Beş yeni film vizyona giriyor

Güz Sancısı
Tür: Dram
Yönetmen: Tomris Giritlioğlu
Oyuncular: Murat Yıldırım, Beren Saat, Okan Yalabık, Belçin Bilgin Erdoğan.
1955 yılında geçen filmde milliyetçi bir toprak ağasının oğlu olan Behçet, karşı komşusu Rum Elena"ya âşık olur ve 6-7 Eylül olaylarının panoramasında duygularıyla ve siyasi fikirleriyle bir iç hesaplaşmaya girişir. Türk siyasi hayatının ağır yükünü sırtlarında taşımak zorunda kalan bu iki sevgili, aşkın topraklarında "aynı", yaşadıkları ülkenin topraklarında "farklı" taraflardadır.

Pandora"nın Kutusu
Tür: Dram
Yönetmen: Yeşim Ustaoğlu
Oyuncular: Tsilla Chelton, Derya Alabora, Övül Avkıran, Onur Ünsal.
İstanbul"un farklı bölgelerınde yaşayan, her biri diğerinden farklı sorunun içinde sıkışıp kalmış, tam anlamıyla orta yaş ve sınıfa mensup üç kardeş, bir gün doğup büyüdükleri Batı Karadeniz"in dağlarında bir yerlerde olan köylerinden gelen bir telefon ile bir araya gelir. Yaşlı anneleri Nusret Hanım kaybolmuştur.

Largo Winch
Tür: Macera
Yönetmen: Jerome Salle
Oyuncular: Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas, Miki Manojlovic, Melanie Thierry
İş adamı Nerio Winch ölünce, şirketinde iktidar savaşı başlar. Yönetim kurulu üyeleri eski patronlarının herkesten gizlediği Largo adında bir oğlu olduğunu öğrenince şaşırırlar. Maceraperest, isyankâr ve savaşçı bir ruha sahip Largo, tehlikeli bir yaşam sürmektedir. Babasının öldüğünü öğrenince, şirketin kontrolünü ele geçirmek için amansız bir mücadeleye girişir.

Mürekkep Yürek
Tür: Fantastik
Yönetmen: Iain Softley
Oyuncular: Brendan Fraser, Paul Bettany, Helen Mirren, Eliza Hope Bennett
12 yaşındaki Meggie, tıpkı babası Mortimer gibi bir kitap kurdudur. İkisinin de yüksek sesle kitap okudukları zaman, kitapta yazanları canlandırıp gerçek dünyaya getirme yeteneği vardır.

Despero
Tür: Animasyon
Yönetmen: Sam Fell, Gary Ross, Rob Stevenhagen
Seslendirenler: Robbie Coltrane, Claran Hinds, Dustin Hoffman, Kevin Kline.
Dor krallığında insanlar keyifli bir hayat sürüyordu. Ama meydana gelen bir kaza Kralın kalbini kırarken Prenses Pea"yı acılara boğdu, halkı umutsuzluğa sürükledi. Cesur fare Despero doğana kadar da böyle gitti.
""

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

’Vicky Cristina Barcelona’ kadın doğasına gönderme yapan bir romantik komedi: ’Vicky Cristina Barcelona’ kadın doğasına gönderme yapan bir romantik komedi:
Akla Zarar Filmler Akla Zarar Filmler

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ