100 Çocuk 1000 Renk Resim Sergisi The Ritz-Carlton, İstanbul’da

The Ritz-Carlton, İstanbul’un katkılarıyla, Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen 100 Çocuk 1000 Renk Resim Sergisi 22 Nisan tarihinde 15:00-18:00 saatleri arasında The Ritz-Carlton, İstanbul Bozcaada Salonu’nda görülebilir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusu ile düzenlenen sergide, Çağdaş Eğitim Vakfı’nın pilot okulları Turgut Akan İ.Ö.O., Katip Çelebi İ.Ö.O., Şair Nigar İ.Ö.O., Önder İ.Ö.O. öğrencilerinin sanatsal çalışmalarının sınıf içi değerlendirmelerinde derece alan ve sergilenmeye değer bulunan resimleri yer alıyor. Bu yıl 15.’si düzenlenen sergi kapsamında, seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda derece alan öğrencilere ise 22 Nisan Perşembe günü The Ritz-Carlton, İstanbul’da düzenlenecek olan törenle ödülleri verilecek.


16.04.2010, İstanbul

The Ritz-Carlton, İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm coşkusunu yansıtan özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Çağdaş Eğitim Vakfı’nın, The Ritz-Carlton, İstanbul’un katkılarıyla düzenlediği geleneksel 100 Çocuk 1000 Renk Resim Sergisi 22 Nisan tarihinde 15:00-18:00 saatleri arasında The Ritz-Carlton, İstanbul Bozcaada Salonu’nda görülebilir. Serginin açılışı 22 Nisan Perşembe günü saat 15:00’da, Prof. Dr. Tomur Atagök’ün katılımıyla yapılacak.  

100 Çocuk 1000 Renk Resim Sergisi’nde, Çağdaş Eğitim Vakfı’nın pilot okulları Turgut Akan İ.Ö.O., Katip Çelebi İ.Ö.O., Şair Nigar İ.Ö.O., Önder İ.Ö.O. öğrencilerinin resim çalışmalarının sınıf içi değerlendirmelerinde derece alan ve sergilenmeye değer bulunan resimleri yer alıyor. Seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda derece alan öğrencilere ise, The Ritz-Carlton, İstanbul’da 22 Nisan tarihinde düzenlenecek olan törenle ödülleri verilecek.

Çağdaş Eğitim Vakfı’nın eğitimlerine destek verdiği öğrencilerin, kendi dünyalarını yansıtan bu değerli resimler, çocuklarımızı daha iyi tanımamıza ve anlamamıza yardımcı olabilir. The Ritz-Carlton, İstanbul’da düzenlenecek olan bu anlamlı sergiyi kaçırmayın!The Ritz-Carlton, İstanbul hakkında:
İstanbul’un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul, çok fonksiyonlu Süzer Plaza kompleksi kapsamında yer almaktadır. Ritz-Carlton otelleri arasında 2007 senesinin konuk memnuniyeti en yüksek otel olarak ödüllendirilmiştir. Ayrıca uluslararası insan kaynakları danışmanlık firması Hewitt Associates tarafından 2007 ve 2008 yıllarında yapılan “En İyi İşyerleri” araştırmasına göre “Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi İşyeri” olarak seçilmiştir. Açıldığı 2001 yılından bu yana misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan The Ritz-Carlton, İstanbul, uluslararası prestije sahip Conde Nast Traveller dergisinin gerçekleştirdiği “Okuyucu Ödülleri” değerlendirmesinde de 2009 yılının “En İyi İş Oteli” seçilerek dünyanın pek çok seçkin ve lüks otelini geride bırakmıştır. The Ritz-Carlton ismi, tüm dünyada “yüksek kalite standardı, lüks ve eşi olmayan” tanımlarıyla özdeşleşmiştir. 6 Ekim 2001’de açılan otelin 244 oda ve 21 süit, Presidential Suite, The Ritz-Carlton Suite ve 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Club Bölümü bulunmaktadır. Tüm odalarda, bilgisayar ve faks bağlantıları, yüksek hızda kablosuz internet erişimi ve kasa mevcuttur. Otelde aynı zamanda 695 m2’lik Balo Salonu ve kimi Boğaz manzaralı olan 9 toplantı odası bulunmaktadır. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren Laveda Spa’da ayrıcalıklı ürünlerle 10 adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. Laveda servis ayrıcalıklarını Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, 24 saat açık fitness merkezi ve yaz aylarında ikinci kat terasa konumlanmış açık hava Spa ile tamamlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul bünyesinde bulunan restoran ve barlar, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde Doğu ve Batı mutfaklarının en güzel örneklerini sunuyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Türkiye’nin İlk Deneyimsel Çocuk Eğlence ve Kültür Merkezi Açıldı

Türkiye’nin ilk deneyimsel çocuk eğlence ve kültür merkezi ‘Imagineer Kids’ içerisinde yer alan interaktif aktiviteleri ve sürekli yenilenecek olan alanlarıyla 42 Maslak’ta kapılarını açtı.

‘80’li Yıllardan Çizgiler’ karikatür sergisi!
 

Ünlü karikatür ustalarının eserlerinin genç kuşaklar tarafından tanınması amacıyla düzenlenen, “80’li Yıllardan Çizgiler” isimli karikatür sergisi açıldı. Gazete Habertürk'te yer alan habere göre; karikatürist Ersin Burak’ın arşivinden seçilen çizimlerin yer aldığı sergi,

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ