2014 Saç Modelleri

    

Dünyada bir çok moda defilesinin kulisinde yer alarak saç trendlerini belirleyen Toni&Guy Hairmeetwardrobe, kulisi sıra dışı bir konsept ile sahneye taşıdığı Que markasının Sonbahar/Kış 2014 defilesinde cemiyet, iş, moda, sanat ve medya dünyasının seçkin simalarını buluşturdu. Moda kulislerinin ikonik saç hazırlığı bu kez sahnede modeller tarafından yapıldı. Toni&Guy ve Que, Sonbahar Kış 2014-2015 trendlerini sahnede sergileyerek izleyenleri Sport Couture akımı ile tanıştırdılar. İstanbul sosyal yaşamının stil sahibi ünlü isimleri, özgün giyim anlayışının gerçek hayata ne kadar kolay aktarılabileceğine tanıklık ederken, Sport Couture akımı ile tanıştılar. Seçkin konuklar, defile sonrasında Morinide gerçekleşen after party ile gecenin tadını çıkardılar.
  
Gürkan Kurt/HT

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbaharda oluşabilecek cilt sorunlarına dikkat! Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, ilkbaharın ruhuna uygun şekilde cildinizi yenilemenin, oluşabilecek olumsuzluklardan korumanın yollarını anlattı. Aktosun, cilt, saç, vücut için bakım kürleri tarifleri verdiği gibi, bu mevsimde yapılabilecek uygulamaları da bir tablo ile aktardı.
Cildinizi ilkbahara hazırlayacak bakım kürleri Yenilenmenin, uyanışın ve rengin mevsimi olan ilkbaharda da cildiniz ciddi zararlar görebilir! İşte ilkbaharda cildinizi ve saçlarınızı yenileyip canlandıracak saç ve cilt bakım maskeleri!

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ