Blake Lively stiliyle fark atıyor!

Televizyon izleyen ve interneti takip eden herkesin tanıdığı bir isim Blake Lively. Tüm dünyada fırtınalar koparan ve her ülkeden milyonlarca fanı olan Gossip Girl dizisinin başrol oyuncularındandı. O zamandan bu zamana hala herkesin gözü onun üzerinde... Lively özel hayatında da en az televizyondaki kadar stil sahibi.

Neler giyiyor?

Henüz genç olmasına rağmen (Blake Lively 1987 doğumlu) Hollywoodda takip edilen ve örnek alınan stil ikonlarından biri. Düzgün fiziği sayesinde istediği her şeyi giyebiliyor.

Dünyanın her yerinde kırmızı halılarda ona rastlamak mümkün. Üstelik üzerinde harika bir elbiseyle.

Blake Lively bacaklarına ve göğüslerine çok güveniyor, bunu giydiği giysilerden ve dekoltelerden rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Kırmızı halıda uzun sarı saçları ve seksi elbiseleriyle Afrodit edasıyla yürürken, günlük hayatında daha çok şık ama sportif giyiniyor.

Dar bir deri pantolon, basit bir beyaz tişört ve bir blazer ceketle Blakein ne kadar şık olabileceğini görseniz, şaşırırsınız. Jeanler, uzun elbiseler ve ceketler Blake Livelynin vazgeçilmezleri arasında. Ayakkabı olarak genellikle yüksek topuklu stilettoları tercih ediyor ve her türlü kombinasyonla elegan görünebilmesinin en büyük nedeni bu.

Lively, renklerle oynamaktan pek hoşlanmıyor. Eğer bir davette ya da dizi çekiminde değilse genellikle gri, toprak renkleri ve pastel tonları tercih ediyor.

Kaynak Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ