Bodruma sezonun ilk turist kafilesi geldi

Muğlanın Bodrum ilçesine Danimarkadan gelen sezonun ilk turist kafilesi, çiçeklerle karşılandı.
Bodrum - Bodruma turist getiren yolcu uçağı, Milas-Bodrum Havalimanına iniş yaptı. Acente yetkilileri, sezonun ilk turist kafilesi olan Danimarkalı turistleri, çiçeklerle karşılayarak lokum ikram etti.
Kafileyi getirten acentenin ve turistlerin kalacağı otelin sahibi Gündüz Doğusoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Danimarkadan 150 dolayında turistin geldiğini söyledi.

Geçen yıl Türkiyeye yaklaşık 110 bin Danimarkalı turist getirdiklerini belirten Doğusoy, şöyle konuştu:

Bu yıl ise Türkiyeye yaklaşık 130 bin Danimarkalı turist getirmeyi amaçlıyoruz. Bu turistlerin yüzde 23ü ise Bodruma gelecek. Gelen ilk turist kafilesiyle turizm sezonunu başlatıyoruz. Ülkemizden memnunlar ki yeniden geliyorlar. Bodrum dışında Alanya, Marmaris, Fethiye ve Kaş gibi turistik bölgelere de turist getiriyoruz.

Bodruma gelen Danimarkalı turistler ise Türkiyeyi çok sevdiklerini belirterek, Burası çok güzel. Doğasıyla deniziyle tatil yapılacak bir yer dedi.

Bazı turistler ise Bodruma ikinci kez geldiklerini ifade ederek, Bodrumun çok güzel ve şirin bir kasaba görünümünde olduğunu söyledi. Kafilenin 1 hafta Bodrumda kalacağı öğrenildi.

Kaynak:Cumhuriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Sarı, sıcak bir hafta sonu: Adana

Uzun bir aradan sonra tekrar yollara düşme vakti geldi deyip; keskin Şubat soğundan sıcak iklimlere inme çabası ve tabiki ülkenin en değerli lezzetlerini yerinde tatma hayali, arzusu içinde hızlı bir karar ile aldık.

Antalya'da Rus turist rekoru

ANTALYA'da 2016'nın ilk 6 ayında 25 bin olan Rus turist sayısı, 2017'nin aynı döneminde 1.1 milyona yükseldi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)