2011 kayak modası

Kış tatilini bembeyaz karlar üzerinde geçirmek isteyen kayak tutkunları, kayak pistlerine kar yağmasıyla, bu yıl şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeden pistlerde boy gösterecekler.
Şehre dönüşte ise rahatça kullanılabilen ve
günlük kıyafetlerle de kolayca kombine edilebilen kayak koleksiyonlarında, geçen sezon da moda olan canlı renkler, turuncu ve pembeler, siyah ve beyazın tahtını zorlamaya devam ediyor.

Neon LEDlerle her zaman ışıltılı olacaksınız

Helly Hansen’ın bu sezon için tasarladığı kar montlarında, şapkalarında ve pantolonlarında teknolojik detaylar ve fermuarlı cepler sayesinde kayak yapmak daha da keyifli oluyor. Şapkadaki küçük ceplerin yardımıyla müzik dinlerken kayak yapılabiliyor, pantolondaki cepler sayesinde ise içecekler kayakseverlerin yanlarında taşınabiliyor. Willy Bogner’in geliştirdiği kumaşlarda ise kullanılan renkli, neon LEDler sayesinde gündüz toplanan güneş enerjisi ile gece bembeyaz karlar üzerinde dikkat çekici olmanız mümkün. Kadınlarda dar kesim pantolonlar, taytlar, asker ve astronot montlar ile W. Bogner bu sezonun gözde tasarımlarına kreasyonlarında yer veriyor.

Tüylü çizmeler gecelere damgasını vuracak

Boyunlara, ayak bileklerine takılan, kürkten aksesuarlar, kürk şapka ve kulaklıklar, taşlı Dolce&Gabbana kar maskeleri ile kombine edildiğinde pistlerde tüm gözlerin üzerinizde olması kaçınılmaz. Chanel’in tasarımlarında kullandığı zincir detayları ise kayak ruhuna asi bir hava veriyor. Neşeli renkler ve çeşitli taşlarla süslenmiş kayak boardları ise bu sezon dikkat çeken ana parçalar.
Klasik çizgilerden ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan siyah ve beyaz kayak boardları ise gönüllerdeki yerini korumaya devam ediyor.
Kayak sonrası eğlencede ve akşam yemeklerinde ise kadınların tercihi tayt, ince yün kumaş tulumlar olacak. 80’li yılların Türk filmlerinden bolca görmeye alışık olduğumuz ve sosyete dünyasının ünlü simalarından Süreyya Yalçın’ın da tercihi olan tüylü çizmeler ise kayak sonrası gecelere damgasını vuracak.

Swarovski taşlarla kıyafetler detaylandırılıyor

Kayak sonrası keyfi, akşam yemeğinde ya da şömine başında sürdürürken, Dolce&Gabbana şort tulum, kürk yelek veya kürk mini etek ve triko bluzla göz kamaştırırken, kürk tozluklar ve kürk çizmelerle kombine ettiğiniz Moncler Gamme Rouge astronot montlarıyla kış akşamında büyüleyici olacaksınız. Kayak yaparken, swarovski taşlarla süslü kar maskeleri, kürklü şapka ve swarovski taşlarla süslenmiş Elan kayak boardlarıyla kombine ettiğiniz kıyafetinizle, bembeyaz karlar üstünde etrafa ışık saçacaksınız.

Vatan

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Afyon PatentBalıkesir Web TasarımAdana PatentAvcılar PatentArnavutköy Web TasarımAntep OsgbAdana Web TasarımBaşakşehir Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti