Anneler Gününde annenize Puri Spa hediye edin

 

“THE WELLNESS COMPANY” tarafından temsil edilen ve uzun araştırmalar sonucunda, Doğu-Batı kültürlerinin muhteşem uyumunun harmanlanmasıyla yaratılan “Puri Spa”, masajlarda,  cilt bakımı seçeneklerinde ve Türk hamamında  “Anneler günü” ne özel  %30 indirim imkanı sağlıyor.

1-9 Mayıs 2012 tarihlerinde %30 indirimli “Puri Spa” hediye sertifikalarının uygulandığı masajlar arasında Aromatik Masajı, Bali masajı, Thalgo Masajı, Sırt Masajı ve Refleksoloji Masajı bulunuyor. Cilt ve vücut bakımlarında da geçerli olan hediye sertifikalarını bölgesel zayıflama paketlerinde ve Türk hamamında da kullanabilirsiniz.

Bu yıl annenize “PURİ SPA” dan sağlık ve güzellik hediye edin…
 
 
 
 
 
 
 
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evde yapabileceğiniz doğal vücut yağları Vücudunuzun nemlenmesi, yumuşaması, parlaması ve böylece daha sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanması için dışarıdan pahalı kozmetik ürünler satın almanıza gerek yok. Evde hazırlayabileceğiniz pratik yağlarla kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.
Kafeinin Spor Yapanlara Yararı veya Zararı

Kafein bu olumlu etkilere sahip olsa da sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde spor yapmak için ona ihtiyacınız yok. Eğer bir yarış atletiyseniz kafeinin idrar söktürücü etkisini aklınızda bulundurur. Bu daha fazla tuvalet molası demektir. Ayrıca susuzluk seviyesini de etkilemektedir.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ