Boss Watches Yaz 2018 Saat Modellerini Sunar

Classic Women's Sport Koleksiyonu

BOSS Watches sade, elegant ve ikonik Classic Women's Sport saatleri, ofis stilinden özel davetlere kadar stilinize eşlik edecek mükemmel bir aksesuar niteliğinde. BOSS Watches bu spor-şık koleksiyonunu, sunduğu sayısız stil alternatifi sayesinde yanınızdan asla ayırmak istemeyeceksiniz. Bu zarif saat koleksiyonu sadece bahar gardırobunuzun eşyaları arasında yer almakla sınırlı kalmayıp yıllar boyu stilinize eşlik eden aksesuarlar arasında yerini alacak. Modern ve zarif iş kadını stilinden alınan ilhamla tasarlanan Classic Women's Sport, BOSS Watches güçlü, çekici ve benzersiz şekilde feminen yönünü ortaya koyuyor.

Kadran içinde yer alan fonksiyonları, Quartz makinesi, paslanmaz çelik kasası ve kadranında yer alan ışıltılı taşlar sayesinde bu koleksiyon, BOSS Watches dünyasını eşsiz ve zamansız estetiğiyle tamamlıyor.

Senfoni Koleksiyonu

Zamanın hızla akıp geçerken ve yarını düşünmeden anı aşarken her adımınızda yanınızda size eşlik edecek kadar şık ve özgüvenli, sofistike modern kadın için tasarlanmış mükemmel bir saat koleksiyon karşımızda. 2018 trendlerinden esinlenerek tasarlanan bu özel koleksiyon, günün her anında elegant stilinden ödün vermeyen kadınların bileğine mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor: Sağduyulu ama çekici, küçük ama oldukça hassas ve elbette, kesinlikle güvenilir…

Zarif göstergeler ve kadranda yer alan fonksiyon detayları, BOSS Watches saatseverlerin yaşam tarzlarında asla bir yanılsama yaşamamasını sağlar.Bu saatler, kendi zamanlarını ve kendi yollarını yönetmek isteyen modern kadınlar için mükemmel olarak tasarlanmıştır.

Oksijen Koleksiyonu

Adından da anlaşıldığı üzere, bu aile tam olarak saatin doğası ve niteliğine odaklanmıştır. Basic çizgilere yönelen, sade, yalın, rahat ve modern tasarımıyla ön plana çıkan Oksijen koleksiyonu, şıklığından ve konforundan ödün vermeyen erkekler için yaratılmıştır.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Modern ve İtalyan Armani Exchange Saatleri 2018 Modellerini Sunar

Giorgio Armani’nin trendleri dijital dünya üzerinden takip eden yeni nesil için tasarladığı modern ve minimal Armani Exchange saatleri, İtalyan şıklığını detaylarında hissettiriyor.

Dkny Saatleri Yaz Renkleriyle Karşımızda

Saat&Saat’in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu DKNY saatlerinin Yaz 2018 koleksiyonu, kontrast detayların degrade tonlarla birleşmesiyle heyecan verici bir stile sahip oluyor. Markanın klasik saatleri modernize edilerek yaz ruhuna uygun modellerle markaya yeni bir soluk kazandırılıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)