Atıl Kutoğlunun İstanbul Moda Haftası kapsamındaki defilesi büyük övgü aldı

Kültür ve Turizm Bakanı Eruğrul Günay, ünlü modacı Atıl Kutoğlunun İstanbul Fashion Week (İstanbul Moda Haftası) kapsamında düzenlediği defileyi izledi.
Modacı Atıl Kutoğlu, 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu İstanbul Fashion Week kapsamında İTÜ Taşkışla Yerleşkesinde düzenlediği defileyle tanıttı.


Avusturyada yaşayan dünyaca ünlü modacı Kutoğlunun 54 parçalık koleksiyonu, aralarında Kutoğlu için New Yorktan gelen Rolling Stonesun efsanevi gitaristi Keith Richardsın kızı Alexandra Richards, "siyah inci" diye anılan topmodel Alek Wek ve Berlinden gelen Alman topmodel Franziska Knuppenin yer aldığı 22 manken tarafından tanıtıldı.ÜNLÜLER AKIN ETTİ
İTÜ Taşkışla avlusunda kurulan çadırda gerçekleşen defileyi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günayın yanı sıra 600ün üzerinde konuk izledi.
BeeGeenin (Birol Giray) canlı DJ performansı ise defileye renk katı ve izleyiciler tarafından beğeni topladı. Atıl Kutoğlunun podyumda Akdeniz rüzgarları estirdiği kreasyonlarını izleyen diğer önemli isimler arasında Arzu Sabancı, Feryal Gülman, Heves Ekinci, Melissa Eliyeşil, Maria Eliyeşil, Deniz Akkaya, Hande Ataizi, Özgü Namal, Tuba Ünsal ve Murat Pilevneli, Haluk Akakçe, Revna Demirören, İdil Fırat, Deniz Akkaya, Armağan Çağlayan, Gülse Birsel ve İbrahim Kutluay gibi isimler yer aldı. Defilenin en dikkat çeken ismi ise eski manken Demet Şener oldu. İki çocuk annesi Demet Şener podyumda Atıl Kutoğlunun tasarımlarını sergilerken, eşi İbrahim Kutluay kendisini yalnız bırakmadı.

AYAKTA ALKIŞLANDI
Defilenin finalinde dünyaca ünlü topmodel Alexanda Richards ile podyumda yürüyen Atıl Kutoğlu, salonu dolduran davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Eski manken Deniz Akkaya, defileyi çok güzel bulduğunu ifade ederek, "Atıl Kutoğlu her zaman olduğu gibi yine güzel bir çalışmaya imza atmış" dedi. Armağan Çağlayan ise siyahi manken topmodel Alek Weki çok beğendiğini söyledi. Podyumda boy gösteren Demet Şener de, Atıl Kutoğlunun defilesinde yer almanın kendisine heyecan verdiğini ifade ederek, "Güzel bir defile oldu. Tasarımlar da çok iyi" dedi.

 

 

 

HABERTÜRK

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız

Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız... Tasarladığı koleksiyonunu Eylül ayında önce Sırbistan’da ardından da Türkiye’de bir defileyle tanıtacak. Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız olan Türkcan, küçük bir detayla bile olsa her zaman fark yaratmaktan yana.

ünlü tasarımcısı modanın güneşi Cemil ipekçi’nin ‘’Ottoman Fashion Show by Cemil İpekçi’’ defilesi

Cemil İpekçi, ülkemizin, kültürümüzün ve tarihimizin tanıtımı için İsviçreye çıkarma yapacak. İsviçrenin en büyük kenti Zürihte dünyanın ünlü sanatçılarının da sahne aldığı Kongresshausta ünlü tasarımcısı modanın güneşi Cemil ipekçi’nin ‘’Ottoman Fashion Show...

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Arnavutköy Web TasarımAdana Web TasarımAtaşehir PatentAntep OsgbBaşakşehir Web TasarımAvcılar Web TasarımBalıkesir Web TasarımAvcılar Patent
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti