Bowl Room sizi Late Night Lanes Party ile eğlenceye çağırıyor

İstanbulda Beyoğlu İstiklal Caddesi, No:12deki 1964 yılından beri varolan, Beyoğlu’nun en önemli binalarından Fitaş Binasının 5. Katında, Fransız Konsolosluğu’nun sırasında yer alan “Bowl Room”, yepyeni konsepti ile Beyoğlu eğlence hayatına yeni bir anlayış getirmeye devam ediyor.

Ünlü işletmeci Kamil Çakır’ ın düzenlediği bu özel partide; 27 Nisan Cuma Günü, “Late Night Lanes Party” konseptiyle “Bowl Room” eğlencenin merkezi haline gelecek. Saat 22:00’ da başlayacak resedent dj Deejay Fly performansının ardından 23:00’ te sahne alacak ünlü perküsyonist Hüseyin Çebeci gecenin nabzını yükseltmeye başlayacak, Hüseyin Çebeci ile sahne alacak Aysu Çöğür’ ün performansı, Burlesque show ile saat 00:50’ ye kadar devam edecek. Go go Dancerların performansı ile ünlü DJ U.F.U.K 04:00’ de kadar tüm misafirleri eğlendirmeye devam edecek.


“Bowl Room” değişik yemekleri, eventleri, sıcak ortamı, bir birinden lezzetli kokteylleri ile sizleri alternatif bir eğlenceye davet ediyor. Kaçırmayın!
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bodrum'da Rüya Gibi Bir Hint Düğünü

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı.

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’ a getirildi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

 

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ