12 Yıl Sonra Yeniden Podyumda

Modacı Muammer Ketenci, Haremi Hümayun adlı haute-couture koleksiyonunu Metrocitydeki bir defileyle tanıttı...

 

1999da mankenliği bırakan Emine Ün, tam 12 yıl sonra bir kez daha Ketenci için podyuma çıkarken, performansıyla alkış aldı.

Metrocity Alışveriş Merkezi’nin İstanbul Shopping Fest kapsamında gerçekleştirdiği iki günlük defileler zinciri sıra dışı modacı Muammer Ketenci’nin ‘Haremi Hümayun’ adını taşıyan Haute Couture ve takı defilesi ile sona erdi.

Koreografisini Banu Noyan’ın gerçekleştirdiği defilede aralarında Şenay Akay, Didem Taslan ve Simge Tertemiz’in de yer aldığı ünlü modeller yer aldı. Finalde ise 1999 yılından bu yana defileye çıkmayan Emine Ün podyuma çıktı.

Kreasyonuyla ilgi odağı olan Muammer Ketenci, “Dört ay sonra tesettür çalışmaya başlayacağım. Piyasadaki tesettür firmalarının kadınlarımıza hitap etmediğini, onları son derece zevksiz bir şekilde giyinmeye zorladığını fark ettim. Tesettüre zarafet getireceğim”diye konuştu.
 

Posta

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Ataşehir PatentBaşakşehir Web TasarımAvcılar PatentAfyon PatentAdana Web TasarımAntep OsgbAvcılar Web TasarımBalıkesir Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti