Azerbaycanlı şehitlerin çocuklarından Aliağa ziyareti

azerbaycanlı şehitlerin çocuklarından Aliağa ziyareti

 

Azerbaycan Kadınları Kültür Merkezi Derneği ve Başbakanlık Tanıtma Fonu iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda Azerbaycan'dan gelen 40 şehit çocuğu Aliağa Belediyesi tarafından misafir edildi. Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt tarafından karşılanan kafile Öğretmenler Lokalinde düzenlenen yemekte ağırlandı.

"Türkiye-Azerbaycan Şehit Çocukları Kucaklaşıyor Projesi"nin Türkiye-Azerbaycan şehit çocukları arasında dostluk köprüsü kurulması amacıyla gerçekleştirildiğini ifade eden Azerbaycan Kadınları Kültür Merkezi Dernek Başkanı Cevahir Ahmedov, bu projenin aynı zamanda Afrin harekatına destek vermek için de yapıldığını söyledi.

Gezi programlarının 15 Mart'ta başladığını belirten Ahmedov, ilk olarak birinci, ikinci ve şuan ki gazi meclisimizi ziyaret ettik. Ardından Anıtkabir ve Başbakanlık ziyaretlerimiz oldu. Çocuklarımıza Eskişehir, Bursa ve Çanakkale'de bulunan şehitliklerimizi ve abidelerimizi gezdirdik. Şimdi de İzmir'e gidiyoruz. İzmir'de dört gün kalacağız. Bu süre içerisinde İzmir'in tarihi yerlerini gezerek çocuklarımıza ege kültürünü tanıtacağız. Çanakkale'den İzmir'e giderken Aliağa'yı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.
Öğretmenler Lokalinde gerçekleşen yemeğin ardından şehit çocuklarına Aliağa Kent Kitaplığına ait eserler ile Aliağaspor ürünleri hediye edildi.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Çeşme’nin, Konseptiyle Fark Yaratan Yeni Mekanı The Beach of MOMO Açıldı!

Eğlence ve yemek tutkunlarının 2 sezondur Alaçatı’daki adresi MOMO Alaçatı’nın yaratıcısı Burak Beşer’in, 2018 sezonuna dünya standartlarında konseptiyle damga vuran yeni projesi The Beach of MOMO, 30 Haziran Cumartesi günü kapılarını açtı!

 

Zafer Mahallesinde gezi heyecanı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından 2012 yılında başlatılan ve 6 yıldır devam eden ‘Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi’ kapsamında yapılan şehir gezilerine Zafer Mahallesi hanımları katıldı.Zafer Mahallesi Muhtarlık...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)