Bowling iyi müzik ve iyi yemeğin buluştuğu yer Bowl Room

Gündüzden geceye yaşayan bir mekan...

Beyoğlu’nun en önemli binalarından Fitaş Binası’nda konumlandırılan Bowl Room,
1200 metrekarelik alana sahip mekan rahat ambiyansı, samimi ortamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Toplamda 9 cosmic bowling hattına sahip Bowl Room’da aynı zamanda 2 ayrı bilardo loca var. Arkadaş gruplarının özel olarak ağırlayabilen bu bölümde, 2 tane Amerikan Bilardo bulunuyor. Gündüz keyifli ve samimi bir ortam sunan mekan, gece ise ışıl ışıl ve şık bir tarza bürünüyor. Modern ve retro detaylar, ışık oyunları ile küçük sürprizler hazırlıyor.

Müzik ve yemek, eğlenceli farklı oyun paketleri ile Bowl Room çok farklı...

80 kişilik yeme-içme kapasitesine sahip Bowl Room, eğlence anlayışı kadar mutfağı ile de iddialı... Amerikan ve Meksika mutfağı ağırlıklı menüsü, mekanın anlayışını gösteren şekilde sunuluyor. Özel sepetlerde gelen burger ve wrapler, ev makarnaları, farklı soslarla zenginleştirilmiş ana yemeklerin yanı sıra, kokteyller de çok çeşitli... Mekan aynı zamanda özel günler, kapalı partiler ve kutlamalar için 400 kişi kapasiteye çıkabiliyor. Mekanın müziği Recident DJ Fly tarafından hazırlanıyor. Soulfull house , disco, house, groove funky mekanın müzik tarzını oluşturuyor.

“Bowl Room” da özel eğlence paketleri de dikkat çekiyor. Farklı eğlence konseptlerinden oluşturulan, yetişkinler, çocuklar, öğrenciler, aileler, gruplara yönelik bu paketler ile herkes kendi tarzına uygun bir eğlence bulabilecek.

Amatörler ve profesyoneller için tasarlanan cosmic Bowling hatlarında bowling keyfini iddialı bir biçimde yaşamak isteyenler için ise özel bowling eğitmeni eşliğinde özel ders imkanı da sunan Bowl Room, turnuvalara da ev sahipliği yapacak.

Özel konsept partileri, konsepti, menüsü, ambiansı ve tüm gün keyifli vakit geçirilebecek ortamı ile Bowl Room müdavimi olmaya hazırlanın!
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bodrum'da Rüya Gibi Bir Hint Düğünü

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı.

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’ a getirildi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

 

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ