Buradasın : / /

Gözlük

 • Levis Optik Koleksiyonu
  Ağu012014

  Levis Optik Koleksiyonu

  RENGARENK VE CANLI Gençliğin gözde markası Levi’s ,  Optik Koleksiyonu ile de renkli ve canlı bir bakış sunuyor Levi’s Eyewear , optik koleksiyonunda yer alan  farklı ve canlı modelleri ile sonbahara merhaba diyor… Gençlerin ve kendilerini genç hissedenl..

  Devamını Oku
 • TAG Heuer 2010 koleksiyonu
  Ağu012014

  TAG Heuer 2010 koleksiyonu

  ERGONOMİK VE ŞIK Teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayan Tag Heuer, tatillerde her türlü sportif aktiviteler için  ideal bir seçim olmaya devam ediyor. Kalite , sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş ürün yelpazesine sah..

  Devamını Oku
 • Yüz şeklini alan TAG Heuer clup serisi gözlükler
  Ağu012014

  Yüz şeklini alan TAG Heuer clup serisi gözlükler

  YÜZ ŞEKLİNİ ALAN YEPYENİ BİR TEKNOLOJİ: CLUP SERİSİ Gözlükt e teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayarak kendine ait bir sınıf yaratan TAG Heuer Avant-garde Eyeweardan yeni bir model : CLUP SERİSİ Geliştirmiş olduğu patentli teknolojiler ve sıra dışı hammaddeler say..

  Devamını Oku
 • Barton Perreira gözlükleri Türkiye’de
  Ağu012014

  Barton Perreira gözlükleri Türkiye’de

  Fred, Chloé, Karen Walker, Sarar, More&More, Despada, Luxoline, Wagner Kuhner, , Levis gibi moda dünyasına yön veren markaların Türkiye Distribütörü Doğan optik, bünyesine Pal Zileri ve Barton Perreira markalarını da kattı. Hollywood yıldızlarının gözünden..

  Devamını Oku
 • karen walker dan özel gözlük tasarımı
  Ağu012014

  karen walker dan özel gözlük tasarımı

  Modada fark yaratan karen walker, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel bir gözlük tasarladı. Modern ve çağdaş kültürün kombinasyonu Karen Walker, optik gözlük koleksiyonuna özel bir çalışma ekledi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı simgeleyen ..

  Devamını Oku
 • Linet,Karen Walker in yeni yüzü oldu
  Ağu012014

  Linet,Karen Walker in yeni yüzü oldu

  Şık ve çarpıcı modelleri ile Türkiye pazarında 2. yılını dolduran Karen Walker Türkiye’nin en başarılı solistlerinden biri olan Linet ile özel bir anlaşmaya imza attı. Dünyanın önde gelen gözlük markası Karen Walker 2011 Serisi’nin Türkiye’deki y&u..

  Devamını Oku
 • Yeni gözlükler yuvarlak ve renkli camlı
  Ağu012014

  Yeni gözlükler yuvarlak ve renkli camlı

  ‘Cool’ değil ‘samimi’ görünüm öne çıkıyor Alev Keskin - Turkuaz Optik / Satış ve Pazarlamak Direktörü Keşfetmek, dünyayı gezmek, yeni kültürleri gerçek anlamda dokunarak yaşamak ve yaşatmak gibi kavramlar önem kazanıyor. B..

  Devamını Oku
 • Kent Optik İstanbul Shopping Fest’te göz dolduracak
  Ağu012014

  Kent Optik İstanbul Shopping Fest’te göz dolduracak

  Kent Optik’in dünya markaları arasında yer alan gözlükleri İstanbul Shopping Fest’te göz dolduracak… Kent Optik, 9 -29 Haziran tarihlerinde arasında İstanbul Shopping  Fest’de zengin ürün gamı ve özel avantajları ile açık ara farkla önd..

  Devamını Oku
 • 2008 yazının tüm gözlük modelleri
  Ağu012014

  2008 yazının tüm gözlük modelleri

  Güneş gözlükleri, son birkaç yılda olduğu gibi büyümeye devam ediyor. 2008 yazının tüm gözlük modelleri parlak, abartılı ve bol süslü. Swarovski taşlar ile altın sarısı detayların yoğun olarak kullanıldığı, çok büyük modeller moda. Kemik v..

  Devamını Oku
 • Whyfarer stili’ gözlükler erkekler ve kadınlar arasında bu bahar ve yaz çok moda.
  Ağu012014

  Whyfarer stili’ gözlükler erkekler ve kadınlar arasında bu bahar ve yaz çok moda.

  Sofistike, kültürlü ve görmüş geçirmiş müşteriler bu yaz, modern ve markanın bağırmadığı tasarımları tercih ediyorlar. Bir gözlük takan kişinin kendisi ikon olmalıdır, taktığı gözlük değil.” ‘Whyfarer stili’ gözlükler erkekler v..

  Devamını Oku
 • İlk gece görüşü gözlük koleksiyonu Tag Heuer Eyewear da
  Ağu012014

  İlk gece görüşü gözlük koleksiyonu Tag Heuer Eyewear da

  Kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş ürün yelpazesine sahip TAG Heuer,  sportif gözlük koleksiyonuna gece araç sürüşünü rahatlıkla sağlayan Night Vision serisi  ile dünyanın 1 numaralı gözlük markası olmaya de..

  Devamını Oku
 • Güneş gözlüklerinde bu yıl kişiye özel tasarımlar moda
  Ağu012014

  Güneş gözlüklerinde bu yıl kişiye özel tasarımlar moda

  Kahve, bal ve siyah sezon un en popüler renkleri. Büyük kemik gözlükler bu yazın da gözdeleri ancak artık taşlar, swarovskiler fazla kullanılmıyor. Kemik- metal karışımlı tasarım lar ise sezonun en iddialı trendi. Güneş gözlükleri şüphesiz ki yaz aylarının ol..

  Devamını Oku
 • Gözlükte "dört göz" modası
  Ağu012014

  Gözlükte "dört göz" modası

  15.08.2010 Amerika’da son zamanlarda “geek şıklığı” diye bir kavram oluştu. Aslında “geek” ve şıklık kelimelerinin yan yana geliyor olmaları biraz ironik. Çünkü geek kelimesi Türkçe’deki inek lakabına karşılık geliyor. Yani okulda sadece derslerle ..

  Devamını Oku
 • Chloé dan 2010 Sonbahar sezonuna damgasını vuracak 2190 modeli dikkat çekici ve şık
  Ağu012014

  Chloé dan 2010 Sonbahar sezonuna damgasını vuracak 2190 modeli dikkat çekici ve şık

  CHLOÉ İLE YAKIN TAKİP Chloé’dan 2010 Sonbahar sezonu na damgasını vuracak 2190 modeli dikkat çekici ve şık… Moda ikonu Chloé 2190 modeli oldukça feminen, cesur ve maskülen bir tarz sunuyor. 1950’lerin kışkırtıcı gözlüklerinden esinlenerek t..

  Devamını Oku
 • Gözlüğünüz büyük çerçeveli mi, renkli mi, retro mu yoksa klasik mi olmalı?
  Ağu012014

  Gözlüğünüz büyük çerçeveli mi, renkli mi, retro mu yoksa klasik mi olmalı?

  Yeni bir güneş gözlüğü alma zamanı geldi. Peki büyük çerçeveli mi, renkli mi, retro mu yoksa klasik mi olmalı? Modeller arasından seçim yapmak zor. Ama dikkat edin! Her model hakkınızda belirli mesajlar veriyor... Büyük çerçeve..

  Devamını Oku
 • Güneş gözlükleri vitrinlerde yerini almaya başladı
  Ağu012014

  Güneş gözlükleri vitrinlerde yerini almaya başladı

  Sıcakların gelmesine, yakıcı güneşin etkisini hissetmemize sayılı günler kala, güneş gözlükleri de vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu yaz swarovski taşlar ile süslü, altın sarısı detayların yoğun olarak kullanıldığı, çok büyük modeller moda. Luxottica Group..

  Devamını Oku

Ünlü markaların yeni Moda Erkek Giyim, Kadın (Bayan) Giyim, Spor Giyim, Çocuk giyim, Gece Elbiseleri ve kıyafetlerini, trendler ve moda haberleri ensonmoda’da

Hakkımızda

Etiketler