Başkent Moda Günleri, 11. yılında şehre iniyor

Türkiye’nin en büyük moda organizasyonlarının başında gelen Başkent Moda Günleri, 11. yılında şehre iniyor. 7 Mart’ta Sheraton Otel’de yapılacak karma defileyle başlayacak ve beş gün sürecek etkinlikte, Gamze Saraçoğlu, Cemil İpekçi ve Abed Mahfouz gibi ünlü modacıların özel koleksiyonları da, defileler ile sunulacak.

ARALIKSIZ 11 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en uzun soluklu moda etkinliklerinden Başkent Moda Günleri, önceki yıllardan farklı olarak beş gün boyunca sürecek.

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği öncülüğünde düzenlenen moda günleri 7 Mart’ta Sheraton Otel’deki karma defile ile başlayacak. Karma defilede Ankaralı tekstil firmalarının koleksiyonları sunulacak.

8 Mart’ta ise kadın giyimin öncü markalarından Journey’in özel defilesi yer alıyor. Moda günleri, alışveriş merkezlerinde yapılacak ünlü modacıların defileleri ile devam edecek.

Beş ayrı defile

Dünyaca ünlü Lübnanlı modacı Abed Mahfouz Armada’da, moda dünyasının duayenlerinden Cemil İpekçi Kentpark’ta, son dönemin en önemli tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu da Ankamall’de tasarımlarını sergileyecek.

Koreografisini Yasin Soy’un yaptığı ve 21.’si düzenlenen moda günlerinde Çağla Şikel, Nefise Karatay, Sema Şimşek, Ece Sükan, Özge Ulusoy, Ceylan Saner, Şenay Akay, Ece Gürsel, Seda Ertan, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun, Çiğdem Büyükköprü gibi isimler yer alacak.

Beş farklı defile ile binlerce kişinin takip edeceği moda günleri, görsel şovlar ve sürpriz katılımcılarla renklenecek.

Haşim Kılıç/Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Ataşehir PatentAntep OsgbBaşakşehir Web TasarımAdana Web TasarımBalıkesir Web TasarımAfyon PatentAdana PatentAvcılar Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti