Başıma Gelmez Deme En Başından Engelle projesine, ünlüler de destek verdi

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneğinin serviks (rahim ağzı) kanserine karşı bilinçlendirmek için başlattığı Başıma Gelmez Deme En Başından Engelle projesine, ünlüler de destek verdi.

ÖNLEM ALMALIYIZ
Projenin tanıtımı için düzenlenen toplantıya, rahim ağzı kanseriyle savaşı bizzat kazanan Prof Dr. Güzin Özarmağan ve biyolog Nilüfer Uzarın yanı sıra; ressam Günseli Kato, ABDli şarkıcı Christine Baze, gazeteci Ece Vahapoğlu ve Elif Ergu, manken Sinem Güven, eğitimci Aylin Kotil, tasarımcı İdil Tarzi ve Bahar Korçan katıldı. Projeye destek veren ünlüler, "Her gün iki kadından biri bu hastalıktan hayatını yitiriyor. Bu yüzden önlem almalıyız" dedi

Sadece yaşlı hastalığı değil!

Aylin Kotil: Serviks kanseri, yalnızca yaşlı kadınlar için geçerli değil! Sağlıklı beslenmek, sigara içmemek, egzersiz yapmak, sizin bu hastalığa yakalanmayacağınız anlamına gelmez. Rahim ağzı kanseri aşısıyla birlikte düzenli smear testi yaptırmak en iyi korunma yoludur. Bir anne ve yuva sahibi bir yönetici olarak; bu bilgileri öğrenmenizi ve sevdiklerinizle paylaşmanızı önemle rica ediyorum...
 

 

 

 

 

 Herkes risk altında

Günseli Kato: Her iki dakikada bir kadının serviks kanseri nedeniyle hayatını kaybettiğini öğrendiğimde; dehşete düştüm. Bu konuda bir şeyler yapmalıyım diye düşündüm ve hayat ağacı adlı bir çalışma gerçekleştirdim... Unutmayın ki her kadın, risk altında! Sevdiklerinizi de haberdar edin, onları da bu hastalıktan koruyun.
 

 

 

 

Bilgilendirmeliyiz

Bahar Korçan: Bir modacıve göz önünde bir işkadını olarak; herkese yakınındakibütün kadınlara buhastalık hakkındabilgi vermesini öneriyorum. Çünküserviks kanseri,dünyada kadınlararasında en sık görülen ikinci kansertürü. Bu yüzden sevdiklerinizi bilgilendirip, onları hastalıktan koruyun! 
 

Düzenli kontrol şart

Ece Vahapoğlu: Türkiyede her gün iki kadın rahim ağzı kanseri nedeniyle ölüyor. Bu iki kadından birisi; siz ya da sevdiklerinizden biri olabilir. Belki eşiniz, kızınız, anneniz, kardeşiniz, arkadaşınız şu anda tehlike altında olabilir. Ama bu hastalık kaderiniz de degil! Düzenli hekim kontrolü, tarama ve aşıyla bu hastalığın önüne geçip, dur deme şansınız var.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Belediye ve üniversitenin ortak projesi: Anne Üniversitesi

Belediye ve üniversitenin ortak projesi: Anne Üniversitesi...Atatürk Üniversitesi ve Yakutiye Belediyesi tarafından, okur-yazar anneler üniversite hayallerine kavuşacak.Belediyenin belirlediği 40 anne, "Anne Üniversitesi"nde öğretim görevlilerinden eğitim alacak.

Jandarma’da kadın sağlığı eğitimi

Vali Aksoy’un eşi,başlattığı Kadın Sağlığı ve Eğitimi Projesi çerçevesinde dün jandarma eşleri ve komutanlık personeliyle buluştu. İl Jandarma Komutanlığı Sosyal Tesisleri’nde eğitim öncesi öğle yemeğinde jandarma çalışanları ve eşleri ile bir araya gelen Hülya Aksoy ardından katılımcılara eğitim verdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)