Artık Ivana Sert in kavalyesi oğlu Ateş

Giovane G. Designers, 2012-13 Sonbahar-Kış “KÖK” Koleksiyonu ile koreografisini Uğurkan Erez’in yaptığı defileyle moda haftasının kapanışını gerçekleştirdi. Defileye davetliler ve basın yoğun ilgi gösterirken, izleyiciler arasında bulunan ünlü yüzler de dikkat çekti. Defilenin sürpriz davetlileri Türkiyenin moda ikonlarından biri olan İvana Sert ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Osman’ı Emir Berke Zincidi idi. Defileye oğlu Ateş ile katılan İvana Sert, şık kıyafeti ve şapkasıyla büyük beğeni topladı. Babası ve dayısı defilenin mankenlerinden olan Minik Osman da sevimli davranışlarıyla davetlilerin ilgi odağı oldu.

Habertürk

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ