyeye
  Ağu012014

  Bıyık Nakli İçin Türkiyeye

     Türkiye, saç naklinden sonra şimdi de bıyık nakli üssü olmaya hazırlanıyor.   Başının üstü açılmaya başlayanlar için yıllardan bu yana saç ekimi yapan Türk plastik cerrahlar uzun zamandır yurt dışından hasta kabul ediyor.   Plas..

  Devamını Oku
 • Dudak Dolgusunda Doğallık Önemli
  Ağu012014

  Dudak Dolgusunda Doğallık Önemli

     “Daha güzel olmak için yüzünüzde toptan bir değişiklik yapmanıza gerek yok” sloganıyla yola çıkan yeni dolgu malzemesi, dudak kontörünü oluşturma, şekillendirme, hacimlendirme ve yeniden dolgunluk kazandırma amacıyla üretildi. Beş fa..

  Devamını Oku
 • Estetik Cerrahide Yeni Trend
  Ağu012014

  Estetik Cerrahide Yeni Trend

     Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde tekrar popüler olmaya başlayan yağ dolgusu operasyonları vücudun hemen hemen her bölgesinde kullanılıyor. Yapılan yağ enjeksiyonlarıyla popo, meme, baldır büyütmek, ayak bileği kalınlaştırmak, bacaklardaki şekil bozukluklarını giderme..

  Devamını Oku
 • Burunla Çenenin Çarpıcı İlişkisi
  Ağu012014

  Burunla Çenenin Çarpıcı İlişkisi

     Amerikan tıp dergisi JAMA Facial Plastic Surgery’de yayımlanan, Yale Üniversitesi ve Verona Üniversitesi’nin 11 yıl süren ortak bilimsel araştırması, burun ve çene estetiğinin birlikte yapılabilirliğini gösterdi. Araştırmanın sonuçlarıyla ilgili değerle..

  Devamını Oku
 • Yeni Moda Avuç İçi Estetiği
  Ağu012014

  Yeni Moda Avuç İçi Estetiği

     Son günlerde Japonya ’da, avuç içindeki çizgileri cerrahi müdahale ile değiştirerek daha iyi bir geleceğe sahip olacağına inanan insanların sayısı hızla artıyor.  ‘Fala inanma falsız da kalma’ sözü son günlerde Japonya’da pe..

  Devamını Oku
 • Estetik Bağımlılığı Hayatını Alt Üst Etti
  Ağu012014

  Estetik Bağımlılığı Hayatını Alt Üst Etti

    İngiliz manken Alicia Douvallın estetik tutkusu onu bambaşka bir insan yaptı. Birçok kez bu yüzden haber oldu, tam 1,5 milyon İngiliz Sterlini yani yaklaşık 4.5 trilyon Türk Lirası harcadı.   Alicia oyuncak bebekler gibi duruyordu ama bu onu durdurmadı. 350den fazla operasyon ge&cc..

  Devamını Oku
 • Bakışlarınızı Değiştirin
  Ağu012014

  Bakışlarınızı Değiştirin

   Gözler, ruhun aynası aynı zamanda iletişimin başlangıç noktasıdır. Ancak ne yazık ki gözler, yılların izlerini, göz altlarında torbalar, göz kapaklarında sarkıklıklar ve göz çevresinde kırışıklıklarla gösterir. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Uzmanlarından ..

  Devamını Oku
 • Tırnaklarınızın Güzel Ve Bakımlı Olması İçin
  Ağu012014

  Tırnaklarınızın Güzel Ve Bakımlı Olması İçin

   Bozulan tırnaklarda oluşan mantarlar için Central Hospital’dan Dermatoloji Uzmanı Dr. Hicran Ercan uyarıyor:  “Tırnak mantarı, mikroorganizmalar tarafından oluşturulduğu için bulaşıcı bir hastalık. Kişiden kişiye ortak kullanılan havlular, terlikler, çamaşırlar, ortak ..

  Devamını Oku
 • Arap Baharı Estetiktede Var
  Ağu012014

  Arap Baharı Estetiktede Var

   Bu ülkeler, saç nakli ve estetik konusunda Türkiye’de ,Arap Baharı yaşatıyorlar.  Her yıl kendilerinin yaklaşık 300 Arap hasta ağırladığını belirten Dr. Melike Külahçı ; “ Türk sağlık ekonomisine, yurt dışından gelen yabancı hastalarla, saç nakli ve..

  Devamını Oku
 • Hokka Gibi Burunlar Tarihe Karışıyor
  Ağu012014

  Hokka Gibi Burunlar Tarihe Karışıyor

   İlk olarak 6 yıl önce ameliyatlarda denemeye başladığı daha sonra da daha güzel burun ucu elde etmeye başladığını gördüğü tekniği geliştiren Çakır artık bu yöntemi ameliyatlarının hepsinde kullanmaya başladı.      Bu konuyla ilgili pek çok kongr..

  Devamını Oku
 • Gençlik Hücreleri Kulağınızın Arkasında
  Ağu012014

  Gençlik Hücreleri Kulağınızın Arkasında

   Cildinizin yıpranan, solan, çizgilere yenik düşen bölgelerini yenilemek için gençliğinizi ve tazeliğinizi, kulağınızın arkasındaki gençlik hücreleri ile geri kazanabilirsiniz.   Ünlü şarkıcı Sertap Erener, daha genç ve daha güzel g&oum..

  Devamını Oku
 • Yeni Yılda Yeni Cilt
  Ağu012014

  Yeni Yılda Yeni Cilt

   2012’ye veda eder, yeni gelen bir yıla merhaba derken neden siz de böyle bir cilde sahip olmayasınız. Yıllara meydan okumak elinizde….   Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkazi Deri Hastalıkları Uzmanı Dr. Sadiye Kuş,  cildi yenileme yöntemleri hakkında bilgiler veriyor. ..

  Devamını Oku
 • Güzlliğiniz İçin 10 Dakika Yeter
  Ağu012014

  Güzlliğiniz İçin 10 Dakika Yeter

   Şehir hayatı, kapalı iş ortamları ve bilgisayar başında geçirilen uzun saatlerden sonra siz yaşınızı söylemeseniz de cildiniz yaşınızı ele veriyor. Fraksiyonel CO2 Lazer yöntemiyle artık kaç yaşında görünmek istediğinize kendiniz karar verebiliyor, yıllara meydan okuyabili..

  Devamını Oku
 • Yılbaşı Kül Kedisi Güzelliği
  Ağu012014

  Yılbaşı Kül Kedisi Güzelliği

    Gece yarısı saatler 12’yi gösterse bile cildinizin güzelliği sizi bırakmayacak.  Tamamen doğal LED ışınlarının kombinasyonuyla etki gösteren I-Light cihazı, cildinizi efektif ancak radyofrekans ya da ultrason gibi agresif metodlara başvurmadan yenilemenizi mümkün kılıyo..

  Devamını Oku
 • Alternatif Çözümler Cilt Problemlerini Önlüyor
  Ağu012014

  Alternatif Çözümler Cilt Problemlerini Önlüyor

  Dermatoloji Uzmanı Dr. Yüksel Oltulu, cilt problemlerinden, Platelet Rich Plasma (PRP) tedavisi ile kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi. Dermatoloji Uzmanı Dr. Yüksel Oltulu, yeni bir teknik olan PRP tedavisi hakkında bilgi verdi. Bu yöntemin cilt dokusunu yenileme tedavisi olduğun..

  Devamını Oku
 • Estetikte trend olur mu
  Ağu012014

  Estetikte trend olur mu

  Estetik ameliyatlar içerisinde tercih edilmede ilk sırada olan burun estetiği ameliyatlarındaki trendler, zamanla değişiyor ve gelişiyor...  Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Emre İlhan, burun estetiği yaptırmak isteyen kişilere önerilerde bulunuyor... Op. Dr. Emre İlhan, ..

  Devamını Oku
 • Botoksun zararları 10 yıl sonra çıkıyor
  Ağu012014

  Botoksun zararları 10 yıl sonra çıkıyor

  Yüzdeki kırışıklıkları engellemek için 2000’lerin başında botoks yaptıranların rahatsızlıkları ve ağrıları yeni ortaya çıkıyor, dolguları çıkarmak da işe yaramıyor. Botoks ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. İngiliz uzmanlar, botoks yaptıranlarda 10 yıl sonra ağrı ile enfeksi..

  Devamını Oku
 • Silikon Skandalı 65 Ülkeye Yayıldı
  Ağu012014

  Silikon Skandalı 65 Ülkeye Yayıldı

  FRANSA’DAN patlak veren silikon skandalı 65 ülkeye yayıldı. Yetkililer zararlı silikonların 65 ülkede kullanıldığını tespit etti.  Zararlı silikonları üreten Fransız firması ‘PIP’ asıl suçlunun silikon yapımında kullanılan yağları üreten Alman kimya toptancısı &..

  Devamını Oku
 • Estetik operasyonu en çok kadınlar ve 40 yaş altındakiler istiyor
  Ağu012014

  Estetik operasyonu en çok kadınlar ve 40 yaş altındakiler istiyor

  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalınca son 5 yılda bin kişi üzerinde yapılan araştırma, estetik operasyonu en çok kadınların ve 40 yaşın altındakilerin istediğini ortaya koydu. PAÜ Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstr&..

  Devamını Oku
 • Botoks hakkında neler biliyoruz
  Ağu012014

  Botoks hakkında neler biliyoruz

  Botilinum Toksin ya da kısaca Botoks sinirlerle gelen hareket uyarılarının kaslara iletilmesini önleyerek işlev gören bir toksin (zehir) dir. Tıbbın birçok alanda uzun yıllardır kullanılmakta olan bu toksinden yaklaşık 10 yıldır yüzdeki mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan &..

  Devamını Oku
 • Ayak estetiğinde aşırı müdahale istenmeyen sonuçlara neden olur
  Ağu012014

  Ayak estetiğinde aşırı müdahale istenmeyen sonuçlara neden olur

  Ayağı inceltmek ya da küçültmek için bir sıra parmak ve tarak kemiğini çıkarttırmaya varan müdahalelerin zararlı olduğu bildirildi. İstanbul Üniversitesi (İÜ) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahi..

  Devamını Oku
 • Meme Estetiği Kadına Özgüven Sağlıyor
  Ağu012014

  Meme Estetiği Kadına Özgüven Sağlıyor

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın Yücel “Meme estetiğinde amaç sadece memeyi büyütmek değil, şekillendirmek de. Terzi gibi çalışıyoruz” diyor. Akın Yücel&rs..

  Devamını Oku
 • Estetikte Yapılan son Yenilikler
  Ağu012014

  Estetikte Yapılan son Yenilikler

  Kadınlarda doğallık trendi bu yıl da yükselişini sürdürüyor. Önceki yıllarda çok fazla kaşlarını alan ve bunun sonucunda kaşları ‘küsen’ kadınlar kaş naklini tercih etti. Genç ve doğal bir cilt için Dermacell ve I-Light Med tedavileri, daha sağlık..

  Devamını Oku
 • İngiliz TV yıldızı Katie Piper, Türk doktor sayesinde hayata döndü...
  Ağu012014

  İngiliz TV yıldızı Katie Piper, Türk doktor sayesinde hayata döndü...

  Bir televizyon yıldızı olarak şöhreti henüz 24 yaşında yakalayan Piper’ın "neredeyse mükemmel olan hayatı", Facebook’ta tanıştığı Daniel Lynch ile tanışmasıyla bir kabusa dönüştü. Güzelliğiyle baş döndüren ve 26 yaşında İngiltere’nin aran..

  Devamını Oku
 • Dövme yaptırmak ne kadar kolaysa sildirmek bir o kadar zor
  Ağu012014

  Dövme yaptırmak ne kadar kolaysa sildirmek bir o kadar zor

  Tuğçe Kazaz, Tuba Ünsal, Yeşim Erçetin, Ece Gürsel, Selin Toktay... Hepsi sevgililerinden ayrıldıktan sonra dövmelerini sildiren isimlerden. Ünlü şarkıcı Hadise de sevgilisi Sinan Akçıl ile tanıştığı günü koluna kazıyanlardandı. O da yakın zamanda ilişkisin..

  Devamını Oku
 • Lazerle saç ekimi bile yapılıyor
  Ağu012014

  Lazerle saç ekimi bile yapılıyor

  Estetik cerrahinin ve cerrahi anestezisinin geldiği son nokta, gerçekten şaşırtıyor: Acı yok, ağrı yok, dikiş yok, sarkma yok... Lazer uygulamasıyla saç bile ekiliyor günümüzde. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Ali Duman lazerle uygulanan yepyeni yöntemleri ..

  Devamını Oku
 • Yeni gençleştirme teknolojileri
  Ağu012014

  Yeni gençleştirme teknolojileri

  İğneden korkup botoks ve dolgu maddeleri enjekte ettiremeyenler, mezolifting yaptıramayanlar için yeni gençleştirme teknolojileri var. 25 yıldır çalışmalarını tümüyle bu konuda sürdüren Nesrin Sürer’den bu yöntemlerin neler olduğunu dinledim. Nesrin S&uum..

  Devamını Oku
 • Lazer ve peeling uygulamaları
  Ağu012014

  Lazer ve peeling uygulamaları

  BAYRAM BAHANE ESTETİK ŞAHANE… Kendinde yenilik, değişiklik yapmak isteyenler için bayramlar son yıllarda iyi bir fırsat haline geldi. Bayram tatilleri, çeşitli nedenlerle ertelenen bakımlar, estetik uygulamalar için bir vesile oluyor. Lazer ve peeling uygulamalarına bu aylarda başlan..

  Devamını Oku
 • Evde veya ofiste forma girmeniz mümkün
  Ağu012014

  Evde veya ofiste forma girmeniz mümkün

  Haftada üç gün spor salonuna gidip, ter içinde kalarak kilo vermek size göre değil mi? O zaman evde veya ofiste yapabileceğiniz medikal egzersizlerle de forma girmeniz mümkün. İşte yapmanız gerekenler.. Yorulmadan, zahmete girmeden kilo vermek, hemen herkesin rüyası. K..

  Devamını Oku
 • Baştan yaratılma
  Ağu012014

  Baştan yaratılma

  Estetik girişimlerde en büyük motivasyon, yılları geriye döndürmek, daha genç görünmek. Diğer önemli hedef ise kişinin çirkin bulduğu taraflarını güzelleştirmek, değiştirmek. Reklamlar, filmler, haberler, günlük yaşamın hızı da hızlı ve kökl&uu..

  Devamını Oku
 • Bölgesel incelme ve Sellülit Tedavisinde Yeni Trend, Challenger Biocavitation Sistemi…
  Ağu012014

  Bölgesel incelme ve Sellülit Tedavisinde Yeni Trend, Challenger Biocavitation Sistemi…

  Bölgesel incelme ve Sellülit Tedavisinde Yeni Trend Challenger Biocavitation Sistemi… Lokal kilo ve selülit sorununun çözümüne yönelik olarak tasarlanmış birçok ürün ve alet var. Ancak son zamanlarda yeni trend “ Challenger Biocavitation&r..

  Devamını Oku
 • Baklava dilimi görünümlü karın kaslarına nasıl sahip olabilirsiniz
  Ağu012014

  Baklava dilimi görünümlü karın kaslarına nasıl sahip olabilirsiniz

  Baklava dilimi görünümlü karın kaslarına sahip olmak çoğu erkeğin hayali. Bunun içinse çoğu saatlerce spor salonlarında ağırlık çalışıyor, mekik çekiyor, bant üstünde kilometrelerce koşuyor. Her yolu denemesine rağmen istediği görünü..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler