Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı.

Çocuklar korumaya "amca" diyor... Ünlü çifte yakın kaynak Billy adlı korumanın çocuklarla çok yakın olduğunu, hatta çocukların ona ‘Amca’ diye hitap ettiğini belirtiyor.
 
Brad Pitt, Angelina Jolie"nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı. Jolie"nin eski sevgilileriyle olan samimiyetine katlanan Pitt"i, güzel yıldızın korumasıyla olan yakınlığı delirtti..
 
"Brad, Angelina"nın erkeklere olan yakınlığından yoruldu. Angelina"nın bu tavırlarını saygısızlık olarak nitelendiriyor" diye konuşuyor ünlü aktöre yakın bir kaynak. Eski sevgilileriyle samimiyetini koruyan Jolie, son günlerde aynı samimiyetini özel korumasına da gösteriyor.

HER DAİM RAHAT
Ünlü aktris, bir süredir Billy adındaki özel koruması olmadan dışarı adımını atmıyor. Jolie"ye yakın kaynaklar, korumanın kimi zaman Brad Pitt"in yerini doldurduğunu bile söylüyor. Güzel yıldız, söz konusu işi olduğunda da bu rahatlığından vazgeçmiyor. Çekimleri Prag"ta tamamlanan yeni filmi "Wanted"da James McAvoy ile başrolü paylaşan güzel yıldız, filmdeki cesur sahneleriyle dikkat çekiyor. İkiliyi sette görenler, "Aralarındaki elektrik tartışılmaz" diyor. McAvoy"un basın sözcüsü aralarında bir ilişki olmadığını açıklasa da, Pitt, bu söylentilerden büyük rahatsızlık duyuyor.

Eski aşklarından kopmadı

Jolie eski eşi Billy Bob Thornton (solda) ve ilk kocası Jonny Lee Miller ile (üstte) hala sık sık görüşüyor. Aktör dostlarıyla da bir hayli samimi olan Jolie"nin adı bir dönem Olivier Martinez (sağda) ile de anılmıştı.
Sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kendimi seviyorum Kendimi seviyorum
Şu anda kriz dönemindeyim Şu anda kriz dönemindeyim

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ