Berlin Moda Festivali Başladı.

 Tasarımcıların New York, Paris, Milano gibi moda başkentlerinden önce seyirci karşısına çıkma fırsatı bulduğu Berlin, bu açıdan dünya modasının nabzını belirleyen haftaya ev sahipliği yapacak. Sokak modasından abiyeye geniş bir yelpaze oluşturan onlarca defileyi bünyesinde barındıran Berlin Moda Haftası’nda 3 ana sahne, 12 fuar ve 2500 tasarımcı yer alacak. Ayrıca 13. Moda Haftası’nda bir ilk olarak ‘Curvy is sexy’ mottosuyla büyük bedenler için kreasyonların yer alacağı şovlar da yer alıyor. Moda Haftası’na dünyanın dört bir yanından katılacak ünlü tasarımcılar arasında 4 İstanbullu isim de yer alıyor. Ece Gözen, Nazlı Bozdağ, Nevra Karaca ve Aslı Filinta. Türk modacılar Moda Tasarımının Geleceği adlı şovda koleksiyonlarını Berlinli modaseverlerin beğenisine sunacak.   

Kaynak : Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ