Babydream’le 03 yaş bebeklere özel üst düzey güneş koruması

bebek-kremi-babydream

Babydream’in yüksek faktörlü UVB ve UVA filtresi içeren ve kızılötesi ışınların kolajen tabakasına verdiği tüm zararı önleyen, suya dayanıklı güneş spreyi ve IR-A hücre korumalı güneş koruyucu kremi; sağladığı hızlı ve müthiş etkili güneş korumasıyla annelerin çantasında yerini aldı bile.

 bebek-yağı-babydream

 

Babydream’den güneş notları;

-Faktörü yüksek olan güneş kremleri uzun süre güneş altında kalındığında UV-ışınlarından tek başına koruyamaz.

-Uyguladığınız halde kreminizi sık sık yenilemeden çok uzun süre güneşin altında durmayın. -Güneş yanıkları cilde ciddi zararlar verir, önlem alın! Fazla güneşte kalmak sağlığınızı tehdit eder.

-Kuvvetli öğle güneşinden kaçının. Çocuklar ve bebekler doğrudan güneş ışığından uzak tutulmalıdır, mümkün olduğunca koruyucu giysi ile yüksek koruma faktörlü (25 ve üstü) güneş koruyucu kullanılmalıdır.

-Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Güneşlenmeden önce cilde yeterli miktarda sürerek dağıtın. Az miktarda sürülmesi halinde koruma faktörün etkisini azaltılmış olur. Devamlı koruma için arada bir tekrar sürün, özellikle suya girdikten, kurulandıktan veya terledikten sonra.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Thalia Natural Beauty'nin yüz bakımı köpüğü, yüz temizleme suyu ve tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yepyeni bir anlama kavuşuyor. Gül özlerini odaklanmak alan Geceyarısı Rose Serisi tertemiz, pürüzsüz, canlı ve çok daha genç bir cilt vaat ediyor.

Jeunesse Global’den Kusursuz Tenler Serisi NV

Dünya çapında tanınmış makyaj sanatçıları tarafından Jeunesse Global’e özel tasarlanan NV Serisi, cildinizin saniyeler içinde kusursuz ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ