2 milyon $’lık teklif yüzüğü kayboldu kulüp karıştı

 

Paris Hilton, manken sevgilisi Zylka’nın evlilik teklifi sırasında kendisine verdiği elmas yüzüğü bir partide dans ederken kaybetti. Yüzük bir buz kovasından çıktı.

milyon-lik-teklif-yuzugu-kayboldu-kulup-karisti

 

Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen Paris Hilton (37), ABD'nin Miami kentinde cuma gecesi oyuncu ve manken nişanlısı Chris Zylka ile birlikte gittiği bir partide neredeyse 2 milyon dolarlık yüzüğünü kaybediyordu. RC Cola Plant isimli 7 bin kişilik kulüpteki partide Above & Beyond isimli dj'leri dinlemeye giden Hilton, gecenin ilerleyen saatlerinde oturduğu VIP bölümünde dans etmeye başladı. Hilton, bir süre sonra 20 karatlık armut şeklindeki elmas yüzüğün parmağında olmadığını farketti. Zylka'nın nişan yüzüğü olarak hediye ettiği yüzüğü kaybettiğini sanan Hilton gözyaşlarına boğulurken, mekanın korumaları yüzüğü her yerde aramaya başladı.

Yüzük iki masa ötedeki bir buz kovasının içinden çıkarken, Paris Hilton rahat bir nefes aldı. Bir görgü tanığı Page Six isimli magazin sitesine, "Paris elleri havada dans ederken birden yüzüğü uçtu. Çok panikledi. Mekan çok kalabalık ve karanlıktı. Neredeyse sabahın ilk saatleriydi" sözleriyle gördüklerini anlattı. Chris Zylka ocak ayında Colorado'nun Aspen kayak merkezinde Paris Hilton'a evlenme teklif etmiş ve özenle seçtiği bu elmas yüzüğü sevgilisine takmıştı. Zylka'nın romantik evlenme teklifi sosyal medyada oldukça ilgi görmüştü.

Kaynakça:sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Hamiyet Akpınar Kendimi beğenmediğim için makyaja başladım

Başarılı makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar, mesleğinde ilerleme serüvenini ve güzellik, bakım tüyolarını MAG’a anlattı.

Karadenizli Şarkıcı Resul Dindar'ın Anne ve Babası Trafik Kazası Geçirdi

Karadenizli ünlü sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi. Üzücü haberi alan Dindar, apar topar memleketine gitti.Karadeniz ezgilerini son yıllarda en güzel şekilde seslendiren Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)