Argan yağı ve erik çekirdeği ile özlenen saçlar

 

Isana-ürünler

 

Argan yağı ve erik çekirdeği yağı içeren Isana Professional Saç Bakım Kremi, çok yıpranmış kuru saçlar için geliştirildi. Argan yağı, erik çekirdeği yağı ile Pro-Vitamin B5'den elde edilen bitkisel bakım yağı kompleksi, saçları ağırlaştırmadan yıpranmış saç yüzeyinin yenilenmesini destekliyor. Elektriklenmeyi önleyen iyon teknolojisi sayesinde saçlar ışıltılı bir görünüme ve hissedilebilir bir yumuşaklığa kavuşuyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ