10 bin dolarlık bahşiş efsanesi

Ünlü işadamının 82 dolar hesap ödediği restoranda garsona 10 bin dolar bahşiş bıraktığı iddiası ortalığı bakın nasıl karıştırdı.

Son bir kaç gündür merkezinde emlak kralı Donald Trump"ın bulunduğu bir "şehir efsanesi" internetteki magazin sitelerinin gündeminden düşmüyor.

İnternetteki derober.com sitesinin haberine göre Trump, Santa Monica"da bulunan Buffalo Restoran"da çalışan bir garsonu "zengin etti". Restorandan ayrılmadan önce garsona "Bugüne kadar en çok kaç dolar bahşiş aldın" diye soran emlak kralı, garsonun "Bir keresinde yapımcı Jerry Bruckheimer gelmişti. Bin dolarlık hesap ödedi ve bana 500 dolar bahşiş bıraktı "cevabı üzerine kendisine gelen 82 dolarlık hesaba karşılık garsona tam 10 bin dolar bahşiş bıraktı.

İşte söylentilerin çıkmasına neden olan imza.

İddialar bu kadarla da kalmadı. Trump ve arkadaşına servis yapan, soyadı açıklanmaya Billy D. adlı garson bu bahşişin ardından Trump"a teşekkür etmek için aramaya çalıştığını ama ulaşamadığını söyledi. Garson derober.com sitesinin muhabirleri aracılığıyla Trump"a "Bay Trump eğer bu haberi okuyorsanız size teşekkür ederim" diye haber gönderdi.

BU İMZA BENİM DEĞİL 
 
Bütün bu iddiaların ortaya atılmasından sonra Donald Trump bir açıklama yaparak sözkonusu bahşişi kendisinin bırakmadığını. Hatta o tarihlerde California"ya bile gitmediğini söyledi. Trump "Bu restoranın kendi reklamını yapmak için bulduğu pek de akıllıca olmayan bir yöntem.  Zaten o fişin altıdaki imza da benim değil" dedi. Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı. Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı.
Kendimi seviyorum Kendimi seviyorum

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)