2012 Yaz renkleri cıvıl cıvıl

 

Her rengi rahatlıkla görebileceğimiz sokak ve müzik festivalleri de tarzların en iyi yansıdığı etkinlikler oluyor. İlkbahar-Yaz sezonunun en çekici ve rahat kullanılan renklerini sizler için inceledik, hazırladığımız kombinlerle de sizlere fikirler verdik!.

 
Mavinin Gizemi
 
Hemen aklımıza gelen deniz teması, gökyüzü renkleri mavinin çeşitliliğini arttırıyor. Yeni sezonda okyanuslardan ilham alan tasarımcıların koleksiyonlarını özlemle izlediğimiz kış döneminden sonra şimdi, maviyi özgürce kullanmanın zamanı geldi. En öne çıkan, favorimiz olan elektrik mavisi hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanılabilecek renklerimiz arasında yerini alıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sarının Yükselişi
 
En çok bronz tene yakıştırılır bütün renkler. Elbette, “sarı” güneşin etkisiyle bronzlaşan tenlere en çok yakışan renklerden biri oluyor. Yeni sezonda kış döneminin esintilerinden hissettiğimiz gibi toprak tonları koleksiyonlara hakim olurken, sarı aksesuarlarda, çantalarda yazın kullanacağımız en temel renkler arasında gösteriliyor. Özellikle çantalar ve ayakkabılarda birkaç sezondur hakimiyetini koruyan sarı, turuncu tonlarla birleştirildiğinde yine hem gece, hem de gündüz şıklığını tamamlayabilecek renler arasında yerini alıyor.
 
 
 

Kırmızının Cazibesi

Hangi kadın kırmızı hayır diyebilir? Kırmızının her ten rengine uygun olmadığı da elbette bilinen bir gerçek, yaz güneşinden nasibini almayan, bronzluğun değil de beyaz tenin makbul olduğunu düşünen kadınlarda ten renginin öne geçmesine izin vermeyen kırmızı her sezonda olduğu gibi gece partilerinin, kırmızı halıların ve gösterişli tarzların en “çekici” rengi olmaya devam edecek! Ateş kırmızı ya da mat kırmızı rujunuzu çantanızdan eksik etmemenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz!.

Yeşil Doğanın Yansıması

Bu sezon tüm renklerin arasından sıyrılıp kendini gösteren yeşil, sarı gibi kış sezonundan yaz sezonuna geçiş yapıyor. Doğanın en gösterişli rengi, topraktan aldığı enerjiyle yine bronz tenlerin en favorisi olacak renkler arasında yer alıyor. Ancak, yeşil beyaz tenli kadınlara da çok yakışıyor. Altın rengi aksesuarlarla bir araya geldiğinde daha da gösterişli bir tarzı yakalamanızı sağlayan yeşil rengi gardroplarınızdan eksik etmeyin.

Mintin Vuruşu

Yaz sezonun girişiyle birlikte tabiri caizse bir “neon” patlaması yaşandı! Ancak, neonlara alışan bizler için favori rengimiz “mint-nane yeşili” oldu. Tüm aksesuarlar da, elbiselerde ve aksesuarlarda görmeye alıştığımız mint, kış aylarında yaz sezonunun gelmesini en çok istediğimiz nedenlerden biri oldu. Şimdi özgürce, ojelerimizde, bol aksesuarlarımızda kullanbildiğimiz mint özellikle esmer tene sahip kadınlarda çok daha “parlak” bir renge dönüşüyor. Çoğumuzun bu yazda bronzlaşacağını düşünürsek bir neon karnavalının içinde mint kıyafetlerimize kendimize kolayca yer bulabiliriz!.

Kaynak : Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

50 sinden sonra nasıl giyinmeli?

Bol aksesuar takan, yırtık jean ile dolaşan orta yaş erkeklerin hepsi felaket! Genç görünmeye çalışmak yerine, olgun bir erkek gibi giyinmeye çalışın.52 yaşındayım. Sürekli spor yapıyorum ve vücuduma güveniyorum. Dar tişörtler giymek istiyorum ama eşim yaşıma uygun olmadığını söylüyor.

Şık bir smokin giymenin ipuçları

Şık bir smokin giymenin ipuçları

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Adana PatentBaşakşehir Web TasarımArnavutköy Web TasarımAvcılar Web TasarımAdana Web TasarımAvcılar PatentAntep OsgbAtaşehir Patent
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti