‘‘Babalar Günü’’nün favori hediye seçenekleri Sephora’da!..

         Sephora’da, trendleri takip eden ve bakımına düşkün babalar için, parfümden cilt bakımına, aksesuvardan seyahat setlerine kadar her bütçeye uygun hediye alternatifi bulunuyor. Babalar Günü’ne özel paketleme servisiyle adeta ikinci bir hediye veren Sephora mağazaları, seçim yapmakta zorlananların favorisi oluyor.

 

Sephora Men Kit Seyahat Seti
Uzun seyahatlere giden ya da hafta sonları küçük tatil kaçamakları yapmayı seven babalara hitap eden ürün, her an bakımlı görünmelerini sağlıyor. Saç- vücut ve yüz temizleyicisi, tıraş köpüğü ve nemlendirici yüz kreminden oluşan set, seyahat süresince tüm bakım ihtiyaçlarını karşılıyor.

Fiyatı: 26,90 TL

Sephora Men Total Anti-Wrinkle Fluid, Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Kremİlk kırışık belirtileri için geliştirilen ürün,      sürüldüğü andan itibaren etkisini hissettiriyor. Hafif ve kremsi yapıya sahip krem, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltıyor, cildi yumuşatıyor. Derin kırışıklarda yüksek etki sağlayan krem, cildi koruyor, nemlendiriyor aynı zamanda sıkılaştırıyor.iyatı: 48,50 TL

Sephora Men Exfoliating Face Gel,
 Arındırıcı Yüz Jeli
Ciltteki ölü hücreleri ve pürüzleri derinlemesine arındırıyor. Serinletici jel formülündeki kırmızı beyaz mikrogranüller sayesinde, cildi temizliyor, derinlemesine arındırıyor ve tıraşa hazır hale getiriyor.
Fiyatı: 19,90 TL

Sephora Men Revitalizing Face Fluid, Canladırıcı Krem
Yüze uygulandığı andan itibaren canlandırıyor, stresin ve yorgunluğun meydana getirdiği izleri azaltıyor. Çok çalışan babaları sevindiren ürün, yaşlanma karşıtı formülüyle cildi canlandırıyor, yağsız ve hafif yapısı sayesinde her an kullanılabiliyor. Fiyatı: 35,90 TL
 
Sephora Smoothing Beard Gel, Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli
Erkekler için tasarlanmış, yapışkan bir yapıya sahip olmayan yumuşatıcı sakal bakım jeli, kolayca sürülüyor ve cildi nemlendirip yumuşatıyor. Kısa veya hafif kirli sakalı sakinleştiren ürün, uygulamadan sonra durulanmıyor. İçerdiği sebze seramidleriyle cildi nemlendiriyor, glikolik asitle ise arındırıyor. Yüz, sakal ve boyuna uygulanabilen ürünün dairesel hareketlerle iyice masaj yaparak uygulanması öneriliyor.
Fiyatı: 30,50 TL

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler, sanal alışverişte en çok bu ürünleri alıyor

Girişimci Ersin Mete Ertürk 6 yıl önce kurduğu sitede Türkiye'de bir ilke imza attı. Abonelik yöntemi ile erkeklere yönelik iç çamaşırı, çorap, tıraş-bakım ürünleri ve prezervatif gönderim hizmeti sunan sitenin sahibi Ertürk, geçen yıl en çok talep boxer-slip ürünü için oldu.

2017'de erkekler kadınlardan çok alışveriş yaptı

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulaması Hopi, 2017’nin alışveriş istatistiklerini açıkladı. Ocak – Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen alışveriş rakamlarının açıklandığı istatistikler 2017’deki alışveriş tercihleri ve trendlerini ortaya koydu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ