Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı.

Çocuklar korumaya "amca" diyor... Ünlü çifte yakın kaynak Billy adlı korumanın çocuklarla çok yakın olduğunu, hatta çocukların ona ‘Amca’ diye hitap ettiğini belirtiyor.
 
Brad Pitt, Angelina Jolie"nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı. Jolie"nin eski sevgilileriyle olan samimiyetine katlanan Pitt"i, güzel yıldızın korumasıyla olan yakınlığı delirtti..
 
"Brad, Angelina"nın erkeklere olan yakınlığından yoruldu. Angelina"nın bu tavırlarını saygısızlık olarak nitelendiriyor" diye konuşuyor ünlü aktöre yakın bir kaynak. Eski sevgilileriyle samimiyetini koruyan Jolie, son günlerde aynı samimiyetini özel korumasına da gösteriyor.

HER DAİM RAHAT
Ünlü aktris, bir süredir Billy adındaki özel koruması olmadan dışarı adımını atmıyor. Jolie"ye yakın kaynaklar, korumanın kimi zaman Brad Pitt"in yerini doldurduğunu bile söylüyor. Güzel yıldız, söz konusu işi olduğunda da bu rahatlığından vazgeçmiyor. Çekimleri Prag"ta tamamlanan yeni filmi "Wanted"da James McAvoy ile başrolü paylaşan güzel yıldız, filmdeki cesur sahneleriyle dikkat çekiyor. İkiliyi sette görenler, "Aralarındaki elektrik tartışılmaz" diyor. McAvoy"un basın sözcüsü aralarında bir ilişki olmadığını açıklasa da, Pitt, bu söylentilerden büyük rahatsızlık duyuyor.

Eski aşklarından kopmadı

Jolie eski eşi Billy Bob Thornton (solda) ve ilk kocası Jonny Lee Miller ile (üstte) hala sık sık görüşüyor. Aktör dostlarıyla da bir hayli samimi olan Jolie"nin adı bir dönem Olivier Martinez (sağda) ile de anılmıştı.
Sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kendimi seviyorum Kendimi seviyorum
Şu anda kriz dönemindeyim Şu anda kriz dönemindeyim

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)