A|X Armani Exchange'de Yaz Tüm Sıcaklığıyla Devam Ediyor

İkonik İtalyan tasarımcı Giorgio Armani'nin, genç neslin stil kodlarından esinlenerek yarattığı, giyim ve aksesuar markası A|X Armani Exchange, yazın enerjisini yansıtan hareketli koleksiyonuyla yaz modasını renklendiriyor.

Armani Exchange yaz koleksiyonunda, çiçek baskılı, tropik desenlerin hakim olduğu tulumlar, bant askılı fırfırlı elbiseler, şortlar tatilin neşesini yansıtıyor.

Metalik parıltıların dikkat çektiği, yazın canlı renklerinden oluşan koleksiyon, genç, cesur ve dinamik kadınları sıra dışı modellerle buluşturuyor. Koleksiyon, şıklık ve rahatlığı bir arada sunarken, günün her saatinde stilinizi tamamlayacak parçalardan oluşuyor.

Armani Exchange plajdan partiye erkek modasının nabzını tutuyor


Armani Exchange, stilini rahat kombinlerle yansıtmak isteyen dinamik ve genç erkeklere, plajlardan partilere, yaz davetlerine, seyahatten tatile kadar özgün tasarımlar ile eşlik ediyor.

Özgür ve spor tarzı yansıtan koleksiyon, güçlü ve şık parçalarla yorumlanıyor. Tasarımlarda mavi ve tonları, siyah-beyaz ve çarpıcı neon renkler ile askeri yeşil tonlar ön plana çıkıyor. Yazın en dinamik renkleriyle erkeklerin her anına stil katıyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ