Babor Skinovage Nanocell,Yenilikçi Kozmetik Ürünlerinde Avrupa inovasyon ödülü aldı

14.09.2010
BABOR SKINOVAGE NANOCELL, BSB Kozmetik Birliği tarafından düzenlenen 2010 Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde “Yenilikçi Kozmetik Ürünler” kategorisinde ödül almaya hak kazandı

Kurulduğu 1955 yılından bugüne cilt bakımlarında devrim yaratan Babor, ciltteki kök hücrelerini korumak için geliştirdiği Skinovage Nanocell ürün serisi ile, içerdiği yüksek teknoloji ve yarattığı eşsiz sonuçlardan dolayı “BSB Cosmetic” tarafından düzenlenen 2010 Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde “Yenilikçi Kozmetik Ürünler” kategorisinde rakiplerini geride bıraktı ve bu yılki ödülün sahibi oldu.

Dünyada nadir olarak görülen ve sadece İsviçre de yetişen özel bir elma türünden elde edilen kök hücreler BABORun yeni ürün serisi NANOCELL ile cildin kök hücrelerini de koruyarak gençliğini sürdürmesine yardımcı oluyor.

Babor un ciltteki kök hücreleri korumak için PhytoCellTecTM teknolojisi kullanarak İsviçre elmasının çok ender bir türünden elde edilen kök hücreler ile geliştirdiği Nanocell serisi, yaşlanmaya karşı etkili konsantre serum, yoğun göz ve cilt bakım kremi olmak üzere üç ürün içeriyor.

Cildin yenilenmesinde anahtar rol oynayan çok amaçlı kök hücreler, hücre yenilenmesiyle ilgili olarak tüm mekanizmayı kontrol ediyor. Babor’un bu bilgi doğrultusunda geliştirdiği Nanocell Age Protecting Serum, kök hücrelerin ömürlerini uzatarak ciltteki gençliğin devamlılığını korumaya yardımcı oluyor. Cildi yeniden yapılandıran, dolgunlaştıran ve sıkılaştıran bu konsantre serum, aynı zamanda içeriğinde bulunan mısır özü ile dermisteki yapısal proteinlerin oluşumunu tetikleyerek cildi beslenmesini destekliyor.
Nanocell Age Protecting Eye Cream, ince çizgiler ve kırışıklıklara eğilimli göz bölgesindeki kök hücrelere yoğun bakım yaparak ömürlerini uzatmaya katkı sağlıyor. İçeriğinde bulunan panthenol cildi yatıştırıp nemlendirirken, yeşil bezelye özleri ise ince çizgi ve kırışıklıkları, kızarıkları ve gözaltındaki halkaları fark edilir biçimde azaltmaya yardımcı oluyor.

Nanocell Age Protecting Cream, ciltteki gençliğin sürekliliğine önemli katkı sağlıyor. Cildi içeriden besleyerek dolgunlaştırıyor ve yeniden yapılanmasını destekliyor. İçeriğinde yer alan ve İsviçre elmasından elde edilen kök hücreler, cildin yaşamını uzatmaya ve gençliğini sürdürmesine yardımcı oluyor. Sağladığı doymamış yağ asitleri ile cildin kendini koruma mekanizmasını destekliyor.

BABOR HSR Lifting Cream Anti-Aging dalında “ SPA DIAMOND “ Ödülü’ nü almaya hak kazandı


Babor, görkemli bir törenle Alman yayıncılık şirketi Busche tarafından düzenlenen SPA Diamond Ödülleri’ nde büyük ödülün sahibi oldu. Birçok yüksek tirajlı yayın organının temsilcilerinin de hazır bulunduğu törende, Babor Spa Direktörü Norbert Rietfort’ un yaptığı konuşmanın ardından büyük ödül, Almanya Kozmetik Distribütörleri Genel Müdürü ve Pazarlama Derneği Başkanı Martin Ruppman tarafından Rietfort’ a verildi. Ruppman yaptığı konuşmada BABOR HSR Lifting Cream’ in otel ve sektör uzmanlarından oluşan jüri üyeleri tarafından çok beğenildiğini vurguladı.

Her sene olduğu gibi bu sene de estetik-güzellik sektörünün yöneticileri ve wellness otel yöneticilerinden oluşan 250 seçkin davetli, Almanyanın en güzel resort SPA larından biri olan A-Rosa da gerçekleştirilen SPA Diamond Ödül Töreni’ nde bir araya geldi.

Alman yayın şirketi Busche nin 2004 yılından bugüne wellness ve estetik zeminli SPA konusunda birçok başarılı çalışmanın altında imzası bulunuyor
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ