Anneler Gününe özel Tantitoni koleksiyonu

Kadınların vazgeçilmez renkli markası Tantitoni, Anneler Günü için anlamlı bir hediye koleksiyonu hazırladı. Anadolu’dan Hindistan’a kadar tüm doğu kültürlerinde koruyucu olduğuna ve şans getirdiğine inanılan Fatima’nın Eli simgesini tatlı tabağı, çay bardağı, çay fincanı, kahve fincanı ve tepsiden oluşan koleksiyonuna taşıyan Tantitoni, hediye arayışında olanlara özel bir armağan alma şansı sunuyor. Tantitoni tüm mağazalarında 11 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğu koleksiyonun yanında, Anneler Günü için bir de belirli ürünlerde çok özel indirim avantajı sunuyor. 

 
Farklı, eğlenceli, pratik ve modern mutfak ürünleri sunan Tantitoni, Anneler Günü için çok özel bir koleksiyon hazırladı. Bugün Türkiye genelinde 22 ayrı satış noktasıyla tüm Türk kadınlarına ulaşan Tantitoni, Anneler Günü’nde özel bir hediye ile annesini mutlu etmek isteyenlere Fatima’nın Eli adını taşıyan koleksiyonunu sunuyor. 
 
Pek çok toplumda koruyucu olduğuna ve şans getirdiğine inanılan, aynı zamanda sabrı ve sadakati simgeleyen Fatima’nın Eli simgesini taşıyan Tantitoni koleksiyonu, porselen pasta tabağı, çay ve kahve fincanı, 4’lü cam çay bardağı ve tepsiden oluşuyor. 
 
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

DONE BY DEER’DEN RED DOT ÖDÜLLÜ ACTIVITY GYM!

Çocuklar için harika tasarımlar, işlevsel ve güvenli olmalıdır. %100 dost canlısı Danimarka markası Done by Deer, miniklerin keyifle oynamaları, hayal güçlerini harekete geçirmeleri, farklı ses, doku ve renklerle etkileşime girmeleri için yenilikçi bir aktivite merkezi tasarladı. Tasarım kategorisinde en saygın ödüllerden biri olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülen Done by Deer Activity Gym’in esnekliği onu diğer aktivite merkezlerinden ayırıyor.

Kinetix Tekstil Ürünlerinde In Street’e özel 1 Alana 1 Bedava Kampanyası- 31 Temmuz'a kadar

En sevilen spor markaları arasında yer alan Kinetix, İlkbahar/Yaz 2018 Tekstil Koleksiyonu’nda geçerli “1 Alana 1 Bedava Kampanyası” ile In Street mağazalarında spor tutkunlarını bekliyor. Günlük hayatında hareketli yaşama odaklananların gardıroplarından eksik etmediği eşofman altı, tayt, şort ve t-shirtler, Kinetix’in tekstil koleksiyonunda çeşitli renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. 7 Haziran - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olan “1 Alana 1 Bedava Kampanyası” geniş ürün seçenekleriyle In Street mağazalarında sporun enerjisini üzerinde hissetmek isteyenleri bekliyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ