Askreri kamuflaj spor dünyasında

Sadece kıyafetlere değil formalara kadar yansıyan askeri kamuflaj motifleri ünlü sporcular arasında da sıkça tercih ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ı ziyaret eden Didier Drogba, üzerindeki askeri montla objektiflere yansırken, bu akıma katılan son isim FC Barcelona’nın yıldızı Neymar oldu. Şapkasından ayakkabısına kadar bir asker gibi giyinen Neymar, Barcelona logosu önünde poz verirken “asker selamı” vermeyi de ihmal etmedi.

Futbol dünyasında Napoli takımı formalarında kamuflaj deseni kullanan takımların başında geliyor.

Rugby ekiplerinden The Bulls, NBA takımlarından Toronto Raptors ve San Antonio Spurs da bu ilginç tasarımı formalarında kullananlar arasında yer alıyor.

Askeri kamuflajın öncüleri arasında ise Mario Balotelli geliyor. Bir servet değerindeki arabasını askeri kamuflajla kapatan futbolcu yaptırdığı özel krampon ve giydiği üniformalarla da uzun süre gündemde kaldı.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ