Birçok ünlü marka çocuklar için ninja, kovboy, Minnie ve sirk gibi ilginç temalı giysiler hazırladı

0-14 yaş grubundakilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bulabileceği Catimini  sonbahar-kış koleksiyonuyla İstinyePark Bellamom Mağazası’nda. Circus (sirk) temasının kullanıldığı koleksiyonda çiçek baskılı elbiseler, rengarenk örme üstler,  pantolon ve çizgili kürk-yelek kombinleri dikkat çekiyor. Büyük yakalı trend kabarık montlar, süslü bir kemer ve altın grafik motiflerle kombinleniyor. Sonbaharın ilk serin günlerinde ise jakarlı trikolar, çizgili üstler ve denimler miniklerin şıklıklarını tamamlıyor.

Mavi Jeans, küçük İstanbul tişörtlerinin ardından şimdi de 1-12 yaş arasındaki çocukları Mavi markalı jean’leriyle buluşturuyor. Erkekler için Ninja ve Cowboy, kızlara Minnie ve Maya, bebeklere ise Baby Jean modelleri, ayarlanabilir bel özelliği, rahat kesimi, düz ve geniş paçalı alternatifleri ve yumuşacık kumaşıyla 59.95 - 69.95 TL’den satışa sunuldu.

Yeni sezonda Sevenhill  yine iddialı. Markanın sonbahar-kış koleksiyonun da hem kendinize hem de çocuklarınıza uygun birçok model bulabilirsiniz.

Penti’nin yeni koleksiyonunda desenli çoraplar rock ve yeni romantik temalarıyla hazırlandı. Rock temalı çoraplarda metal zımbalar, dövmeler, zincirler, püsküller dikkat çekerken, yeni romantik ise danteller, kalp ve fiyonk puan motifleriyle süslenmiş.

Star Gazetesi

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbahar Yaz 2019 Bebek Çocuk Modasında Tasarımda Rahatlık ve Doğal Malzeme Kullanımı Öne Çıkacak

Dünyanın bir numaralı moda ve stil araştırma şirketi WGSN’nin Çocuk Giyim Editörü Allison Goodfellow-Ash, İlkbahar-Yaz 2019 çocuk giyim trend ön görülerini İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda ziyaretçiler ve katılımcılarla paylaştı.

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı Phoca

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacıyla “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında sosyal girişim markası “Phoca”yı hayata geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ