Allu’re Koçak koleksiyonu

“ALLU’RE KOÇAK”             
Geçmişten geleceğe miras…


Koçak Gold’un 22 ayar markası ALLU’RE KOÇAK;
düğünlerin ve gündelik hayatın vazgeçilmezi olarak geçmişle günümüzü buluşturan ve geleceğe nesilden nesile aktarılabilecek bir miras sunuyor.

Geleneksel bir yatırım aracı olarak konumlandırılan 22 ayar altın, Koçak Gold’un yepyeni markası Allu’re Koçak düğünlerin yanı sıra gündelik hayatın da vazgeçilmezlerinden biri oldu.

Koçak Gold’un 22 ayar altın kullanılarak hazırlanan Allu’re Koçak koleksiyonu, Anadolu tarihinin mirasını modern tasarımlarla harmanlamış olan çok çarpıcı bir koleksiyon… Koleksiyona adını veren Allu’re; “gidiş, süreç, tutum, tavır” aynı zamanda da “tamamen sen” anlamına  geliyor. Düğünlerin ve gündelik hayatın vazgeçilmezi haline gelen koleksiyonda;  taçlar, taraklar, kolyeler, küpeler, tokalar, yüzükler, bilezikler  ve bileklikler göz alıcı parçalar olarak bu özel koleksiyonda yerlerini almakta.

Hem yatırım aracı olarak hem de birbirinden modern görünümleriyle gece ve gündüz kullanılabilecek çarpıcılığa sahip olan 22 Allu’re Koçak Koleksiyonu’nun tıpkı evlilik gibi bu süreçte kıymetini yitirmeyen, gün geçtikçe ve taktıkça değerlenen bir takı markası olduğu vurgulanıyor.

Tecrübe ve yaratıcılığı günümüz çizgileri ile buluşturan Koçak Gold, her zaman olduğu gibi Allu’re Koçak koleksiyonunda da geçmişi ve günümüzü harmanlayarak dikkat çekici bir koleksiyona imza atıyor. Modern çizgileri klasik tarzla bütünleştiren bu koleksiyon, özel bir yaşam biçimini ifade ediyor. Allu’re Koçak koleksiyonu hem yatırım için ideal seçenekler sunuyor hem de modern tasarımlarıyla seneye damgasını vuruyor.22 ayar Allu’re Koçak gece ve gündüz aksesuar olarak kıyafetleri bütünlerken, şıklığından ödün vermeyen ve farklı olmak isteyen tüm kadınların yatırımlarına da yardımcı oluyor.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gelinlik için takı önerileri

Hayatını en özel gününde, hayatının en özel kıyafetini giyecek hanımlar için takı olmazsa olmazların başında geliyor. Gelinliğin üzerine takılacak gösterişli takılar ilgiyi dağıtabilir. Bunun yerine şık ve sade bir küpe ve iki bileğinize de takacağınız şık bir bilezik daha iyi olacaktır.

TASARIM ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM GALA!

Dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından birisi olan İstanbul Jewelry Show kapsamında mücevher dünyasının önde gelen isimleri buluştu.Fuarın ilk günü dünyanın en büyük alım heyeti organizasyonu kapsamında İstanbul’da gelen firma temsilcileri ile ihracatçı firmalar buluştu.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ