Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO, İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonunun en yeni parçası ST.1 ‘i piyasaya sundu. Premium derinin atletik rahatlıkla buluştuğu yüksek teknoloji ürünü ST.1 serisi, çağdaş sokak stiline yeni bir yorum getirirken, gündelik hayat ritminize en iyi şekilde uyum sağlayacak.

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

ECCO’nun en yeni kadın ve erkek ayakkabılarından olan ST.1 serisi, kullandığı yüksek teknolojiyle atletik bir rahatlık getiriyor. Yenilikçi teknolojinin estetikle harmanlanabileceğini bir kez daha gösteren ST.1, üç bileşenli kakma tabandan oluşuyor. Orta taban yumuşaklığı ve çok tutuşlu dış taban ise ayakkabıyı çok daha dayanıklı ve konforlu hale getiriyor.

ST.1 spor ayakkabı, ECCO’nun dinamik konfor platformlarını nasıl geliştirdiğini ve birinci kalite derileri nasıl en iyi şekilde kullandığını gösteren en iyi örnek olarak karşımıza çıkıyor. ECCO'nun yenilikçiliğe olan bağlılığı, kullanılan en son teknoloji derilerinde görülebilirken, detaylandırmaları ayakkabının estetik görünümünü ve rahatlık hissini daha da geliştiriyor. Bu seri aynı zamanda, doğal deri yapısıyla beraber örme bağcıklar ve premium dokumalar içeriyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

Erkeklerin Yaz Şıklığı Deichmann Espadrilleriyle Tamamlanıyor

Günlük yaşamın koşuşturmasına uyum sağlayan Deichmann espadril ayakkabılar, spor ve şık görünümü yakalamak isteyen erkeklerin yakın markajına giriyor. Hem gündüz hem de gece şıklığının tamamlayıcısı olan espadriller, farklı birçok renk tonuna sahip olmasıyla da özgün kombinlerin bir parçası oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ