Avena dan normal ve karma ciltler için çok yüksek koruma faktörlü güneş kreminde Kampanya

Dünyanın lider dermokozmetik markası EAU THERMALE AVENE, Mayıs ayına özel olarak hazırladığı kampanya ile normal ve karma ciltler için çok yüksek koruma faktörlü güneş kremi Avéne Emulsion 50+ alana, 50 ml Eau Thermale Avéne Termal Su Hediye ediyor!!!


Avéne Dermatoloji Laboratuarları UVA ve UVB ışınlarına karşı güneşin zararlı etkilerinden korumak için yüksek seviyeli etkin korumayı sunuyor.Yeni jenerasyon MPI-SORB güneş filtresi cildinizi sadece kısa UVA ve UVB ışınlarından değil cildin alt katmanlarına kadar etkili olduğu için zararlı etkileri çok iyi bilinen ,uzun UVA ışınlarından da korur.

Hassas cilt korumasında yıllardır öncülük eden  Avéne, oluşturduğu yeni kampanyası ile hassas ciltlere çok etkili ve yoğun bir koruma ve bakım kombinasyonu sağlamaktadır. Avéne Emulsion 50+ güneş koruma ile hassas cildinizi korurken, Avéne Termal Su ile cildinizi ferahlatabileceksiniz.

Cilt tahrişlerini önlemek ve cildin erken yaşlanmasına engel olmak için, cildin kendini koruma olgusu, çok etkili güneş koruma ürünleri ile desteklenmelidir. Eşsiz filtre sistemi ve aktif nemlendirici bakım kompleksi  içeren AVENE GÜNEŞ KORUMA SERİSİ; en ileri koruma sağlaması, yoğun nemlendirme ve cildi yeniden yapılandırma yeteneği ile çok hızlı bir şekilde ciltten emilir.

Avéne Emulsion 50+ alana 50 ml Avéne Termal Su Mayıs Özel Fiyatı : 52,5 TL

Güneşlenirken Dikkat Edilecek Noktalar:

•    UV ışınlarından sakının ( kar, kum,su, yeşil alanlarda)
•    Bol miktarda sıvı tüketin
•    Güneş vücudun nemini yitirmesine neden olur, kurutur.(Çocuklara ve yaşlılara dikkat ediniz) Denizden çıktıkdan sonra cildinizi kurulayınız.Su mercek etkisi yaratıp güneş yanıklarına neden olabilir.

Güneşlenirken...

•    12.00-16.00 arası güneşte kalmayın
•    Güneşlenme zamanınızı kademeli olarak arttırmanız, cildinizde uzun süreli ve kalıcı bronzluk sağlayacaktır.
•    Güneş koruyucunuzu sık aralıklarla, özellikle denize girip çıktıktan sonra yenileyin
•    Cilt tipinize uygun güneş koruyucular kullanın
•    3 yaşından küçük çocuklar güneşe direk maruz kalmamalıdır
•    Güneş yanıkları özellikle çocuklar için tehlikeli olabilir.
•    Çocukları şapka, T-shirt ve güneş gözlüğü ile koruyun


 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kadınlar erkeklerden daha hesaplı alışveriş yapıyor

Yaklaşık 40 milyon internet kullanıcısının kayıtlı e-posta, web, mobil ve mağaza davranışlarını analiz eden Related Digital, Türkiye’deki kullanıcıların online alışveriş alışkanlıklarına ışık tuttu.Related Digital, Related Marketing Cloud platformu ile kişiye özel kampanyalarla..

Özge Ulusoy’dan bahar modası sırları

Özge Ulusoy,Samsunda bir AVM'nin etkinliğine katıldı.Manken, sunucu, oyuncu, Özge Ulusoy, bu sezon hasır çanta ve dolgu topuk ayakkabıların moda olacağını söyledi.3 kişi ile birlikte alışveriş ve kombin yapan Özge Ulusoy,alışverişin ardından moda hakkında söyleşide bulundu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)