BEN 10 kartları sizi yeni ve keyifli bir maceraya davet ediyor…


NESQUIK KREM ÇİKOLATA’NIN BEN 10 KARTLARI, SANAL OYUN DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYOR
 
 
Nesquik Krem Çikolata paketlerinden çıkan BEN 10 kartları; gerçek dünya ile sanal dünyayı birleştiriyor.
 
Türkiye’nin ilk arttırılmış gerçeklik oyunu olan ‘Meteor Oyunu’, Nesquik Krem Çikolata paketlerinden çıkan BEN 10 kartları üzerinde bulunan ‘sihirli sembol’ü kullanarak www.ben10sihirlikartlari.com‘da oynanıyor. Bir kamera ve BEN 10 oyun kartlarının üzerindeki sihirli sembol aracılığıyla oynanan oyun, klavye ya da mouse kullanmayı da gerektirmiyor.
 
Bilgisayarlarındaki kamerayı aktive eden oyuncular; Nesquik Krem Çikolata paketlerinden çıkan kartlardaki sihirli sembolün kameraya gösterilmesi ile oyuna başlıyor. Mars gezegeninin yüzeyi gibi tasarlanmış ve etrafı uzay araçları ile çevrili 3 boyutlu bir platformda kullanıcılar; yine üç boyutlu olan BEN 10 karakterinin hareketlerini ellerindeki kart ile kontrol edebiliyor. Sadece BEN 10 oyun kartını hareket ettiren oyuncular, bilgisayarda alışılmışın dışında bir oyun oynama zevkini ve deneyimini de yaşıyor.
 
 
En iyi skora sahip ilk üç oyuncu; Nesquik Çikolata tarafından BEN 10 bisikleti, BEN10 kaykayı ve BEN10 kol seti ve sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.
 
Oyunu oynamak isteyenler, www.ben10sihirlikartlari.com adresindeki oyun sitesindeki açıklamaları izleyerek, oyunun nasıl oynanacağı ve sürpriz hediyelerle ilgili bilgi edinebiliyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

WMF'den Çocuklar İçin Eğlenceli Yemek Seti

1853 yılından beri yüksek kaliteli pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten WMF sayesinde çocukların yemek yeme eğitimi daha da keyifli hale geliyor. WMF Çocuk Yemek Seti, Frozen, Mickey Mouse, Disney Princess, Jungle Book, Winnie The Pooh ve Küçük Prens gibi çizgi karakter tasarımlarından oluşuyor.

Hayal mühendisi çocukların eğitici ve eğlenceli dünyası IMAGINEER KIDS CARTOON NETWORK Bilinmeyenler Dünyası Sergisi ile 06 Temmuz’da Kapılarını Açıyor

İçerisinde yer alan interaktif aktiviteler ve sürekli yenilenen içerikleri ile Türkiye’de bir ilk olacak çocuk deneyim alanı için geri sayım başladı. Çocuklara ve ailelerine farklı bir deneyim sunacak olan Imagineer Kids, eğitici ve eğlenceli bir dünyanın yeni adresi olacak.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)