Avena dan ciltleri derinlemesine ve narince temizleyen losyon ve krem seti

EAU THERMALE AVENE’DEN HASSAS CİLTLERE RAHATLIK VEREN BİR SET !!!

Dünyanın lider dermo kozmetik markası EAU THERMALE AVENE, yanma, gerilme hissi ve kaşıntı şeklinde kendini gösteren hassasiyet için, Lotion Pour Peaux Intolerantes hassas temizleme losyonu, Creme Pour Peaux Intolerantes Yatıştırıcı Krem ve Avene Termal Su’yundan oluşan komple bakım setini avantajlı fiyatı ile Kasım ayından itibaren seçkin eczanelerde sunuyor!!!

Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in en önemli markalarından olan Avéne, özellikle hassas ve aşırı hassas cilt tipleri için uzman bir marka. Dünyanın lider dermo kozmetik markası Avéne, hassas ve aşırı hassas cilt tiplerine mucizevi iki ürünüyle çözüm sunuyor. Avéne Dermatoloji Laboratuvarları’nda geliştirilen, “Avéne LPI (Lotion nettoyante pour peaux intolerantés)” losyon, cildi narin biçimde temizlerken, Avéne CPI (Créme pour peaux intolérantes) krem, cildi yatıştırarak mükemmel biçimde nemlendiriyor.

Avéne Dermatoloji Laboratuvarları’nda geliştirilen Avéne LPI (Lotion nettoyante pour peaux intolerantés), toleranssız ciltleri derinlemesine ve narince temizleyen mükemmel bir losyon. Ürün, içeriğindeki yüzde 96 oranında Avéne termal suyu ile yatıştırıcı ve tahriş giderici bir etki yaratıyor. Hipoalerjenik özelliğe sahip, parfüm, renklendirici ve yağ içermeyen Avéne LPI, cildin doğal dengesini bozmadığı gibi sert su ile temizleme sırasında oluşabilecek tahrişleri de engelliyor. Ürünü, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, yüz, boyun ve göz çevresine nazik hareketlerle uygulayabilirsiniz. Cildi kirden arındıran bu losyondan sonra Avéne Termal Su spreyini kullanabilirsiniz.

Avéne CPI (Créme pour peaux intolérantes) ise toleranssız ciltlerin bakımı için geliştirilmiş, cildi yatıştıran, nemlendiren ve yeniden yapılandıran son derece özel bir krem. Formülünde, %67 oranında yatıştırıcı ve tahriş giderici Avéne Termal Suyu, cildin lipid tabakasını onaran beyaz vazelin, nemlendirici polyol, cildi koruyucu bariyer görevi gören int(11)kisel squalenler bulunan bu muhteşem krem, ciltte maksimum tolerans sağlıyor. Hipoalerjenik olan, paraben ve parfüm içermeyen, Avéne CPI kremi, sabah ve akşam, Avéne LPI ve Avéne Termal Suyu ile temizlik sonrasında yüz ve boynunuza uygulayabilirsiniz.

L.P.I / C.P.I ve Eau Termal Su’dan Oluşan Bu özel Paket Fiyatı : 80 TL

www.ensonmoda.com
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ