Breville 800 GR Profesyonel Izgara

PROFESYONELLER EVDE NE KULLANIR? TASARIM HARİKASI “BREVILLE GRILL” İLE ŞEFLER SİZİ KISKANACAK!

Tasarım harikası “Breville 800 GR Profesyonel Izgara”, mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak. Hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bu grill, kapaklı ızgara ve tost makinenizi tek bir hareketle barbeküye dönüştürüyor. Size ise ailenize ve dostlarınıza muhteşem bir ziyafet sunmak kalıyor!

Dünyanın ilk grill kilit sistemine sahip olan Breville 800 GR Profesyonel Izgara, tost makinesi, ızgara ya da barbekü olarak dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz şekilde mutfaklarınıza giriyor. Üç ayrı mutfak aletini tek bir çatı altında toplayan bu akıllı ızgara, ayarlanabilir ızgara yüksekliği kontrolü, eğim kontrolü fonksiyonu ve 15 dakikalık zamanlayıcısı ile sofranızı süsleyecek et ve sebzelerinizi  170’ den 230o C’ ye kadar ısıtabiliyor.
 
Özel tasarımı, yapışmaya ve çizilmeye dayanıklı Quantanium pişirme yüzeyi, dayanıklı  çelik döküm dizaynı ve patentli eğim sistemi ile eti yağından ayırıp Glisemik Index değerini düşürerek bir yandan yemeklerinize en güzel tadı vermenizi sağlarken diğer yandan da sağlığınızı ön planda tutuyor. Ünlü yemek duayeni Özgür Şef’ in de dediği gibi “İçi tam kıvamında pişmiş dışı çıtır çıtır bir et için, Quantanium pişirme yüzeyinin önemi çok büyük!” Siz de kalite ve şıklıktan ödün vermeyenlerdenseniz, Breville ile hayatınızı kolaylaştıracak bu fırsatı sakın kaçırmayın!
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MUTFAK ALIŞVERİŞİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Alışverişimizi hangi sıra ile yapmalıyız? Alacağımız ürünleri neye göre seçmeliyiz? Alışverişimizi hangi sıra ile yapmalıyız? Alacağımız ürünleri neye göre seçmeliyiz? Alışveriş sonrası aldığımız ürünleri nasıl saklayacağız? İşte tüm soruların yanıtı!

Sağlıklı bir mutfak için öneriler

Mutfakta sağlıklı tercihler yaparak, daha iyi bir yaşam sürebilir, kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. Peki, sağlıklı bir mutfağa sahip olmak için neleri değiştirmeli? Öncelikle Sağlıklı beslenme için sağlıklı bir mutfağa sahip olmak gerekir.Temiz ve hijyenik bir mutfak ortamı olmalı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)