Aşık olmak istiyorum

Geçtiğimiz gün bir güzellik merkezinin açılışına katılan Zuhal Olcay, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 Geçtiğimiz gün Bağdat Caddesi"ndeki bir güzellik merkezinin açılışına katılan Zuhal Olcay, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Olcay, "Evlilik gibi bir amacım yok ama keşke yaşadığım bir aşk olsa da elinden tutup çıksam" dedi. Katıldığı açılış organizasyonu sırasında sorularımıza yanıt veren Zuhal Olcay, aşk özlemi çektiğini itiraf etti. "Evlilik gibi bir amacım yok ama keşke yaşadığım bir aşk olsa da elinden tutup çıksam. İnsan güzel, dengeli, hoş bir ilişki yaşamak istemez mi? Kaldı ki aşk olursa hayatım çok güzel olur, çünkü ben aşk kadınıyım" diyen Olcay, geçmişe dönüp baktığında

hiçbir şey için "keşke" demediğini de sözlerine ekledi: "Keşkelerim yok, çünkü gerçekten istediğim her şeyi yaptım. Kariyerimi dolu dolu yaşadım."
Dizi oyuncusu olmak delilik
Son olarak "Geniş Zamanlar" ile televizyon izleyicisinin karşısına çıkan Olcay, dizi sektörünü de ağır bir dille eleştirdi: "Dizi teklifleri alıyorum ama bu sene biraz durmak istedim. Dizi oyuncusu olmak delilik. Bazen günde 16 saat çalışıyorsunuz. 150 bölüm dizi olur mu hiç? Ayrıca dizilerin 90 dakika sürmesi de bence skandal! Sinema filmi gibi çekiliyor, haliyle işin kalitesi düşüyor. Tiyatroda yaptığım işin maddi anlamda karşılığını alsam, bu dizilerde olmak istemem. Ciklet gibi vıcık vıcık hikayeler, geceniz gündüzünüz yok... Bunun nasıl bir zevki olabilir?"
Sinema konusunda da dertli olan Zuhal Olcay "Entelektüel seviyesi yüksek filmlerin gişesi düşük oluyor maalesef... Yüksek sanat dediğimiz ürünlerin alıcısı az... Yine de benim için ticari kaygı değil sanat ön planda. Yani durum umutsuz" dedi.
Yeni albüm için kolları sıvadık
Zuhal Olcay, yeni projelerini de yine Kelebek"e anlattı: "Aralık"ta son filmim "İyi Seneler Londra" vizyona girecek. Devlet Tiyatosu"ndan Ülkü Duru ile birlikte oynuyoruz. Ben uzun seneler Londra"da yaşamış, İngiliz"le evli bir kadını /_newsimages/4067476.jpgcanlandırıyorum. Bir gün Türkiye"den dünyaca ünlü bir arkadaşım Londra"ya geliyor. Olaylar onunla görüşmemizden sonra karışıyor. Bu arada Bülent Ortaçgil ve Birol Ağırbaş ile birlikte yeni albüm çalışması için de kolları sıvadık."
Haluk"un reklamını beğendim
Türkiye İş Bankası reklamlarında Atatürk"ü canlandıran ve bazı çevreler tarafından "Çirkin bir Atatürk olmuş" diye eleştirilen eski eşi Haluk Bilginer"e "Çok güzel bir reklam filmi, ben beğendim. Eleştirilecek bir şey yok" sözleriyle destek veren Zuhal Olcay, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Ahmet Hakan"ın medyada çapkın ilan edilmesiyle ilgili ise şunları söyledi: "Ahmet Hakan çok tatlı, sevdiğim bir arkadaşım. Ara sıra telefonlaşır, mesajlaşır, şamata yaparız. Çapkın olduğu da doğrudur ama..."

Kelebek

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı. Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı.
Kendimi seviyorum Kendimi seviyorum

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ